Soczewki Soflens

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 6

na stronę
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 6

na stronę

Soczewki jednodniowe i miesięczne SofLens

Firma Bausch&Lomb ma w swojej ofercie między innymi szeroki asortyment soczewek kontaktowych, o różnym terminie użytkowania. Wszystkie soczewki tej marki znalazły się w rodzinie soczewek SofLens.

Opis soczewek SofLens

Soczewki SofLens umożliwiają komfort widzenia przez cały, założony przez producenta, czas użytkowania. Są one przeznaczone do noszenia w trybie dziennym. Dzięki wykorzystaniu w ich produkcji unikalnego materiału soczewkowego, idealnie dopasowują się do kształtu oka. Ich niewątpliwą zaletą jest to, że materiał soczewki SofLens minimalizuje odkładanie osadów białkowych na powierzchni soczewki, a dodatkowo ułatwia ich codzienną pielęgnację, jeśli jest to konieczne. Z soczewkami SofLens każdy użytkownik będzie mógł zapomnieć, że w ogóle posiada wadę wzroku. Są bardzo wygodne, trwałe i zapewniają idealne widzenie.

Należy powiedzieć, że SofLens soczewki gwarantują widzenie w wysokiej rozdzielczości. Mają sferyczną optykę, przez co dają wyraźne, krystalicznie czyste widzenie. Nawet w warunkach słabego oświetlenia soczewki SofLens będą zapewniały idealną wprost jakość widzenia. Dają one komfort przez cały dzień, każdemu użytkownikowi. Nowoczesna konstrukcja soczewek SofLens powoduje, że są one długotrwale nawilżone i nie doprowadzają do wysuszenia oka, nawet przy noszeniu przez 12 godzin w ciągu doby.

Nie bez znaczenia w przypadku soczewki SofLens jest to, że są one bardzo wygodne w użytkowaniu. Każda soczewka umieszczona jest w hermetycznym pojemniku. Łatwo się je zakłada i zdejmuje.

Soczewki SofLens wyprodukowano z użyciem materiału hydrożelowego - Polymacon, o wysokiej zawartości wody. Zwiększa on komfort noszenia soczewki. Polymacon należy do materiałów z grupy niskouwodnionej, niejonowej, co oznacza, że soczewka SofLens stała się bardziej odporna na osadzanie się na jej powierzchni złogów różnego pochodzenia, w tym złogów białkowych.

Soczewki firmy Bausch&Lomb, marki SofLens to jedne z najcieńszych soczewek na świecie, dzięki czemu uzyskano w nich wysoką tlenotransmisyjność. Zostały zaprojektowane w taki sposób, aby umożliwić prawidłową aplikację każdemu użytkownikowi.

Dla kogo polecane są soczewki SofLens?

Soczewki SofLens są adresowane do wszystkich pacjentów mających wady wzroku, którym zależy na wysokim komforcie użytkowania szkieł kontaktowych. Będą one nawet dobre dla tych użytkowników, którzy zmagają się z astygmatyzmem i prezbiopią. Nie jest istotne, czy jesteśmy krótkowidzami czy dalekowidzami, soczewki SofLens każdemu gwarantują doskonałe widzenie, bez względu na panujące w otoczeniu warunki.

Jakie są rodzaje soczewek SofLens?

  • SofLens® 38 - innowacyjne soczewki stworzone z myślą o krótkowidzach oraz dalekowidzach, które zagwarantują Ci wyraźne widzenie w jak najlepszej jakości. Soczewki te cechują się optymalnym poziomem nawilżenia z wysoką przepuszczalnością tlenową, dzięki czemu skutecznie niwelują problem suchych i zmęczonych oczu. Produkt został także wyposażony w specjalne oznaczenia znajdujące się na soczewce, co czyni ich aplikację bardzo łatwą, nawet dla niedoświadczonych użytkowników.
  • SofLens® 59 - miękkie soczewki kontaktowe, wyprodukowane z nowoczesnego, hydrożelowego materiału Hilafilcon B, który sprawia, że są maksymalne nawilżone oraz cechują się wysoką przepuszczalnością tlenową. Produkt ten skutecznie zahamuje rozwój wady wzroku, jaką jest krótkowzroczność lub nadwzroczność, zapewniając Ci perfekcyjne widzenie bez żadnych zakłóceń. Soczewki są dodatkowo odporne na gromadzenie się osadów białkowych, co jeszcze bardziej skutecznie pozwala chronić oczy użytkownika przed infekcjami.
  • SofLens® 66 Toric - ultra nowoczesne soczewki toryczne, które zostały stworzone z myślą o astygmatykach. Cechują się optymalną stabilnością, dzięki czemu nie podwijają się, ani nie wypadają, zapewniając Ci maksymalny komfort oraz doskonałe widzenie. Soczewki te są dodatkowo bardzo łatwe w aplikacji oraz z powodzeniem ochronią Twoje oczy przed niechcianymi podrażnieniami, oraz infekcjami.
  • SofLens® Daily Disposable - miękkie, jednodniowe soczewki kontaktowe, cechujące się wysokim poziomem nawilżenia oraz wysoką przepuszczalnością tlenową, które zapewnią Ci doskonałe i ostre widzenie, bez szumów i refleksów. Niezwykle cienka budowa soczewek sprawia, że są one praktycznie niewyczuwalne dla oka i perfekcyjnie się do niego dopasowują, chroniąc przed infekcjami oraz podrażnieniem oczu.
  • SofLens® Daily Disposable Toric for Astigmatism - soczewki nowej generacji, stworzone z nowoczesnego materiału Hilafilcon B, który zapewnia im perfekcyjny poziom nawilżenia oraz swobodny dostęp do tlenu. Produkt ten cechuje się także wykorzystaniem innowacyjnej technologii High Definition, dzięki czemu zapewnia ostre i wyraźne widzenie nawet w niekomfortowych dla oka warunkach, oraz z powodzeniem koryguje wadę astygmatyzmu.

Markowe soczewki Soflens

Soczewki kontaktowe Soflens znajdujące się w ofercie sklepu Kodano.pl to najwyższej jakości produkty markowe, stworzone przez Bausch & Lomb, firmę optyczną o światowym uznaniu. Zobacz także inne produkty tej firmy: