Soczewki, płyny i krople Eyeye

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 14

na stronę
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 14

na stronę

Soczewki/Płyny/Płatki ogórkowe Eyeye

Firma Bernaux Healthcare specjalizuje się w produkcji soczewek i akcesoriów do soczewek kontaktowych Eyeye. W gamie jej produktów znajdziemy soczewki o różnym terminie użytkowania, płyny pielęgnacyjne, jak również płatki ogórkowe Eyeye.

Opis produktów Eyeye

Marka Barnaux Healthcare to przede wszystkim producent soczewek Eyeye, płynów i płatków ogórkowych tej marki. Dzięki soczewkom Eyeye skutecznie można korygować wady wzroku, a szkła zapewniają przy tym idealną jakość widzenia. Produkty do pielęgnacji Eyeye pozwolą na należyte przechowywanie i regularną pielęgnację soczewek Eyeye.

Soczewki Eyeye występują w trzech różnych liniach produktowych - IMAXX, BIOXY oraz BASIC. Soczewki IMAXX wykonane zostały z materiału silikonowo-hydrożelowego, który wydłuża komfort noszenia soczewek Eyeye. Mają one sferyczny kształt, dzięki czemu nie występuje zniekształcenie obrazu, zaś zaokrąglone i odwiedzione krawędzie niwelują ryzyko pojawienia się jakichkolwiek podrażnień oka. Są dobrze uwodnione i utlenione. Są to soczewki miesięczne, przeznaczone do noszenia w trybie dziennym. Wyposażono je w filtr UV, który chroni oko przed szkodliwym wpływem promieniowania słonecznego.

Linia IMAXX to również płyny Eyeye, dostosowane do pielęgnacji soczewek silikonowo-hydrożelowych. Zawierają kompletny zestaw przeciwutleniaczy i witamin, które zapewniają ostrość widzenia i zdrowie oczu. W ich składzie znalazły się:

  • Karnozyna - wspomagająca naturalne mechanizmy obronne rogówki przeciwdziałająca szkodliwemu wpływowi wolnych rodników,
  • Prowitamina B5 - chroniąca i wspomagająca właściwości samoregeneracji uszkodzonych komórek rogówki,
  • Hialuronian Sodu - naturalna substancja nawilżająca oko, chroniąca błonę powłoki łzowej oraz ograniczająca parowanie, które może powodować wysuszanie soczewek i oka.

Linia soczewek Eyeye BIOXY obejmuje soczewki miesięczne i jednodniowe, wykonane z materiału hipoalergicznego i biokomponentów. Zapewniają one naturalny komfort noszenia przez cały dzień. Materiał wykorzystany do produkcji soczewek Eyeye z serii BIOXY jest niejonowany, przez co osadza się na powierzchni soczewki mniej osadów i zabrudzeń. Soczewki Eyeye BIOXY mają sferyczny kształt, zaokrąglone i odwiedzione krawędzie. Są wysoce utlenione, nie powodują podrażnień oka ani zniekształceń obrazu. Ich uwodnienie wynosi 57%.

Płyny Eyeye BIOXY dostosowane są do czyszczenia nowoczesnych miękkich soczewek. Zastosowano w nich formułę "No Rub", co oznacza, że nie ma konieczności mechanicznego czyszczenia soczewek. W składzie płynów Eyeye BIOXY znajduje się prowitamina B5, która odżywia i pielęgnuje oko, zaś zastosowany system Hydraflex długo dozuje tę witaminę do oka.

Linia soczewek Eyeye Basic zawiera soczewki miesięczne i jednodniowe, posiadające filtr UV chroniący oko przed słońcem. Ich uwodnienie wynosi 58%. Płyn Eyeye Basic został skonstruowany w oparciu o tradycyjny, sprawdzony zestaw składników aktywnych. Skutecznie czyści i usuwa osady białkowe z powierzchni soczewek i nadaje się do zastosowania do wszystkich typów soczewek miękkich.

Innym produktem Eyeye są płatki ogórkowe na oczy. Płatki ogórkowe Eyeye zapewnią pielęgnację i relaks dla oczu. W ich skład wchodzi witamina B5 oraz E, jak i antyutleniacze, wyciąg z ogórka, żeńszenia, herbaty i rumianku.

 

Dla kogo produkty marki Eyeye?

Produkty Eyeye, zarówno soczewki, jak i płyny oraz płatki ogórkowe tej marki, przeznaczone są dla osób dbających w wysokiej mierze o swoje oczy, które chcą jednocześnie skutecznie korygować wadę wzroku z zastosowaniem szkieł kontaktowych. Soczewki Eyeye przeznaczone są dla osób mających różne wady wzroku, zarówno dla astygmatyków, jak i krótkowidzów i dalekowidzów.

Markowe produkty Eyeye

Soczewki kontaktowe, płyny pielęgnacyjne i akcesoria Eyeye znajdujące się w ofercie sklepu Kodano.pl to najwyższej jakości produkty markowe, stworzone przez Barnaux, firmę optyczną o światowym uznaniu. Do produktów z serii Eyeye należą:

Linia BASIC:

Linia BIOXY: