Soczewki i płyny Cooper Vision

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 1-24 z 45

Strona
na stronę
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 1-24 z 45

Strona
na stronę

Cooper Vision

Soczewki kontaktowe pozwalają na korygowanie wad wzroku i na swobodne prowadzenie nawet najbardziej aktywnego stylu życia. Jednym z renomowanych producentów soczewek różnego rodzaju jest firma Cooper Vision.

Opis firmy Cooper Vision

Cooper Vision jest firmą produkującą i dystrybuującą produkty kontaktologiczne, zwłaszcza soczewki kontaktowe. Jest jednym z największych światowych producentów szkieł kontaktowych. Oddziały firmy są zlokalizowane w 12 krajach, na pięciu kontynentach. Cooper Vision zapowiada, że w przyszłości będzie dalej udoskonalała swoje soczewki, z wykorzystaniem najnowszych technologii, materiałów i wzornictwa. Cooper Vision to marka należąca w zasadzie do spółki Cooper Companies, światowej firmy medycznej, notowanej na giełdzie NYSE Euronext. Ideą działalności Cooper Vision jest dążenie do poprawy jakości życia pracowników i klientów, w zakresie zdrowia oczu. Firma Cooper Companies działa w formie dwóch podstawowych oddziałów - Cooper Vision oraz Cooper Surgical. Cooper Vision ma swoją główną siedzibę w Pleasanton.

Markowe soczewki Cooper Vision

Soczewki kontaktowe firmy Cooper Vision znajdujące się w ofercie sklepu Kodano.pl to najwyższej jakości produkty markowe, stworzone w oparciu o najnowsze rozwiązania technologiczne. Do produktów od Cooper Vision należą:

Soczewki BIOFINITY:

 • Biofinity® - soczewki sferyczne stworzone z myślą o osobach zmagających się z problemem suchego oka, które poszukują komfortowego i praktycznego rozwiązania. Cechują się całkowitą naturalnością, ze względu na to, że do ich stworzenia nie użyto żadnych sztucznych dodatków, dzięki czemu będą idealnym wyborem także dla alergików. Technologia Aquaform Comfort Science wykorzystana w ich produkcji sprawia, że są aksamitne i wyjątkowo gładkie.
 • Biofinity Energys - innowacyjne soczewki kontaktowe, które cechują się niezwykłą gładkością i stabilnością, oraz wysokim poziomem nawodnienia. Ich użytkowanie jest niezwykle komfortowe, a same soczewki są praktycznie niewyczuwalne na oku. Produkt ten zapewni Ci perfekcyjne widzenie i wyjątkowo ostry obraz, redukując jednocześnie problem zmęczonych i podrażnionych oczu.
 • Biofinity® Multifocal - soczewki multifokalne nowej generacji stworzone z myślą o osobach zmagających się ze starczowzrocznością, które cechują się maksymalnym poziomem nawilżenia i uwodnienia. Dzięki zastosowaniu w ich produkcji technologii Balanced Progressive umożliwią Ci doskonałe widzenie i ostry obraz w każdej sytuacji, niezależnie od kierunku, jak i oddalenia widzianego przedmiotu.
 • Biofinity® Toric - toryczne soczewki kontaktowe przystosowane do noszenia w trybie ciągłym. Stworzono je z innowacyjnego materiału Aquaform Comfort Science, który sprawia, że są niesamowicie gładkie i elastyczne, co zdecydowanie przekłada się na wysoki komfort w trakcie ich noszenia. Soczewki te są dedykowane astygmatykom oraz posiadają dodatkowy system stabilizacji, dzięki czemu zapewnią Ci ostre i wyraźne widzenie w każdej sytuacji.

Soczewki CLARITI:

 • Clariti® 1 Day - soczewki kontaktowe dedykowane osobom, które borykają się z krótkowzrocznością lub dalekowzrocznością. W ich produkcji zastosowano innowacyjną technologię WetLoc, która sprawia, że są optymalnie nawilżone i wilgotne nawet przez długi czas ich użytkowania, co przekłada się na wysoki komfort podczas ich noszenia. Wyposażono je dodatkowo w filtry UV. Produkt ten zapewni Ci perfekcyjną jakość widzenia w każdych warunkach.
 • Clariti® 1 Day Multifocal - innowacyjne soczewki multifokalne, które są dedykowane osobom zmagającym się z prezbiopią. Cechują się wysokim poziomem nawilżenia oraz wysoką przepuszczalnością tlenową, a innowacyjna technologia AquaGen, którą wykorzystano w ich tworzeniu, całkowicie eliminuje problem zmęczonych i suchych oczu. W tych soczewkach będziesz perfekcyjnie widział w każdej sytuacji, zarówno w dali, jak i w bliży.
 • Clariti® 1 Day Toric - nowoczesne soczewki toryczne dedykowane astygmatykom. Wyposażono je w technologię AquaGen, która zapewnia im maksymalny poziom nawilżenia, a ich zaokrąglone krawędzie zapobiegają występowaniu niechcianych podrażnień. Cechują się wysoką stabilnością obrazu, nie wypadają ani nie podwijają się, zapewnią Ci więc maksymalny komfort i doskonałą widoczność podczas noszenia. Wyposażono je także w filtry UV.
 • Clariti® Elite - soczewki nowej generacji przeznaczone do korekcji nadwzroczności i krótkowzroczności. Cechują się optymalnym poziomem nawilżenia i swobodnym dostępem do tlenu, a ich zaokrąglone krawędzie sprawiają, że ich użytkowanie jest bardzo wygodne, a oczy wolne od podrażnień i wysychania. Wyposażono je także w filtry UV, chroniące przed promieniowaniem słonecznym. Zapewnią Ci doskonałą widoczność w każdej sytuacji.
 • Clariti® Multifocal - multifokalne soczewki kontaktowe, stworzone do korekcji wady, jaką jest prezbiopia. Cechują się wysokim uwodnieniem oraz optymalnym nawilżeniem i zapewnią Ci wysoki komfort podczas ich noszenia. Dzięki tym soczewkom będziesz widział świat wyraźne, bez rozmazywania, w każdych warunkach zarówno w bliży, jak i w dali. Produkt wyposażono dodatkowo w filtry UVA i UVB.
 • Clariti® Toric - soczewki toryczne dla astygmatyków, w których stworzeniu wykorzystano innowacyjną technologię Advanced Edge Technology, która nadaje im odpowiednią grubość oraz zaokrągla krawędzie soczewek, dzięki czemu ich noszenie jest niezwykle komfortowe. Soczewki posiadają swobodny dostęp do tlenu oraz zapewnią Twoim oczom maksymalne nawilżenie. Produkt ten to gwarancja wygody użytkowania oraz perfekcyjnego widzenia.

Soczewki PROCLEAR:

 • Proclear 1 Day - nowoczesne soczewki kontaktowe, dedykowane osobom zmagającym się z nadmierną suchością oka. Do ich stworzenia wykorzystano innowacyjne technologie oraz materiał nowej generacji - Omafilcon A, który zapewnia im wysoki poziom nawodnienia i nawilżenia. Soczewki są ponadto wysoce odporne na gromadzenie się zanieczyszczeń i osadów białkowych, cechują się także bardzo prostą aplikacją.
 • Proclear 1 day Multifocal - soczewki progresywne nowej generacji dedykowane osobom starszym, które zmagają się z wadą starczowzroczności. Cechują się wysoką biokompatybilnością, dzięki czemu perfekcyjnie dopasowują się do ludzkiego oka, co sprawia, że są praktycznie niewyczuwalne podczas noszenia. Z powodzeniem eliminują także problem suchych i zmęczonych oczu. Zapewnią Ci doskonałe widzenie w każdej sytuacji.
 • Proclear Multifocal - soczewki progresywne dedykowane osobom zmagającym się z prezbiopią. Skutecznie pomogą skorygować tę wadę wzroku oraz zapewnią Ci perfekcyjny i wyraźny obraz w każdej sytuacji, zarówno w dali, jak i w bliży. Cechują się ponadto wysokim poziomem nawodnienia oraz wysoką przepuszczalnością tlenową, dzięki czemu ich użytkowanie jest maksymalnie komfortowe.
 • Proclear Multifocal Toric - soczewki multifkokalne wyposażone w dodatkowy system stabilizujący, które dedykowane są osobom zmagającym się z prezbiopią. Cechują się wysokim poziomem nawilżenia oraz optymalną przepuszczalnością tlenową, dzięki czemu Twoje oczy są wolne od podrażnień i zaczerwienienia. Produkt jest ponadto wygodny i prosty w aplikacji oraz występuje w szerokim zakresie mocy.
 • Proclear Sphere - innowacyjne soczewki kontaktowe stworzone z hydrożelowego materiału Omafilcon B, który zapewnia im maksymalny poziom nawilżenia oraz wysoki komfort użytkowania. Nowoczesna struktura soczewek eliminuje problem osadzania się osadów białkowych na ich powierzchni oraz zapewnia wysoką przepuszczalność tlenową. Soczewki te zapewnią Ci ostre i wyraźne widzenie, bez efektu halo, refleksów i cieni.
 • Proclear Toric - innowacyjne soczewki kontaktowe dedykowane astygmatykom. Posiadają dodatkowy system stabilizacji oraz dodatkową barierę ochronną, dzięki czemu nie podwijają się i nie wypadają, oraz są odporne na osadzanie się zanieczyszczeń. Gwarantują użytkownikowi perfekcyjną jakość widzenia bez szumów, cieni i refleksów. Produkt dostępny jest w szerokim zakresie mocy.

Soczewki ZERO 6:

 • Zero 6 Sphere RX - soczewki kontaktowe stworzone z innowacyjnego materiału Polymacon, który zapewnia im wysoki poziom nawilżenia oraz nawodnienia, co przekłada się na najwyższy komfort ich użytkowania. Udoskonalony kształt soczewek sprawia, że błyskawicznie dopasowują się do oka, a ich dodatkowy system stabilizacji eliminuje podwijanie się i wypadanie soczewki. Produkt ten jest dostępny w bardzo szerokim zakresie mocy sferycznej i krzywizn.
 • Zero 6 Toric RX - innowacyjne soczewki astygmatyczne, stworzone z nowoczesnego, hydrożelowego materiału Polymacon, który skutecznie pomaga niwelować suchość i podrażnienia oczu ich użytkownika. Produkt błyskawicznie dopasowuje się do oka oraz z powodzeniem koryguje wadę astygmatyzmu, zapewniając doskonałe i wyraźne widzenie. Soczewki są dostępne w szerokim zakresie mocy korekcyjnej.

Pozostałe soczewki:

 • Biomedics 1 Day Extra - jednodniowe soczewki występujące zarówno w mocach ujemnych, jak i w dodatnich, które są dedykowane osobom zmagającym się z krótkowzrocznością. Ich regularne użytkowanie z powodzeniem skoryguje wadę wzroku oraz zahamuje jej rozwój. Produkt jest niezwykle wygodny w użytkowaniu, szybko dopasowuje się do oka i sprawia, że soczewki są praktycznie niewyczuwalne na oku.
 • Biomedics 1 Day Extra toric - to nowoczesne soczewki toryczne, a więc stworzone z myślą o astygmatykach. Wykonano je z innowacyjnego materiału Ocufilcon D, charakteryzującego się maksymalnym poziomem uwodnienia oraz optymalnym stopniem przepuszczalności tlenowej - dzięki temu ich użytkowanie jest komfortowe i wygodne, a oczy użytkownika wolne od podrażnień i wysychania. Wykorzystany nowoczesny system stabilizacji sprawia, że soczewki doskonale dopasowują się do oka, nie podwijając się, ani nie wypadając. To także produkt idealny dla alergików, wyprodukowano go bowiem z materiału odpornego na gromadzenie się alergenów, będą więc dobrym wyborem także dla osób o wrażliwych oczach.

Płyny do soczewek i krople do oczu:

 • All In One Light® - preparat do płukania soczewek, który skutecznie odkaża je i oczyszcza, niwelując kurz, pył, drobnoustroje oraz osady białkowe występujące na ich powierzchni. Oprócz dogłębnego oczyszczenia soczewek produkt także wysoce je nawilża oraz uelastycznia, dzięki czemu są niezwykle komfortowe podczas ich noszenia. W preparacie tym możesz także przechowywać soczewki, kiedy akurat ich nie nosisz.
 • Hy-Care - innowacyjny, wielofunkcyjny płyn do płukania soczewek, który dogłębnie pomoże Ci oczyścić soczewki oraz zadbać o ich wysoką elastyczność. Produkt posiada ponadto właściwości antyseptyczne, w związku z tym skutecznie usuwa bakterie i drobnoustroje z powierzchni soczewki, a zawarty w nim hialuronian sodu pozwala maksymalnie nawilżyć szkła. W preparacie tym możesz także przechowywać soczewki, kiedy akurat ich nie nosisz, nawet przez kilka dni.

Atrybuty firmy

Firma Cooper Vision od lat jest pionierem w dziedzinie kontaktologii. Zajmuje czołowe miejsce w zakresie produkcji soczewek torycznych, przeznaczonych dla astygmatyków. Jest jedną z największych firm w branży w skali całego świata. Priorytetem w działalności Cooper Vision jest dostarczanie pacjentom najlepszych rozwiązań w zakresie korekcji wad wzroku. Produkty marki Cooper Vision posiadają najwyższą klasę jakości. Przełomowe technologie wykorzystywane w procesach produkcji szkieł kontaktowych Cooper Vision sprawiają, że firma cały czas się rozwija, a jej produkty są wybierane coraz częściej przez użytkowników. Cooper Vision jest mocno skoncentrowana na produktach kontaktologicznych i ich udoskonalaniu.

Warto podkreślić, że firma Cooper Vision jest zwolennikiem zdrowych, komfortowych soczewek kontaktowych, odpowiadających potrzebom zróżnicowanych grup użytkowników. Testowanie soczewek kontaktowych Cooper Vision odbywa się przy udziale fachowców, dzięki czemu finalny produkt trafiający do sklepów jest niemalże doskonały.

Zobacz także poszczególne rodzaje soczewek Cooper Vision: