Soczewki ULTRA

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 8

na stronę
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 8

na stronę

Soczewki jednodniowe i miesięczne ULTRA

Soczewki ULTRA, jednej z wiodących firm Bausch & Lomb, to miękkie soczewki kontaktowe przeznaczone dla osób z krótkowzrocznością lub nadwzrocznością. Zapewniają dobrą korekcję wady i są niewyczuwalne na oku. Dobrze sprawdzają się nawet przy słabym oświetleniu. Szczególnie polecane dla osób spędzających długie godziny przed monitorami komputerów, smartfonów lub tabletów.

Charakterystyka soczewek ULTRA:

Przy produkcji soczewek ULTRA, wykorzystano unikalną technologię MoistureSeal. Polega ona na zastosowaniu 4x większej ilości PVP (poliwinylopirolidon - zwiększający uwodnienie) niż w innych soczewkach kontaktowych dostępnych na rynku. Technologia ta poprawia trzy parametry decydujące o doskonałej funkcjonalności soczewek:

  • Wysoki poziom uwodnienia - PVP sprawia, że soczewki wiążą cząsteczki wody, dzięki czemu przez cały dzień są odpowiednio nawilżone. Zapewnia to użytkownikowi komfort noszenia soczewek ULTRA, nawet przez wiele godzin.
  • Tlenoprzepuszczalność - Oczy, aby prawidłowo funkcjonować, muszą mieć zapewniony odpowiedni dopływ tlenu. Soczewki ULTRA, dzięki technologii MoistureSeal, odznaczają się bardzo wysoką przepuszczalnością tlenu. Dzięki temu oczy pozostają zdrowe i wolne od podrażnień.
  • Elastyczność - Mała sztywność soczewek ULTRA sprawia, że są one bardzo wygodne od razu po założeniu i niewyczuwalne na oku w ciągu całego dnia. Pozwala to wyeliminować nieprzyjemne uczucie ciała obcego w oku.

Dzięki odpowiedniej konstrukcji, soczewki ULTRA sprawdzą się nawet przy słabym oświetleniu. Doskonałą jakość widzenia zapewnia optyka asferyczna w soczewkach ULTRA. Zapobiega ona aberracjom sferycznym co sprawia, że obraz jest bardzo ostry. Dzięki tym zaletom, soczewki ULTRA na pewno spodobają się kierowcom, którym zdarza się prowadzić samochód po zmroku. Docenią je również użytkownicy pracujący przy słabym świetle i wszyscy, którzy cenią sobie doskonałą jakość widzenia.

Dla kogo soczewki ULTRA?

Soczewki ULTRA zaprojektowano tak, aby dobrze służyły użytkownikom często korzystającym z nowych technologii, takich jak komputery, smartfony czy tablety. Długie patrzenie się w ekran lub monitor sprawia, że częstotliwość mrugania maleje. Skutkować to może suchością oczu, uczuciem dyskomfortu i podatnością na podrażnienia. Wysoki stopień uwodnienia, tlenoprzepuszczalność oraz elastyczność soczewek ULTRA, sprawiają, że oczy są zdrowe i nie podrażnione, nawet po długiej pracy przed monitorem.

Markowe soczewki ULTRA

Soczewki kontaktowe ULTRA znajdujące się w ofercie sklepu Kodano.pl to najwyższej jakości produkty markowe, stworzone przez Bausch & Lomb, firmę optyczną o światowym uznaniu. Zobacz także inne produkty tej firmy: