Soczewki PureVision

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 10

na stronę
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 10

na stronę

Soczewki miesięczne PureVision

Firma Bausch&Lomb jest wiodącą marką na rynku soczewek kontaktowych i akcesoriów do nich. Ma ona ugruntowaną pozycję i jest lubiana przez samych użytkowników szkieł. Soczewki Bauch&Lomb charakteryzują się wysokim stopniem uwodnienia i przepuszczalnością tlenu, dlatego też są tak chętnie wybierane przez osoby w różnym wieku i o różnych wadach wzroku. Wśród marek soczewek kontaktowych Bausch&Lomb zdecydowanie wyróżniają się soczewki PureVision.

Opis soczewek PureVision

Soczewki PureVision zostały wyprodukowane z użyciem nowoczesnych materiałów. Dzięki nim soczewka PureVision ma silikonowo-hydrożelową budowę. Jej konstrukcja zapewnia oczom użytkowników nie tylko wysoki komfort i jakość widzenia, ale również zdrowie. W soczewkach PureVision producent Bausch&Lomb zastosował innowacyjny projekt optyki, dzięki czemu soczewki zapewnią swoim użytkownikom idealne widzenie, nawet w warunkach niedostatecznego oświetlenia. Ma to wielkie znaczenie przede wszystkim dla kierowców jeżdżących także nocą.

Atutem soczewek PureVision jest to, że naukowcy skonstruowali je w taki sposób, aby redukowały tzw. aberrację sferyczną. Jest to zjawisko naturalne, związane z budową oka, wpływające na jakość widzenia. Powoduje ono, że podczas jazdy samochodem nocą, patrząc na reflektory innych pojazdów widzimy efekt "halo", czyli rozprysk świetlny. Przy soczewkach PureVision obraz pozostaje szczegółowo widzialny i kontrastowy.

Soczewki PureVision wykonano z opatentowanego materiału o nazwie AerGel. Mają one rewolucyjną strukturę powierzchni i precyzyjne wykonanie. Zapewniają zwiększoną dostępność tlenu i odpowiednie nawilżenie oka w każdej sytuacji. Soczewka PureVision posiada powierzchnię Performa, która równocześnie zapobiega gromadzeniu się zanieczyszczeń i efektowi zamglenia widoczności. Przeciwdziała osadzeniu się białka i lipidów na powierzchni soczewki, co zwiększa komfort ich noszenia na co dzień.

Amerykańska instytucja rejestrująca i dopuszczająca do obrotu leki oraz materiały medyczne, FDA, zatwierdziła soczewki PureVision do 30 dniowego, ciągłego noszenia (soczewki całodobowe).

Dla kogo soczewki PureVision?

Soczewki PureVision są przeznaczone dla krótkowidzów, dalekowidzów i astygmatyków. Dla każdej grupy użytkowników przygotowano indywidualne soczewki, które spełnią ich wymagania. Niezależnie od typu i rozmiaru wady, PureVision zaoferują użytkownikom doskonałą przejrzystość widzenia, w najdrobniejszych szczegółach. PureVision soczewki ma również przeznaczone dla osób z tzw. starczowzroczności, które mają problemy podczas czytania. Muszą one używać specjalnych okularów do czytania. Jest to zjawisko prezbiopii, pojawiające się u większości osób powyżej 40-stego roku życia. Z zastosowaniem soczewek PureVision Multifocal lub PureVision 2 HD for Presbyopia zjawisko to jest likwidowane, a użytkownik cały czas widzi bardzo dobrze.

Jakie są rodzaje soczewek PureVision?

 • Sferyczne soczewki PureVision
  • PureVision® - miesięczne soczewki sferyczne, stworzone z innowacyjnego hydrożelowego materiału, który zapewnia im stały i wysoki poziom nawilżenia, co przekłada się na najwyższy komfort ich użytkowania oraz niweluje podrażnienie i zaczerwienienie oczu. Soczewki te cechują się ponadto wysoką przepuszczalnością tlenową oraz łatwą aplikacją, bez wypadania i podwijania się. Produktu tego możesz używać jednakowo w trybie ciągłym, dziennym oraz przerywanym.
  • PureVision® 2 HD - soczewki sferyczne stworzone z myślą o osobach zmagających się z nadwzrocznością, jak i z krótkowzrocznością, które pozwolą Ci zahamować rozwój wady wzroku, oraz zapewnią wyraźne i ostre widzenie w każdej sytuacji. Wyposażono je w technologię nowej generacji Comfort Moist, która sprawia, że są wysoce nawilżone i natlenione przez cały okres ich użytkowania, dzięki czemu gwarantują maksymalne uczucie komfortu.
 • Toryczne soczewki PureVision
  • PureVision® 2 HD for Astigmatism - nowoczesne soczewki toryczne dedykowane astygmatykom. Ich noszenie zagwarantuje Ci ostre i wyraźne widzenie dla każdych warunków, bez refleksów, szumów oraz rozmywania. Produkt cechuje się bardzo łatwą aplikacją, a soczewka perfekcyjnie dopasowuje się do oka, dzięki czemu jest praktycznie niewyczuwalna podczas użytkowania. Dodatkową cechą tego produktu jest wysoka stabilność.
  • PureVision® Toric - nowoczesne soczewki toryczne dedykowane astygmatykom. Ich noszenie zagwarantuje Ci ostre i wyraźne widzenie dla każdych warunków, bez refleksów, szumów oraz rozmywania. Produkt cechuje się bardzo łatwą aplikacją, a soczewka perfekcyjnie dopasowuje się do oka, dzięki czemu jest praktycznie niewyczuwalna podczas użytkowania. Dodatkową cechą tego produktu jest wysoka stabilność.
 • Progresywne soczewki PureVision
  • PureVision® 2 HD for Presbyopia - soczewki nowej generacji, stworzone dla osób zmagających się ze starczowzrocznością. Ich regularne użytkowanie nie tylko zapewni Ci widzenie w wysokiej rozdzielczości zarówno w dali, jak i w bliży, ale również pomoże Ci skutecznie zahamować rozwój wady wzroku. Produkt ten jest niezwykle komfortowy w użytkowaniu, a jego innowacyjna struktura sprawia, że jest wysoce odporny na infekcje i zaczerwienienie.
  • PureVision® Multifocal - innowacyjne soczewki multifokalne zapewniające wysoki poziom nawilżenia i utlenienia podczas ich użytkowania. Jest to produkt idealnie dopasowany dla starszych osób, które zmagają się z prezbiopią, pozwalający na nowo widzieć ostro i wyraźnie we wszystkich odległościach. Soczewki są dodatkowo wysoce odporne na zanieczyszczenia i osady, dzięki czemu chronią oczy przed infekcjami.

Markowe soczewki PureVision

Soczewki kontaktowe PureVision znajdujące się w ofercie sklepu Kodano.pl to najwyższej jakości produkty markowe, stworzone przez Bausch & Lomb, firmę optyczną o światowym uznaniu. Zobacz także inne produkty tej firmy: