Zestaw podróżny Kwadrat

Ilość w opakowaniu:

1 sztuka

Dostępność:

24 godziny

Ilość w opakowaniu:

1 sztuka

Nasza cena:

19,98 zł
Kupując więcej oszczędzasz!
Nie masz recepty? Umów się na badanie wzroku. Zarezerwuj wizytę
Zadzwoń i zamów: (+48 12) 371 10 41
 

Każdy użytkownik soczewek kontaktowych z pewnością wie, jak ważne jest dbanie o ich czystość i higienę na co dzień. Równie ważne jest dbanie o te aspekty w sytuacji, gdy jesteśmy w podróży, dla przykładu jedziemy na wycieczkę bądź czeka nas długa podróż pociągiem. W tym celu warto wyposażyć się w zestaw podróżny do soczewek, dzięki któremu w łatwy, szybki i wygodny sposób zadbamy o odpowiednią pielęgnację naszych szkieł.

Zestaw podróżny Kwadrat to idealny wybór dla każdego, sprawdzi się zarówno u osoby dorosłej jak i u dziecka. Eleganckie pudełeczko w kształcie kwadratu bardzo łatwo zmieścić w podręcznej torebce czy nawet w kieszeni. W zestawie znajdziemy wszystkie niezbędne sprzęty potrzebne do czyszczenia soczewek, takie jak pojemniczek na soczewki, przeznaczony do ich przechowywania, a także małą, poręczną pęsetę, która ułatwi nam wyciągnięcie soczewek z pojemniczka. Ponadto zestaw podróżny został także wyposażony w małe, wygodne lusterko, które posłuży nam podczas zakładania soczewek, a także może przydać się w innych codziennych czynnościach, takich jak, chociażby poprawa makijażu.

Warto wyposażyć się w ten zestaw podróżny, jeżeli wybieramy się na krótką wycieczkę bądź też planujemy dłuższy wyjazd. Pudełeczko dostępne jest w kilku różnych wariantach kolorystycznych.

Więcej informacji
ProducentNingbo Kaida Rubber & Plastic Technology Co. Ltd.
MarkaPozostałe
Ilość w opakowaniu1 sztuka
Kolor soczewkiBlack, Green, Navy, Silver
Dostępność24 godziny