W Kodano.pl kupisz tanie soczewki kontaktowe i okulary renomowanych producentów. Mamy największy wybór soczewek i okularów online w Polsce, a 97% zamówień realizujemy w 24h!
Zaufało nam już ponad 100 000 Klientów, dołącz do nich i Ty!

Ranking soczewek kontaktowych - TOP 10 produktów

Jak wybrać soczewki kontaktowe? Czym kierować się podczas zakupu produktu i na co zwracać uwagę? Te i inne pytania z pewnością zadają sobie osoby, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z soczewkami kontaktowymi. Pomocny w odpowiedziach może być ranking najlepiej sprzedających się soczewek w 2020 i 2021 roku w internetowym sklepie Kodano.pl, obejmujący zestawienie najpopularniejszych i najczęściej kupowanych modeli. Mogą z niego skorzystać nie tylko nowi użytkownicy tej formy korekcji wzroku, ale także osoby poszukujące sprawdzonych, polecanych rozwiązań czy też niezadowoleni ze swoich dotychczasowych soczewek kontaktowych.

Ranking soczewek, płynów i kropli do oczu 2021Ranking soczewek 2020

Ranking najlepiej sprzedających się soczewek kontaktowych uwzględnia różne rodzaje produktów. Są one zróżnicowane nie tylko pod względem producenta i ilości sztuk w opakowaniu. Zestawienia uwzględniają podział na soczewki miesięczne, dwutygodniowe, jednodniowe, toryczne, progresywne i kolorowe. W zależności od modelu soczewki można nosić w trybie dziennym, przedłużonym lub ciągłym. Na jednodniowe soczewki kontaktowe najczęściej decydują się osoby, które dopiero zaczynają korzystać z tej formy korekcji wzroku lub chcą używać soczewek okazjonalnie. Soczewki dwutygodniowe oraz miesięczne to rozwiązanie idealne dla użytkowników, którzy korzystają z tej formy korekcji na co dzień. Soczewki toryczne przeznaczone są do stosowania przez astygmatyków, natomiast soczewki progresywne w przypadku prezbiopii (starczowzroczności). Kolorowe soczewki mogą być używane zarówno przez osoby z wadą wzroku, jak i bez wady (tzw. zerówki) - chcące zmienić swoją naturalną barwę tęczówki.