Soczewki ACUVUE®

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 20

na stronę
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 20

na stronę

Soczewki jednodniowe i dwutygodniowe ACUVUE®

Wśród wielu różnych producentów soczewek kontaktowych na uwagę zasługuje na pewno firma Johnson&Johnson, która jest liderem nie tylko na rynku optycznym, ale i kosmetycznym. Jest to marka, która wprowadziła na rynek rodzinę soczewek ACUVUE®. Soczewki te zajmują pierwszą pozycję wśród miękkich soczewek jednorazowego użycia. Ponadto, w asortymencie soczewek marki ACUVUE® znajdują się szkła przedłużonego noszenia, jak i szkła kolorowe. Każda osoba, która chce korygować wadę wzroku za pomocą soczewek kontaktowych, w ofercie ACUVUE® znajdzie soczewki, które w pełni będą jej odpowiadać.

Opis soczewek ACUVUE®

W ofercie marki ACUVUE® znajdują się soczewki zapewniające długotrwały komfort, wygodę użytkowania i doskonałe widzenie. Podczas produkcji soczewek wykorzystano najnowocześniejsze rozwiązania, dzięki czemu soczewki charakteryzują się wysokim uwodnieniem i przepuszczalnością tlenu. System Hydraclear zapewnia idealne nawilżenie oczom. Soczewki ACUVUE® są produkowane w oddziale firmy Johnson&Johnson Vision Care VISTAKON, którego siedziba mieści się w Jacksonville na Florydzie. ACUVUE® to światowy lider na rynku miękkich soczewek kontaktowych.

 • Dla kogo soczewki ACUVUE®?

  Soczewki ACUVUE® przeznaczone są zarówno dla dalekowidzów, jak i krótkowidzów. Dostępne są w różnych mocach i rodzajach. Soczewki ACUVUE® będą odpowiednie dla osób, które tylko okazjonalnie noszą szkła kontaktowe, podczas gdy na co dzień korzystają jednak z okularów. Z drugiej strony, soczewki ACUVUE® mogą wybrać także i te osoby, które chcą je nosić każdego dnia.
  Cała rodzina soczewek ACUVUE® posiada filtry chroniące przed szkodliwych oddziaływaniem promieniowania UV (UVA i UVB), co potwierdza wydane przez Amerykańską Agencję Żywności i Leków (FDA - Food and Drug Administration) najwyższych poziomów ochrony przeciwsłonecznej.

 • Czy warto wybrać soczewki kontaktowe ACUVUE®?

  Soczewki kontaktowe ACUVUE® to markowe rozwiązanie optyczne, jedne z najnowocześniejszych i najbardziej udoskonalonych spośród wszystkich dostępnych na rynku. Są często polecane przez specjalistów i zbierają dobre opinie użytkowników na całym świecie. Szeroka oferta soczewek ACUVUE® sprawia, że każdy bez problemu może znaleźć wśród nich parę, jakiej potrzebuje - do konkretnej wady wzroku, o konkretnym trybie stosowania, właściwościach i w opakowaniach różnych rozmiarów. A to i tak nie wszystkie zalety tych soczewek wymieniane przez osoby, które stale z nich korzystają. Można więc śmiało powiedzieć, że soczewki ACUVUE® są warte wyboru.

 • Co wyróżnia soczewki ACUVUE® spośród innych?

  Przede wszystkim ochrona przeciwsłoneczna, jaką zapewniają. Stało się to możliwe, dzięki wbudowaniu w soczewki filtrów UVA/UVB, blokujących 85-98% szkodliwego promieniowania, i to dwóch rodzajów. Żadne inne soczewki nie oferują ochrony przeciwsłonecznej. Ponadto soczewki ACUVUE® wyróżnia duża dostępność poszczególnych ich rodzajów i zastosowanie innych, równie nowoczesnych i cennych rozwiązań technologicznych.

 • Które soczewki ACUVUE® będą odpowiednie dla osób z wrażliwymi oczami?

  Osoby, obserwujące dużą wrażliwość oczu i skłonność do wysychania, podrażnień lub infekcji, powinny w pierwszej kolejności zwrócić uwagę na soczewki ACUVUE® o dużym stopniu uwodnienia i jak najwyższej tlenoprzepuszczalności. To właśnie takie parametry będą odpowiedzią na dużą potrzebę lekkości, nawilżenia i „oddychalności” wrażliwych oczu względem soczewek. Przykładem soczewek ACUVUE® dla wrażliwych oczu są ACUVUE® OASYS - zarówno w wersji jednodniowej jak i dwutygodniowej.

 • Czy astygmatycy mogą korzystać z soczewek ACUVUE®?

  Oczywiście! Marka ACUVUE® ma w swojej ofercie kilka różnych soczewek dedykowanych astygmatykom. Są to 1-DAY ACUVUE® MOIST for ASTIGMATISM, ACUVUE® OASYS 1-DAY for ASTIGMATISM oraz ACUVUE® OASYS for ASTIGMATISM. Takie soczewki oferują przede wszystkim wybór mocy cylindra i krzywizny, ale też charakteryzują się nieco innymi właściwościami, np. dodatkową stabilizacją, dzięki której soczewki toryczne ACUVUE® utrzymują się lepiej na oku i niezmiennie w tej samej pozycji.

 • Jakie są ceny soczewek ACUVUE®?

  ACUVUE® to jeden z najpopularniejszych producentów na rynku soczewek kontaktowych. Z tego powodu ceny produktów oznakowanych tą właśnie marką należą do jednych z wyższych. Na szczęście klienci mają do dyspozycji szereg typów zarówno samych soczewek, jak i opakowań, dzięki czemu ceny okazują się bardzo różnorodne i dopasowane do każdego portfela.

  Standardowe soczewki jednodniowe (dla krótko- i dalekowidzów) kosztują około 2,80 zł za sztukę w opakowaniu 30 sztukowym, 2,38 zł w opakowaniu 90 sztukowym i około 2,36 zł w pudełku z 180 soczewkami.

  Soczewki dwutygodniowe ACUVUE® to z kolei cena od 6,33 zł za opakowanie z 6 szt., około 11,66 zł za opakowanie z 12 soczewkami i około 12 zł za pudełko z 24 szt.

Markowe soczewki ACUVUE®

Soczewki kontaktowe ACUVUE® znajdujące się w ofercie sklepu Kodano.pl to najwyższej jakości produkty markowe, stworzone przez Johnson & Johnson, firmę optyczną o światowym uznaniu.

Jakie są rodzaje soczewek ACUVUE®?

 • Sferyczne soczewki ACUVUE®
  • 1-DAY ACUVUE® MOIST - soczewki kontaktowe nowej generacji, które cechują się wysokim poziomem uwodnienia oraz maksymalnym nawilżeniem. Produkt błyskawicznie dopasowuje się do oka, a soczewki nie wypadają i nie podwijają się, gwarantując wysoki komfort ich użytkowania. Soczewki wyposażono dodatkowo w filtry UV, a ich unikalna struktura niweluje tarcie na powierzchni soczewki, co przekłada się na jeszcze wyższą wygodę ich użytkowania.
  • 1-DAY ACUVUE® TruEye® - soczewki jednodniowe nowej generacji, w których zastosowano innowacyjną technologię HydraClear, która zapewnia im maksymalny komfort nawilżenia, sprawiając, że ich noszenie jest niezwykle komfortowe. Soczewki wyposażono także w filtry UV, a produkt będzie idealnym wyborem także dla alergików, z racji tego, że w jego produkcji użyto jedynie hipoalergicznych materiałów.
  • ACUVUE® OASYS 1-Day - nowoczesne soczewki kontaktowe, przeznaczone do stosowania w trybie jednodniowym. Ich powiększona sfera optyczna zapewni Ci doskonałe i wyraźne widzenie w każdych warunkach, a zwiększona średnica soczewki sprawi, że perfekcyjnie dopasują się one do oczu użytkownika, zapewniając maksymalny komfort użytkowania. Produkt wyposażono dodatkowo w filtry UV.
  • ACUVUE® OASYS - innowacyjne soczewki kontaktowe, przy których tworzeniu wykorzystano nowatorską technologię HydraClear. Cechują się wysokim poziomem nawilżenia oraz wysoką przepuszczalnością tlenową, dzięki czemu są wysoce komfortowe w użytkowaniu, a Twoje oczy wolne od infekcji i zanieczyszczeń. Soczewki wyposażono dodatkowo w filtry UV oraz znacznik ułatwiający ich zakładanie.
  • ACUVUE® OASYS MAX 1-DAY - innowacyjne soczewki kontaktowe, przy których tworzeniu wykorzystano nowatorską technologię HydraClear. Cechują się wysokim poziomem nawilżenia oraz wysoką przepuszczalnością tlenową, dzięki czemu są wysoce komfortowe w użytkowaniu, a Twoje oczy wolne od infekcji i zanieczyszczeń. Soczewki wyposażono dodatkowo w filtry UV oraz znacznik ułatwiający ich zakładanie.
  • ACUVUE® OASYS with Transitions™ - soczewki nowej generacji, które cechują się skuteczną filtracją światła oraz redukcją poświaty. Jest to produkt idealny dla kierowców, którzy mają do czynienia z częstymi zmianami oświetlenia, co wywoływać może podrażnienia i nieprzyjemne pieczenie oczu. Produkt ten zapewni Ci doskonałą jakość widzenia oraz wolność od wysychania. Wyposażono go także w filtry UV.
  • ACUVUE® 2 - dwutygodniowe soczewki kontaktowe, które cechują się wysokim poziomem nawilżenia oraz przepuszczalności tlenowej. Ultra cienkie krawędzie soczewek sprawiają, że te nie wypadają, ani nie podwijają się, zapewniając wysoki poziom stabilności. Produkt wyróżnia się dodatkowo bardzo łatwą aplikacją oraz został wyposażony w filtry UV, chroniące przed promieniowaniem słonecznym.
 • Toryczne soczewki ACUVUE®
  • 1-DAY ACUVUE® MOIST for ASTIGMATISM - nowoczesne soczewki kontaktowe dedykowane astygmatykom, w których produkcji zastosowano innowacyjną technologię Lacreon, która zapewnia im maksymalny stopień nawilżenia, dzięki czemu oczy są zdrowe i wolne od podrażnień. Produkt ten cechuje się ponadto wyjątkową stabilnością, dzięki czemu soczewki nie podwijają się ani nie wypadają. Wyposażono go także w filtry UV.
  • ACUVUE® OASYS 1-DAY for ASTIGMATISM - innowacyjne soczewki toryczne, dedykowane dla astygmatyków. Stworzone zostały w oparciu o technologię stabilizacji rotacyjnej, dzięki czemu perfekcyjnie dopasowują się do oka użytkownika, minimalizując wyczuwalność soczewki, oraz jej podwijanie się i wypadanie. Produkt wzmocniony został ponadto technologią Zintegrowanej Łzy - pod względem składu soczewki są wyjątkowo zbliżone do ludzkiego filmu łzowego, co sprawia, że zapewniają one oczom maksymalne nawilżenie oraz świeżość i blask. Soczewki posiadają ponadto ochronne filtry UV.
  • ACUVUE® OASYS for ASTIGMATISM - nowoczesne soczewki kontaktowe, przeznaczone do korekcji astygmatyzmu. Wyposażono je w innowacyjną technologię HydraClear, która pozwala chronić oczy użytkownika przed podrażnieniami i wysychaniem. Produkt ten jest dodatkowo wzbogacony o filtry UV, a regularne jego stosowanie pozwoli Ci skutecznie zahamować posiadaną wadę wzroku, gwarantując ostrą i wyraźną widoczność.
 • Progresywne soczewki ACUVUE®
  • 1-DAY ACUVUE® MOIST MULTIFOCAL - nowoczesne soczewki multifokalne, które stworzono z myślą o osobach zmagających się z prezbiopią. Ich nowoczesna technologia pozwoli Ci widzieć ostro i wyraźnie w każdej sytuacji, zarówno w dali, jak i w bliży, bez cieni i refleksów. Produkt cechuje się ponadto wysokim poziomem nawilżenia i uwodnienia, co przekłada się na wysoki komfort podczas noszenia soczewek. Wyposażono go także w filtry UV.
  • ACUVUE® OASYS MAX 1-DAY MULTIFOCAL - to wysokiej klasy soczewki kontaktowe dedykowane do korekcji prezbiopii. Produkt ten zapewni użytkownikom ostre i wyraźne widzenie w każdej sytuacji, zarówno w dali, jak i w bliży, a wszystko to przy maksymalnym poziomie wygody i komfortu. Podczas tworzenia soczewek wykorzystano nowoczesną technologię TearStable, która zapewnia im maksymalny poziom nawilżenia, eliminując wysychanie oczu oraz podrażnienia. Wbudowany w soczewkę filtr OptiBlue ochroni także nasze oczy przed szkodliwym światłem niebiesko-fioletowym. Soczewki zapewniają także maksymalną ochronę przed promieniowaniem UV.
  • ACUVUE® OASYS MULTIFOCAL - multifokalne soczewki kontaktowe najnowszej generacji, które stworzone zostały z myślą o użytkownikach zmagających się z prezbiopią. Dzięki temu innowacyjnemu rozwiązaniu zapewnisz sobie perfekcyjne widzenie w każdej sytuacji, zarówno w dali, jak i w bliży, przy jednoczesnym maksymalnie zachowanym komforcie - bez problemu wysychania oraz niechcianych podrażnień. Produkt zapewni Ci ponadto ochronę przed szkodliwym promieniowaniem słonecznym, co przekłada się na najwyższy poziom bezpieczeństwa. Soczewki przystosowane są do noszenia przez okres dwóch tygodni przy zachowaniu cowieczornej pielęgnacji.

Jakie są pozostałe produkty ACUVUE®?

 • ACUVUE® RevitaLens® - wielofunkcyjny preparat do płukania soczewek, który pozwoli Ci z powodzeniem usunąć wszystkie zanieczyszczenia nagromadzone na ich powierzchni. Produkt ponadto skutecznie zniweluje pojawianie się bakterii oraz grzybów, dzięki czemu Twoje oczy będą chronione przed infekcjami. Dodatkowo ACUVUE® RevitaLens® skutecznie nawilży oraz uelastyczni Twoje soczewki, przygotowując je na dalsze komfortowe użytkowanie.
 • blink® intensive PLUS - wysokiej jakości krople do oczu, które pozwolą Ci odpowiednio je nawilżyć, chroniąc przed występowaniem mikro urazów oraz podrażnień na powierzchni oka. Z powodzeniem także wyeliminują infekcję oraz wysoce nawilżą Twoje oczy, sprawiając, że będą one zdrowe i świeże przez bardzo długi czas, oraz zadbają o maksymalny komfort widzenia, wyostrzając widoczny obraz oraz nasycając jego kolory.

Zobacz także: