Okulary przeciwsłoneczne

nawet 40% taniej
SPRAWDŹ

Reklama

Superkomfortowe #bioview Monthly

Poczuj wyjątkowy komfort
SPRAWDŹ

Soczewki miesięczne

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 1-24 z 97

Strona
na stronę
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 1-24 z 97

Strona
na stronę

Soczewki miesięczne

Soczewki kontaktowe dostępne na rynku różnią się pomiędzy sobą przede wszystkim czasem użytkowania. Ich podział na soczewki jednodniowe, dwutygodniowe, miesięczne, czy kwartalne lub roczne został stworzony w oparciu o ich indywidualną odporność na gromadzenie się osadów, a także na tempo starzenia się materiału, z jakiego są wykonane.

 • Czym są soczewki miesięczne?

  Soczewka miesięczna, jak sama nazwa wskazuje, jest przeznaczona do miesięcznego stosowania. Po zakończeniu tego okresu, soczewkę należy wyrzucić i wymienić ją na nową. W przypadku soczewek miesięcznych (np. #bioview Monthly i Air Optix® Plus HydraGlyde®) istnieje konieczność ich odpowiedniej pielęgnacji, aby zachowały one swoje właściwości przez cały okres noszenia.

  Po każdorazowym wyjęciu miesięcznych soczewek należy je wyczyścić przy użyciu specjalnego płynu, a następnie umieścić w sterylnych pojemnikach wypełnionych płynem do soczewek. Płukanie soczewek jest czynnością bardzo istotną z punktu widzenia usuwania wszystkich zanieczyszczeń znajdujących się na ich powierzchni. Pielęgnowane miesięczne soczewki będą służyły użytkownikom przez długi czas w niezmienionym stanie.

 • Dlaczego warto wybrać soczewki miesięczne?

  Coraz częściej osoby noszące soczewki wybierają soczewki miesięczne, zamiast tych, o dłuższym terminie ważności. Główną przyczyną takiego stanu rzeczy są ich bezdyskusyjne zalety, decydujące o komforcie ich codziennego użytkowania. Poza wszystkim, jeśli soczewka miesięczna po kilku dniach noszenia ulegnie zniszczeniu lub ją zgubimy, łatwiej przyjdzie nam wymienić ją na nową. Nie będzie to też wiązało się z takim kosztem i stratą, jak w przypadku soczewek rocznych.

  Miesięczne soczewki mają stosunkowo krótki okres noszenia, co jest ich wyjątkową zaletą, bowiem jest mniejsza szansa na wystąpienie w ich przypadku powikłań związanych z noszeniem soczewek jako takich. Na soczewkach kwartalnych czy rocznych, w przeciwieństwie do soczewek miesięcznych, mogą gromadzić się osady białkowe, pochodzące wprost z organizmu użytkownika. Białka na soczewce po upływie pewnego czasu mogą być traktowane przez oko jako ciało obce i przez to zaczynają przeszkadzać w normalnym widzeniu, a użytkownik odczuwa dyskomfort z tego powodu. Soczewki miesięczne nie doprowadzają do powstania złogów białkowych, dlatego przez cały czas zachowują idealną przejrzystość i uwodnienie. Są niewyczuwalne dla osoby je noszącej.

 • Dla kogo przeznaczone są soczewki miesięczne?

  Soczewki miesięczne są przeznaczone dla osób z wadami wzroku, które nie chcą nosić na co dzień okularów, ale z drugiej strony pragną komfortu w noszeniu soczewek. Krótki termin przydatności soczewek miesięcznych sprawia, że idealnie nadają się one do noszenia np. tylko w okresie letnim, na wyjazdach turystycznych, podczas ferii, kiedy większość czasu dana osoba spędza na stoku jeżdżąc na nartach, dla sportowców w czasie sezonu itd.

 • Jakie są ceny soczewek miesięcznych?

  Koszt miesięcznych soczewek kontaktowych uzależniony jest od marki danego produktu, jego przeznaczenia (soczewki dla krótko- i dalekowidzów, dla astygmatyków, dla osób z prezbiopią), z którym bardzo często związana jest obecność dodatkowych rozwiązań. I zgodnie z tym ceny plasują się następująco:

  • soczewki kontaktowe miesięczne o standardowych mocach korekcyjnych - około 7,49 zł za soczewkę FitView do około 13,33 zł za #bioview Monthly czy Biofinity oraz 14,66 zł za Miru;
  • soczewki miesięczne toryczne od około 13,33 zł za AquaView, przez 21 zł za Proclear Toric, po 31 zł za Ultra for Astigmatism od Bausch&Lomb;
  • soczewki miesięczne progresywne - około 26 zł za Air Optix Aqua Multifocal, 27 zł za PureVision Multifocal, po około 37 zł za Ultra for Presbyopia.

Najbardziej popularne soczewki miesięczne

W ramach soczewek miesięcznych można mówić o dwóch rodzajach tego produktu, a mianowicie o soczewkach dziennych, elastycznych, oraz o soczewkach miesięcznych przeznaczonych do ciągłego noszenia przez użytkownika. Soczewki ciągłego noszenia są to miesięczne soczewki pozwalające na noszenie ich przez całą dobę, bez konieczności ich zdejmowania na noc. Jest to propozycja dla tych osób, które wieczorami również chcą dobrze widzieć, nie chcą wciąż zdejmować codziennie soczewek z oczu, cenią sobie czas i wygodę użytkowania szkieł kontaktowych. Dzięki takim soczewkom wiele osób może na cały miesiąc zapomnieć, że ma jakąkolwiek wadę wzroku, ponieważ widzi cały czas znakomicie.

Tylko markowe soczewki miesięczne

Miesięczne soczewki kontaktowe znajdujące się w ofercie sklepu Kodano.pl to najwyższej jakości produkty markowe, tworzone przez największe firmy optyczne o światowym uznaniu.

Jakie są rodzaje soczewek miesięcznych?

 • Miesięczne soczewki sferyczne
  • #bioview Monthly - innowacyjne soczewki silikonowo-hydrożelowe, wykonane z materiału Olifilcon A, który zapewnia oczom ich użytkownika maksymalny poziom natlenienia oraz całodniowe nawilżenie, bez wysychania i podrażnień. Jest to produkt najnowszej generacji, który zagwarantuje Ci perfekcyjną jakość widzenia oraz wysoki komfort użytkowania. Soczewki wyposażono ponadto w filtry UV, które ochronią Twoje oczy przed promieniowaniem słonecznym.
  • AquaView Monthly - soczewki kontaktowe dedykowane osobom zmagającym się z wadami krótkowzroczności lub nadwzroczności. Wykonano je z innowacyjnego materiału Methafilcon A, który zapewni Twoim oczom najwyższy stopień nawilżenia i natlenienia, dzięki czemu Twoje oczy pozostaną świeże i czyste przez cały dzień, bez podrażnień i wysychania. Soczewki są łatwe w aplikacji, a ponadto wyposażono je w filtry UV chroniące oczy przed szkodliwym promieniowaniem słonecznym.
  • Air Optix® Aqua - miesięczne soczewki sferyczne zaprojektowane przez koncern Alcon® Vision Care. Cechują się wysokim poziomem nawilżenia, dzięki czemu ich użytkowanie jest wygodne i komfortowe, a oko nie wysycha i nie ulega podrażnieniom. Produkt ten zapewni Ci skuteczną korekcję wady wzroku oraz perfekcyjne widzenie w każdej sytuacji. Soczewki są dodatkowo odporne na osady białkowe i zanieczyszczenia oraz wyróżnia je łatwa aplikacja.
  • Air Optix® Night & Day® Aqua - innowacyjne soczewki kontaktowe, w których tworzeniu wykorzystano technologię stałego nawilżenia, dzięki czemu szkła nie wysuszają ani nie podrażniają oczu, zapewniając Ci najwyższy komfort użytkowania. Skutecznie korygują wady wzroku krótkowzroczności oraz nadwzroczności i gwarantują duży dostęp do tlenu. Ponadto znacznik ułatwiający aplikację, w który je wyposażono, sprawia, że ich noszenie jest proste i nieskomplikowane nawet dla niedoświadczonych użytkowników.
  • Air Optix® Plus HydraGlyde® - innowacyjne soczewki sferyczne cechujące się wygodną i szybką aplikacją, które zapewnią Ci perfekcyjne widzenie oraz najwyższy stopień komfortu podczas ich użytkowania. Wyposażono je w dodatkową warstwę ochronną, zabezpieczającą Twoje oko przed gromadzeniem się osadów białkowych a szeroka gama wyboru mocy soczewek sprawi, że z powodzeniem znajdziesz parę idealną dla Ciebie.
  • Biofinity® - sferyczne soczewki kontaktowe stworzone z pełni naturalnych produktów, bez sztucznych dodatków nawilżających, dzięki czemu jest to produkt idealny dla alergików. Technologia Aquaform Comfort Science, której użyto przy ich tworzeniu, zapewnia maksymalny poziom komfortu oraz ich łatwą aplikację, a nowoczesna struktura soczewek zapewnia perfekcyjną jakość widzenia w każdej sytuacji. Ich regularne użytkowanie pozwoli Ci z powodzeniem zahamować wadę wzroku.
  • Biomedics 55 evolution - Biomedics 55 evolution to innowacyjne soczewki miesięczne od CooperVision, których celem jest odpowiednia korekcja abberacji. Dzięki zastosowaniu nowoczesnej technologii gwarantują ostre i perfekcyjne widzenie, bez szumów, refleksów oraz cieni - i to niezależnie od panującego oświetlenia. Gwarancję skuteczności i niezawodności soczewek zapewniają ich cienkie i zaokrąglone krawędzie, zmniejszające tarcie na linii powieka - soczewka. Produkt wzbogacony został o filtry UV, które ochronią Twoje oczy przed szkodliwym promieniowaniem słonecznym. Soczewki dostępne są w szerokim zakresie mocy dodatnich, jak i ujemnych.
  • Eyeye Bioxy - soczewki kontaktowe stworzone z myślą o osobach zmagających się z wadami krótkowzroczności lub nadwzroczności. Wykonano je z hipoalergicznego materiału Hioxiflicon A, dzięki czemu są dobrym wyborem także dla alergików. Cechują się wysoką przepuszczalnością tlenu oraz posiadają system zwilżania filmu łzowego, co ochroni Twoje oczy przed zaczerwienieniami i podrażnieniami. Ich asferyczna budowa zapewni Ci perfekcyjne widzenie w wysokiej rozdzielczości.
  • FitView Advance Monthly - miesięczne soczewki hydrożelowe dedykowane osobom zmagającym się z wadą krótkowzroczności lub nadwzroczności. Cechują się wysokiej jakości substancjami nawilżającymi, a ich unikalny design sprawia, że perfekcyjne dopasowują się do oka użytkownika, co czyni je wygodnymi w użytkowaniu. Ponadto wysoki współczynnik przepuszczalności tlenowej soczewek, uchroni Twoje oczy przed infekcjami i zanieczyszczeniami.
  • FitView Monthly - sferyczne soczewki kontaktowe dedykowane krótkowidzom oraz dalekowidzom, wyposażone w najwyższej jakości substancje nawilżające, co sprawia, że oczy ich użytkownika są czyste i świeże przez cały dzień, bez wysychania i podrażnień. Ponadto poszerzone krawędzie soczewek zapewnią Ci łatwą i szybką ich aplikacje, a nowoczesne filtry UV ochronią Twoje oczy przed szkodliwym promieniowaniem słonecznym.
  • PureVision® 2 HD - są nowoczesnymi soczewkami, charakteryzującymi się dużym komfortem noszenia. Są to soczewki miesięczne, dedykowane osobom zmagającym się z krótkowzrocznością lub nadwzrocznością. Ich opływowy kształt ogranicza problem zmęczenia oraz zaczerwienienia oczu. Zapewnią skuteczną korekcję wzroku oraz pomogą zahamować rozwój wady wzroku. Dzięki nim zyskasz perfekcyjne widzenie w każdej sytuacji, bez szumów, refleksów czy efektu halo.
  • SofLens® 38 - innowacyjne soczewki kontaktowe stworzone z myślą o osobach zmagających się z wadami krótkowzroczności lub nadwzroczności. Cechują się wysokim stopniem nawilżenia oraz dużą przepuszczalnością tlenową, dzięki czemu ich użytkowanie jest wysoce komfortowe. Produkt jest dodatkowo odporny na zabrudzenia i powstawanie osadów białkowych, a ich aplikacja jest bardzo prosta - nawet dla niedoświadczonych użytkowników.
  • SofLens® 59 - są miękkimi, miesięcznymi soczewkami, które zostały stworzone przy pomocy innowacyjnego materiału Hilafilcon B, który zapewni Twoim oczom odpowiedni stopień nawilżenia, chroniąc je przed podrażnieniami i wysychaniem. Precyzyjnie i szybko dopasowują się do oka, dzięki czemu są praktycznie niewyczuwalne. Ich regularne użytkowanie z powodzeniem pomaga zahamować rozwój posiadanej wady wzroku.
  • TOTAL30® - to innowacyjne soczewki miesięczne dedykowane zarówno dla krótkowidzów, jak i dalekowidzów. Cechują się one wyjątkowym stopniem nawilżenia, dzięki zastosowaniu podczas ich produkcji technologii Water Gradient - zapewnia ona 55% nawodnienia wewnątrz soczewki, oraz niemal 100% tej wartości na zewnątrz - wszystko to przekłada się na ich wygodne i komfortowe użytkowanie. Produkt jest także odporny na gromadzenie osadów białkowych oraz gwarantuje ochronę przed promieniowaniem UV, co sprawia, że oczy ich użytkownika pozostają bezpieczne i wolne od infekcji.
  • ULTRA® - wysoce uwodnione soczewki nowej generacji, które zapewnią Twoim oczom wielogodzinne nawilżenie. Gładki materiał, z którego je wykonano, sprawia, że produkt błyskawicznie dopasowuje się do oka, nadając jego użytkowaniu niezwykły stopień komfortu. Wysoka przepuszczalność tlenowa zagwarantuje Twoim oczom świeżość i blask przez cały dzień użytkowania. Produkt został wyposażony w specjalne oznaczenia, które sprawiają, że aplikacja soczewek jest prosta nawet dla niedoświadczonych użytkowników.
 • Miesięczne soczewki toryczne
  • AquaView Toric - miesięczne soczewki dedykowane astygmatykom. Dzięki zastosowaniu w ich tworzeniu innowacyjnej technologii optycznej soczewki te pozwolą Ci widzieć perfekcyjnie w wysokiej rozdzielczości w każdej sytuacji, a technologia Prism Ballasted Design zapewni soczewkom dodatkową stabilizację, niwelując ich podwijanie się i wypadanie. Soczewki wyposażono ponadto w specjalne oznaczenia, które sprawiają, że ich aplikacja jest prosta nawet dla niedoświadczonych użytkowników.
  • Air Optix® for Astigmatism - soczewki kontaktowe dedykowane astygmatykom. Materiał Lotrafilcon B, z którego zostały wykonane zapewnia rogówce najwyższy stopień utlenienia, a intensywne właściwości nawilżające, które wykorzystano przy ich tworzeniu zapewnią Twoim oczom świeżość i blask, bez zaczerwienienia i podrażnień. Ich unikatowa budowa zagwarantuje Ci najwyższy poziom komfortu przy ich użytkowaniu. a technologia Precision Balance 8|4 sprawi, że jakość widzenia będzie perfekcyjna niezależnie od sytuacji.
  • Air Optix® PLUS HydraGlyde® for Astigmatism - innowacyjne soczewki kontaktowe dedykowane astygmatykom. Wykonano je z nowoczesnego materiału Lotrafilcon B, który zapewni maksymalną przepuszczalność tlenu oraz wysokie nawilżenie oczom ich użytkownika. Produkt błyskawicznie dopasowuje się do oka, dzięki czemu użytkowanie soczewek jest praktycznie niewyczuwalne i niezwykle komfortowe. Zapewnią Ci perfekcyjną jakość widzenia, bez szumów, cieni i refleksów.
  • Biofinity® Toric - soczewki najwyższej generacji dedykowane astygmatykom, cechujące się bardzo cienką i elastyczną strukturą oraz wysokimi właściwościami nawilżającymi, co zapewni Ci maksymalny komfort użytkowania. Dodatkowy system stabilizacji niweluje problem wypadania i podwijania się soczewki, a innowacyjny materiał Aquaform Comfort Science, z którego zostały wykonane. sprawia, że soczewki są gładkie, miękkie i optymalnie nawilżone.
  • Clariti® Toric - nowoczesne soczewki toryczne, zapewniające perfekcyjne widzenie zawsze i wszędzie - bez cieni, refleksów i efektu halo, w wysokiej rozdzielczości. Innowacyjna technologia Advanced Edge Technology zapewnia uzyskanie udoskonalonego kształtu - zaokrąglone krawędzie i znacznie cieńszą budowę. Ich użytkowanie jest zatem wygodne i praktycznie niewyczuwalne. Produkt wyposażono ponadto w filtry UV. Clariti® Toric przeznaczone są do użytkowania w trybie miesięcznym, a jedyne, o czym należy pamiętać, to ich codzienna pielęgnacja.
  • PureVision® 2 HD for Astigmatism - nowoczesne soczewki toryczne przeznaczone dla astygmatyków - zapewnią Ci perfekcyjne i ostre widzenie bez obawy o występowanie cieni, refleksów czy efektu halo. Cechują się ponadto wysokim poziomem nawilżenia, dzięki czemu ich użytkowanie wiąże się z wysokim poczuciem wygody i komfortu oraz optymalną przepuszczalnością tlenową - dzięki niej soczewka ma nieograniczony dostęp do tlenu, co powoduje zmniejszenie występowania infekcji oraz stanów zapalnych do minimum. PureVision® 2 HD for Astigmatism dedykowane są do noszenia w trybie ciągłym, możesz więc bez przeszkód nosić je nawet 30 dni - bez konieczności ich codziennej pielęgnacji.
  • SofLens® 66 Toric - hydrożelowe soczewki dedykowane astygmatykom. Nowoczesny materiał Alphafilcon A, którego użyto do ich stworzenia, zapewni Twoim oczom wysoki poziom nawodnienia oraz optymalne nawilżenie. Produkt jest odporny na powstawanie osadów białkowych, dzięki czemu Twoje oczy są wolne od infekcji i podrażnień. Soczewki nie podwijają się i nie wypadają, zachowując duży stopień stabilności, co przekłada się na perfekcyjną jakość widzenia w każdej sytuacji.
  • ULTRA® for Astigmatism - innowacyjne soczewki toryczne, a więc dedykowane astygmatykom. Podczas ich wykonywania wykorzystano nowoczesną technologię OpticAlign™ Design - jest to system ulepszonej stabilizacji, który jest odpowiedzialny za prawidłowe umiejscowienie soczewki. Niweluje on także jej wypadanie, oraz podwijanie się - dzięki czemu noszenie soczewek jest bardzo wygodne i komfortowe. Produkt cechuje się ponadto wysokim poziomem przepuszczalności tlenowej, co sprawia, że soczewka posiada nieograniczony dostęp do tlenu - oczy pozostają więc wolne od podrażnień i infekcji. Soczewki ULTRA® for Astigmatism są także maksymalnie nawilżone - dzięki temu oczy pozostają pełne blasku i świeżości przez cały dzień ich użytkowania.
 • Miesięczne soczewki progresywne
  • Air Optix® Aqua Multifocal - progresywne soczewki miesięczne przeznaczone dla osób zmagających się z prezbiopią. Dzięki zastosowaniu w nich innowacyjnej technologii pozwolą Ci zahamować wadę wzroku oraz perfekcyjnie widzieć zarówno w dali, jak i w bliży, bez cieni i refleksów. Wyposażono je ponadto w specjalny znacznik ułatwiający ich zakładanie, dzięki czemu z produktu z powodzeniem mogą korzystać nawet niedoświadczeni użytkownicy.
  • Air Optix® PLUS HydraGlyde® Multifocal - soczewki kontaktowe stworzone dla osób zmagających się z prezbiopią. Cechują się wysoką jakością właściwości nawilżających oraz idealnie dopasowują się do oka, co sprawia, że ich użytkowanie jest niezwykle komfortowe i wygodne. Produkt ten zapewni Ci perfekcyjną jakość widzenia w każdej sytuacji, soczewki te są ponadto idealnym wyborem dla alergików oraz osób z wrażliwymi oczami, ponieważ wyposażono je w same naturalne składniki i komponenty.
  • Clariti® Multifocal - niezwykłe soczewki multifokalne dedykowane do walki z prezbiopią - zapewnią Ci perfekcyjne widzenie zarówno w dali, jak i w bliży, w każdej sytuacji. W tym wyjątkowym modelu wykorzystano nowoczesną technologię AquaGen, która zapewnia soczewkom maksymalny poziom nawilżenia - dzięki temu ich noszenie jest niesamowicie wygodne, a oczy ich użytkownika pozostają świeże i pełne blasku przez długi czas. Udoskonala struktura soczewek, oraz ich cienkie krawędzie sprawiają, że zakładanie oraz noszenie soczewek jest praktycznie niewyczuwalne. Produkt wyposażono w filtry UV.
  • Proclear Multifocal - wyjątkowe soczewki progresywne najwyższej jakości, które dedykowane są dla osób zmagających się z wadą starczowzroczności. Produkt ten cechuje się maksymalnym uwodnieniem, dzięki czemu jego użytkowanie wiąże się z wysokim poczuciem wygody i komfortu - produkt posiada także wysoki współczynnik przepuszczalności tlenowej, chroniąc użytkownika przed występowaniem niechcianych infekcji. Proclear Multifocal odporne są na gromadzenie się osadów białkowych, co sprawia, że pozostają czyste i świeże nawet po kilku godzinach ich noszenia. Model ten zapewnia perfekcyjną widoczność w każdej sytuacji, zarówno w dali, jak i w bliży, nie zapominając także o odległościach pośrednich.
  • PureVision® 2 HD for Presbyopia - nowoczesne soczewki progresywne przeznaczone do walki z prezbiopią - ich udoskonalona konstrukcja zapewni Ci perfekcyjne widzenie we wszystkich odległościach, zarówno w dali, w odległościach pośrednich, jak i w bliży. Cechują się ponadto wysokim poziomem przepuszczalności tlenowej, dzięki czemu soczewka ma stały dostęp do tlenu - wiąże się to z niemal całkowitym wyeliminowaniem występowania infekcji i stanów zapalnych. PureVision® 2 HD for Presbyopia posiadają wysoki współczynnik nawodnienia - co przekłada się na maksymalny komfort i wygodę podczas ich noszenia. Dodatkowo przystosowane są do użytkowania w trybie ciągłym.
  • ULTRA® for Presbyopia - to innowacyjne soczewki multifokalne, stworzone z myślą o osobach zmagających się z prezbiopią. Wykorzystano w nich nowoczesną technologię 3-Zone Progressive™ Design - gwarantuje to perfekcyjną jakość widzenia zarówno w dali, jak i w bliży. Soczewki cechują się maksymalnym poziomem nawilżenia oraz wysoką przepuszczalnością tlenową, dzięki czemu oczy ich użytkownika są odpowiednio nawilżone oraz wolne od podrażnień, wysychania, jak i infekcji. Produkt cechuje się także wyjątkową elastycznością, pozostają więc praktycznie niewyczuwalne podczas ich noszenia.
 • Miesięczne soczewki toryczno-progresywne
  • Proclear Multifocal Toric - soczewki toryczno-multifokalne dedykowane dla osób ze starczowzrocznością, oraz tych, które zmagają się z astygmatyzmem. Produkt ten jest wysoce kompatybilny z okiem, dzięki czemu doskonale się dopasowuje, pozostając praktycznie niewyczuwalny podczas noszenia. Te wyjątkowe soczewki najnowszej generacji zapewnią Ci perfekcyjną widoczność zarówno w dali, jak i w bliży, niwelując zniekształcony obraz, nieostrość i zamglenia. Podczas ich produkcji wykorzystano innowacyjną technologię PC Technology, która zapewnia soczewkom zdolność przyciągania wody oraz wiązania jej, dzięki czemu ich użytkowanie jest niezwykle wygodne i komfortowe. Proclear Multifocal Toric dostępne są w szerokim zakresie mocy sferycznych i cylindrycznych oraz dodatków (addycji).
 • Miesięczne soczewki kolorowe
  • Air Optix® Colors - kolorowe soczewki kontaktowe dedykowane do użytkowania w trybie miesięcznym - za ich pomocą zmienisz swój naturalny kolor oczu oraz skutecznie zadbasz o prawidłową korekcję wzroku. Produkty dostępny jest w 12 pięknych kolorach, z pewnością więc każdy znajdzie tutaj opcję idealną dla siebie - efekt kolorystyczny, jaki zapewniają jest w pełni naturalny, co zawdzięcza wdrukowaniu koloru w soczewkę, a nie tylko umieszczeniu go na jej powierzchni. Soczewki Air Optix® Colors cechują się wysokim poziomem przepuszczalności tlenowej oraz maksymalnym stopniem nawilżenia, ich noszenie więc wiąże się z najwyższym poziomem wygody i komfortu.
  • AquaView Color - kolorowe soczewki miesięczne, które umożliwią Ci naturalną zmianę koloru oka, przy jednoczesnej korekcji wady wzroku. W ofercie znajdziesz 7 pięknych kolorów do wyboru, dzięki czemu każdy znajdzie idealną parę soczewek dla siebie. Regularne użytkowanie tych soczewek pomoże zahamować rozwój wady wzroku, wyposażono je ponadto w filtry UV, które ochronią Twoje oczy przed szkodliwym promieniowaniem słonecznym.
  • Clearcolor55 - nowoczesne soczewki kontaktowe, które umożliwiają zmianę barwy Twoich oczu, dostępne w 12 pięknych kolorach. Technologia True Edge zapewnia im znacznie lepszy profil i cienkie krawędzie, dzięki czemu ich użytkowanie jest niesamowicie komfortowe, a soczewka pozostaje praktycznie niewyczuwalna podczas noszenia. Clearcolor55 posiadają wysoki poziom nawodnienia oraz optymalny wskaźnik przepuszczalności tlenowej, są więc w pełni bezpieczne dla oka, gwarantując mu odpowiednią wilgotność i blask. Model ten dostępny jest w tylko w mocach ujemnych.
  • FreshLook® Colors - kolorowe soczewki kontaktowe, stworzone z myślą o osobach, które chcą w naturalny i widoczny sposób zmienić kolor swojego oka. Cechują się wysokimi właściwościami nawilżającymi, co przejawia się na komfort ich użytkowania, a ich odpowiedni kształt sprawia, że idealnie dopasowują się do oka użytkownika. Wyposażono je ponadto w filtry UV i znacznik ułatwiający ich aplikację. Do wyboru jest aż 6 pięknych kolorów.
  • FreshLook® ColorBlends - soczewki kolorowe dedykowane osobom, które marzą o naturalnym podkreśleniu koloru swoich oczu. Technologia 3w1, której użyto do ich stworzenia, zapewni Ci naturalną barwę oczu oraz głębię i subtelność spojrzenia. Produkt ten jest wysoce komfortowy w użytkowaniu, odpowiednio nawilża oczy, chroniąc je przed infekcjami i wysychaniem, oraz zapewnia ochronę przed szkodliwym promieniowaniem słonecznym, co jest możliwe dzięki wbudowanym filtrom UV.
  • FreshLook® Dimensions - innowacyjne kolorowe soczewki przeznaczone dla tych osób, które chcą podkreślić naturalny kolor swoich jasnych oczu. Do wyboru masz 3 piękne kolory soczewek, a same soczewki oprócz idealnego koloru zapewnią Twoim oczom dodatkowe optyczne powiększenie, oraz nadadzą Twojemu spojrzeniu głębi i wyrazistości. Produkt cechuje się ponadto wysokim poziomem komfortu użytkowania.

Zobacz także soczewki miesięczne znanych producentów: