Okulary Dolce&Gabbana

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 1-24 z 25

Strona
na stronę
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 1-24 z 25

Strona
na stronę

Okulary korekcyjne i przeciwsłoneczne Dolce&Gabbana

Wśród znanych, luksusowych marek w świecie mody zdecydowanie wyróżnia się firma Dolce & Gabbana. To jedna z najbardziej wszechstronnych marek modowych, bowiem znajdziemy ją na metkach eleganckich ubrań, perfum, czy nawet okularów korekcyjnych i przeciwsłonecznych.

Opis firmy

Firma Dolce & Gabbana powstała we Włoszech, w 1985 roku. To światowy dom mody, który dyktuje nowe trendy na rynku. Założyła go para Domenico Dolce oraz Stefano Gabbana, stąd też nazwa marki. Szczególnie znane są ubrania Dolce&Gabbana, ale taką samą popularnością cieszą się ekskluzywne dodatki do ubrań, w tym okulary. Największe gwiazdy światowego formatu chętnie zakładają na siebie rzeczy z logo marki.

Okulary przeciwsłoneczne czy okulary korekcyjne Dolce&Gabbana cechują się najwyższa jakością wykonania i są wysoko cenione na rynku, podobnie jak inne produkty tej marki:

  • ubrania,
  • perfumy,
  • kosmetyki,
  • a nawet telefony i inne elektroniczne gadżety.

Dolce & Gabbana w swojej ofercie posiada zarówno okulary dla kobiet, jak i mężczyzn. Mają one ciekawą, oryginalną stylistykę i są projektowane przez prawdziwych wizjonerów i specjalistów w branży. Okulary Dolce & Gabbana to zarówno proste modele, stworzone z metalu lub na żyłkę. Są one ponadczasowe, w wersji uniseks. W asortymencie okularów D&G znajdziemy również oprawki plastikowe w klasycznych i bardziej przebojowych kształtach:

  • Okulary kwadratowe,
  • Okulary okrągłe,
  • Okulary kocie,
  • Okulary tzw. pilotki,
  • Okulary o oprawach asymetrycznych.

Jako że oprawki i okulary przeciwsłoneczne D&G dostępne są w różnych wersjach kolorystycznych, każdy znajdzie wśród nich model, w którym będzie doskonale wyglądać. Wszystkie oprawki i okulary Dolce & Gabbana mają grawerowany lub tłoczony znak firmowy na zauszniku.

Atrybuty firmy

Firma Dolce & Gabbana, w skrócie D&G produkuje okulary i wszystkie inne produkty z zastosowaniem najnowszych technologii. Są one wysokiej jakości i spełniają oczekiwania nawet najwybredniejszych użytkowników. Co więcej, ubrania i dodatki Dolce & Gabbana są symbolem luksusu, piękna oraz łamania panujących w świecie mody konwencji. Wyróżniającą cechą oprawek Dolce&Gabbana jest połączenie klasycznych, zawsze modnych linii, z oryginalnymi, niespotykanymi nigdzie indziej wzornictwem oraz nowoczesnymi akcentami.

Zobacz poszczególne okulary marki Dolce&Gabbana: