Soczewki Freshlook

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 16

na stronę
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 16

na stronę

Soczewki jednodniowe i miesięczne FreshLook

Twoje oczy mają nijaki, bladoniebieski odcień, albo masz brązowe oczy, tak jak setki osób dookoła? Chciałbyś zmienić swój wizerunek w kilka minut, nie ingerując we własne ciało za pomocą skalpela chirurga? Możesz tego dokonać z zastosowaniem kolorowych soczewek kontaktowych. Takie soczewki mogą nosić zarówno te osoby, które posiadają wady wzroku, jak i osoby widzące idealnie. W ofercie jednego z liderów w dziedzinie soczewek kontaktowych, firmy Alcon, znajdują się nowoczesne, kolorowe soczewki kontaktowe FreshLook.

Opis soczewek FreshLook

Firma Alcon stosując najnowocześniejsze materiały i technologie okulistyczne, wyprodukowała soczewki FreshLook, które są wykorzystywane do korekcji wad wzroku, jak i do zmiany koloru lub odcienia oczu. Soczewki Freshlook wyprodukowano z tego samego materiału, co rodzinę soczewek Dailies. Jest on wysoko uwodniony i naturalnie oddychający. Przy produkcji soczewek Freshlook zastosowano unikalną technologię LightStream, dzięki której krawędzie soczewek są bardzo cienkie, co zapewnia użytkownikom takich szkieł wysoki komfort noszenia. Soczewki FreshLook są soczewkami codziennej wymiany, nadającymi oczom piękny, naturalny kolor - niebieski, zielony, szary i tak dalej. Dodatkowo, nosząc soczewki FreshLook użytkownik może mieć pewność, że jego oczy są w pełni bezpieczne.

Dla kogo soczewki FreshLook?

Soczewka Freshlook firmy Alcon szczególnie polecana jest wszystkim tym osobom, które chciałyby zmienić albo podkreślić swój naturalny kolor oczu. Niektóre soczewki Freshlook nadają zupełnie nienaturalnego, niespotykanego w przyrodzie koloru tęczówkom i przeznaczone są raczej na specjalne okazje - wesela, śluby, imprezy karnawałowe, bale sylwestrowe itp.

Soczewki Freshlook podkreślające naturalną barwę oczu nadają głębi spojrzeniu i są polecane dla osób w każdym wieku. Mogą być stosowane w zasadzie na co dzień. Soczewki kolorowe generalnie są adresowane do osób, które chcą zmienić coś w swoim wyglądzie. Mogą je nosić osoby z wadami wzroku, ponieważ szkła kontaktowe jednocześnie ze zmianą barwy tęczówki, korygują wady wzroku. Istnieje też seria soczewek Freshlook tzw. zerówek, przeznaczonych dla osób bez wad wzroku, które chcą zmienić wygląd swoich oczu.

Jakie są rodzaje soczewek FreshLook?

 • Jednodniowe soczewki FreshLook
  • Dailies® FreshLook® Illuminate™ Jet Black - kolorowe soczewki kontaktowe, dedykowane dla osób, które chcą wzbogacić kolor swojej ciemnej tęczówki oraz optycznie podkreślić oczy. Oprócz estetycznego działania soczewki zapewnią Ci wysoki komfort podczas ich noszenia oraz odpowiednio nawilżą i ochronią Twoje oczy przed zmęczeniem i wysychaniem. Produkt jest dostępny zarówno w mocach ujemnych, jak i w wersji bez mocy korekcyjnej.
  • Dailies® FreshLook® Illuminate™ Rich Brown - kolorowe soczewki kontaktowe, dedykowane zarówno krótkowidzom, jak i dalekowidzom, oraz osobom bez wady wzroku, które chcą naturalnie podkreślić swój jasny kolor tęczówki, oraz optycznie powiększyć oczy. Cechują się skuteczną korekcją wzroku oraz nowoczesną, ulepszoną budową, dzięki czemu, oprócz zmiany estetycznej, perfekcyjnie nawilżą Twoje oczy i ochronią je przed infekcjami.
  • FreshLook® One Day - kolorowe soczewki kontaktowe, które dedykowane są osobom, chcącym zmienić swój naturalny kolor oczu, lub delikatnie go podkreślić. Cechują się ultra cienkimi krawędziami oraz wysokim poziomem uwodnienia, dzięki czemu ich noszenie jest niezwykle komfortowe, a oczy są odpowiednio nawilżone i świeże przez cały okres użytkowania soczewek. Do wyboru są 4 piękne kolory soczewek.
 • Miesięczne soczewki FreshLook
  • FreshLook® ColorBlends - nowoczesne soczewki kolorowe, które pozwolą Ci naturalnie podkreślić Twój kolor oczu. Dostępne są w wielu atrakcyjnych kolorach, a ich noszenie jest niezwykle wygodne i praktycznie niewyczuwalne dla oka. Produkt wzbogacono dodatkowo o filtry UV oraz specjalny znacznik ułatwiający aplikację soczewek. Soczewki są dostępne zarówno w dodatnich, jak i ujemnych mocach.
  • FreshLook® Colors - innowacyjne soczewki kolorowe, które zostały stworzone specjalnie dla tych osób, które marzą o naturalnej zmianie koloru swoich oczu. Do wyboru jest aż 6 wspaniałych i unikatowych kolorów. Soczewki te cechują się ponadto wysokim poziomem nawilżenia oraz błyskawicznie dopasowują się do oka, dzięki czemu ich użytkowanie jest bardzo wygodne. Produkt wyposażono ponadto w filtry UV i specjalne znaczniki ułatwiające aplikację.
  • FreshLook® Dimensions - miesięczne soczewki kontaktowe, które umożliwiają naturalne podkreślenie barwy jasnych oczu. Dostępne są w 3 kolorach do wyboru, które nadadzą Twojemu spojrzeniu głębi i wyrazistości. Dodatkowo soczewki pozwolą Ci optycznie powiększyć oczy, co jeszcze bardziej wpłynie na ich estetykę. Produkt ten zapewni Ci maksymalny poziom komfortu i wysokie nawilżenie, chroniąc oczy przed podrażnieniami i wysychaniem.
 • Soczewki FreshLook bez korekcji
  • FreshLook® ColorBlends - zerówki - innowacyjne soczewki kolorowe, które w naturalny i widoczny sposób zagwarantują Ci pogłębienie oraz wyostrzenie posiadanego koloru tęczówki, nadając oczom głębi i naturalności spojrzenia. Produkt cechuje się wysoką przepuszczalnością tlenową, a jego użytkowanie jest wysoce komfortowe. Soczewki te to także idealny wybór dla niedoświadczonych użytkowników, wyposażono je bowiem w specjalny znacznik ułatwiający ich aplikację.
  • FreshLook® Colors - zerówki - wysokiej klasy szkła kontaktowe, które pozwolą Ci zmienić naturalny kolor Twoich oczu. Soczewki te cechują się najwyższą jakością wykonania oraz wysokim poziomem nawilżenia i przepuszczalności tlenowej, dzięki czemu ich użytkowanie jest bardzo komfortowe. Produkt posiada ponadto dodatkowe oznaczenia na soczewce, dzięki czemu aplikacja soczewek jest bardzo prosta. Do wyboru jest aż 6 wspaniałych kolorów, każdy więc na pewno znajdzie parę idealną dla siebie.
  • FreshLook® One Day - zerówki - niezwykłe soczewki kolorowe, których celem jest naturalna zmiana koloru oczu - produkt dostępny jest w czterech pięknych kolorach, niebieskim, szarym, zielonym i piwnym. Soczewki błyskawicznie dopasowują się do oka, a ich cienkie krawędzie sprawiają, że ich użytkowanie jest wygodne i komfortowe - również ich aplikacja jest bardzo łatwa i prosta nawet dla niedoświadczonych użytkowników. Produkt ten cechuje się także maksymalnym poziomem nawilżenia, co przekłada się na zdrowie oczu oraz ich wolność od podrażnień i infekcji. FreshLook® One Day dostępne są w wersji zerowej, możesz więc z łatwością zmienić swój kolor oczu, nawet jeżeli nie zmagasz się z wadą wzroku.

Markowe soczewki FreshLook

Kolorowe soczewki Freshlook znajdujące się w ofercie sklepu Kodano.pl to najwyższej jakości produkty markowe, stworzone przez Alcon, firmę optyczną o światowym uznaniu. Zobacz także inne produkty tej firmy: