Pozostałe marki

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 1-24 z 8752

Strona
na stronę
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 1-24 z 8752

Strona
na stronę

Pozostałe produkty do korekcji wzroku

Osoby mające problemy ze wzrokiem coraz chętniej sięgają po soczewki kontaktowe, będące doskonałą alternatywą dla okularów. Co prawda wymagają odpowiedniej pielęgnacji, ale dają w zamian wiele korzyści: są wygodniejsze od okularów i nie ograniczają pola widzenia. Dużą zaletą soczewek jest bez wątpienia to, że są niewidoczne dla osób postronnych. Dzięki nim można także błyskawicznie zmienić naturalny kolorów swoich oczu.

Kupno soczewek kontaktowych to jednak nie wszystko. Każdy właściciel tego rodzaju produktów powinien posiadać także właściwe akcesoria. Nosząc soczewki kontaktowe, należy zaopatrzyć się w płyny do czyszczenia szkieł oraz specjalne pojemniczki. Płyny należy dobierać do rodzaju soczewek. W przypadku zakupu pojemniczków warto kierować się nie tylko względami praktycznymi, ale także estetycznymi.

Pierwszym krokiem po podjęciu decyzji o rozpoczęciu noszenia soczewek jest ich zakup. Do wyboru jest mnóstwo produktów różnych marek, od soczewek jednorazowego użytku po takie do stosowania nawet przez 30 dni.

Wybieramy soczewki kontaktowe

Kolejne produkty firmy Cooper Vision to soczewki kontaktowe Biomedics, w tym Biomedics 1 Day Extra (osobny podział na moce dodatnie i ujemne), Biomedics 1 Day Extra toric oraz Biomedics 55 evolution (osobny podział na moce dodatnie i ujemne). Biomedics 1 Day Extra to soczewki dla osób cierpiących na daleko- lub krótkowzroczność, natomiast Biomedics 1 Day Extra toric to wyrób dla osób z astygmatyzmem. Jak sama nazwa wskazuje są to soczewki kontaktowe jednorazowego użytku. Wykonane są z materiału o nazwie Ocufilcon D i charakteryzują się wysokim stopniem uwodnienia (55%). Nadają się dla alergików, miłośników podróżowania i aktywnego stylu życia. Natomiast soczewki Biomedics 55 evolution o cienkiej i zaokrąglonej krawędzi posiadają nowoczesny system korekcji aberracji (ANS) i wbudowany filtr UV.

Soczewki kontaktowe Clariti firmy Cooper Vision dostępne są w wersjach jednodniowych (jednorazowych) - Clariti 1 Day, Clariti 1 Day Multifocal (progresywne), Clariti 1 Day Toric (astygmatyczne) - oraz miesięcznych - Clariti Elite, Clariti Multifocal (progresywne) oraz Clariti Toric. Wszystkie soczewki Clariti to produkty silikonowo-hydrożelowe. Mają także wbudowany filtr UV.

Szkła Biotrue to wyroby firmy Bausch & Lomb. Biotrue ONEday są soczewkami jednodniowymi, wykonanymi z innowacyjnego materiału HyperGel. Uwodnienie tych soczewek wynosi aż 78%! Doskonale nadają się dla alergików czy osób cierpiących na suchość oka.

Inne soczewki kontaktowe to Crazy Lens, które mogą zmienić kolor oczu, dodać wzorek lub nawet świecą w ultrafiolecie. Soczewki kontaktowe miesięczne lub jednodniowe Miru to wyrób japońskiej firmy Menicon Co. Ltd. Cechują się wysokim poziomem tleno-przepuszczalności i dużą gładkością. Jednodniowe soczewki asferyczne MyDay posiadają jedynie 4,4% silikonu, dzięki czemu są bardzo miękkie i doskonale nawilżone. Mają także filtr UV. Szkła kontaktowe Zeiss to produkty dostępne w dwóch wariantach: Zeiss Contact DAY1 Easy Wear (soczewki kontaktowe jednodniowe, z materiału Ethafilcon A, z filtrem UV i uwodnieniem na poziomie 55%) oraz Zeiss Contact DAY 30 Compatic (soczewki miesięczne, wykonane z materiału Vitafilcon A, z filtrem UV i o znakomitym nawilżeniu).

Wybieramy płyn do soczewek

W przypadku zakupu soczewek wielokrotnego użytku, należy także zaopatrzyć się w odpowiedni płyn do pielęgnacji tego rodzaju wyrobów. Jakie płyny warto nabyć? Poleca się np. takie roztwory jak AOSept Plus z HydraGlyde na bazie wody utlenionej, Avizor (w tym Avizor All Clean Soft, ampułki Avizor All Clean Unidose czy Avizor Unica Sensitive dla wrażliwych oczu), Biotrue do soczewek hydrożelowych i silikonowo-hydrożelowych, Opti-Free (w tym wielofunkcyjny płyn Opti-Free Express i Opti-Free PureMoist), SOLO-care AQUA, Wöhlk, Zero-Seven Refreshing.

Wybieramy pojemniczek do soczewek

Pudełeczka do szkieł kontaktowych to także ważne akcesoria. Do wyboru jest mnóstwo produktów, nawet takich dla dzieci, np. w kształcie zwierzątek czy piłki. Głównym producentem tego rodzaju wyrobów jest firma POLYTECH CHEM. Dostępne są także standardowe okrągłe pojemniczki o różnych wzorach i kolorach. Niektóre mogą być też wyposażone w pęsetę. Inni producenci pojemniczków na szkła kontaktowe to Bonasse Enterprises Co. Ltd. czy Ningbo Kaida Rubber & Plastic Technology Co. Ltd.

Markowe produkty w Kodano.pl

Soczewki kontaktowe, płyny pielęgnacyjne, krople do oczu i akcesoria znajdujące się w ofercie sklepu Kodano.pl to najwyższej jakości produkty markowe, stworzone w oparciu o najnowsze rozwiązania technologiczne.