Ranking soczewek kontaktowych - TOP 10 produktów

Jak wybrać soczewki kontaktowe? Czym kierować się podczas zakupu produktu i na co zwracać uwagę? Te i inne pytania z pewnością zadają sobie osoby, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z soczewkami kontaktowymi. Pomocny w odpowiedziach może być ranking najlepiej sprzedających się soczewek w 2020, 2021, 2022, 2023 i 2024 roku w internetowym sklepie Kodano.pl, obejmujący zestawienie najpopularniejszych i najczęściej kupowanych modeli. Mogą z niego skorzystać nie tylko nowi użytkownicy tej formy korekcji wzroku, ale także osoby poszukujące sprawdzonych, polecanych rozwiązań czy też niezadowoleni ze swoich dotychczasowych soczewek kontaktowych. Poza typowymi soczewkami kontaktowymi przedstawiamy także najbardziej popularne soczewki całodobowe (od października 2022 roku) i zyskujące na popularności soczewki z filtrami UV (od sierpnia 2022 roku). Prezentowane zestawienia produktów zawierają także najbardziej popularne krople do oczu (od stycznia 2021 roku) i płyny do soczewek (od stycznia 2021 roku), a także cieszące się największą popularnością marki okularowe (od sierpnia 2022 roku).

Ranking soczewek, płynów, kropli do oczu i marek okularowych 2024:Ranking soczewek, płynów, kropli do oczu i marek okularowych 2023:Ranking soczewek, płynów, kropli do oczu i marek okularowych 2022:Ranking soczewek, płynów i kropli do oczu 2021:Ranking soczewek 2020:

Ranking najlepiej sprzedających się soczewek kontaktowych uwzględnia różne rodzaje produktów. Są one zróżnicowane nie tylko pod względem producenta i ilości sztuk w opakowaniu. Zestawienia uwzględniają podział na soczewki miesięczne, dwutygodniowe, jednodniowe, toryczne, progresywne i kolorowe. W zależności od modelu soczewki można nosić w trybie dziennym, przedłużonym lub ciągłym. Na jednodniowe soczewki kontaktowe najczęściej decydują się osoby, które dopiero zaczynają korzystać z tej formy korekcji wzroku lub chcą używać soczewek okazjonalnie. Soczewki dwutygodniowe oraz miesięczne to rozwiązanie idealne dla użytkowników, którzy korzystają z tej formy korekcji na co dzień. Soczewki toryczne przeznaczone są do stosowania przez astygmatyków, natomiast soczewki progresywne w przypadku prezbiopii (starczowzroczności). Kolorowe soczewki mogą być używane zarówno przez osoby z wadą wzroku, jak i bez wady (tzw. zerówki) - chcące zmienić swoją naturalną barwę tęczówki.