Soczewki FitView

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 14

na stronę
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 14

na stronę

Soczewki jednodniowe, dwutygodniowe i miesięczne FitView

FitView to seria soczewek kontaktowych dostępnych w wersji jednodniowej, dwutygodniowej oraz miesięcznej. Dedykowane są do korekcji krótkowzroczności i dalekowzroczności. FitView to soczewki zaprojektowane przez specjalistów z wieloletnim doświadczeniem. FitView to soczewki kontaktowe przeznaczone dla osób ceniących sobie wysoki komfort noszenia, bez względu na posiadaną wadę wzroku. Seria soczewek FitView to możliwość wyboru jednodniowej, dwutygodniowej i miesięcznej wymiany.

Dla kogo soczewki FitView Advance?

FitView Advance to soczewki wykonane z wysokiej jakości tworzywa o właściwościach hydrożelowych. Dzięki materiałowi Filcon II struktura soczewki jest wygodna podczas noszenia i daje wysoki komfort użytkowania. Wysokie uwodnienie i nawilżenie pomaga w prawidłowym przepływie tlenu. Nawodnienie oraz przepuszczalność tlenu Dk/t oscylują na bardzo wysokich poziomach.

Dostępne serie soczewek FitView Advance to:

Zalety soczewek FitView Advance

Linia soczewek FitView Advance to idealny środek do korekcji wzroku osób z problemami na tle krótkowzroczności i dalekowzroczności. W zależności od preferencji klient może wybrać wersję jednodniową - FitView Advance Daily, dwutygodniową - FitView Advance 2 weeks oraz miesięczną - FitView Advance Monthly. Każda z tego rodzaju soczewek wymaga codziennej pielęgnacji, prócz serii FitView Advance Daily, którą po jednorazowym użyciu należy wyrzucić. Aby zapewnić prawidłową ochronę należy zastosować płyny pielęgnacyjne marki Clean Active.

Dla kogo soczewki FitView Vitamine Daily?

FitView Vitamine Daily to zestaw 30 bądź 90 sztuk jednodniowych soczewek z dodatkiem witaminowej mocy. Dzięki jednodniowej formule, soczewki nie wymagają specjalnej pielęgnacji. Po zakończonym dniu noszenia, zużytą soczewkę należy wyrzucić. Szkła zostały wykonane z elastycznego materiału o nazwie Etafilcon A, przez co soczewka idealnie wpasowuje się do struktury oka. Ponadto, soczewka zapewnia odpowiednie nawodnienie oraz przepuszczalność tlenową. Dzięki czemu komfort noszenia jest na wysokim poziomie.

Soczewki FitView Vitamine Daily posiadają dodatki witamin E, B6 i B16 oraz substancji nawilżającej MPC, ponieważ przechowywane są w specjalnym roztworze fizjologicznym. Tego rodzaju witaminy wpływają na jakość wzroku, wzmacniają widzenie oraz odgrywają bardzo ważną rolę w profilaktyce zwyrodnienia plamki żółtej. Istotną cechą soczewek jest zaawansowana przepuszczalność tlenu, co bezpośrednio przekłada się na ochronę przed wysuszeniem. Powierzchnia antybakteryjna soczewki zapewnia czystość i ochronę przed wolnymi rodnikami.

Zalety soczewek FitView Vitamine Daily

 • Wysoki poziom dotlenienia;
 • Właściwości przeciwutleniające,
 • Zwalczają efekt suchego oka;
 • Zapewniają nawilżenie i ochronę przed gromadzeniem się bakterii;
 • Chronią przed zaczerwienieniem i podrażnieniem oczu;
 • Łatwość przylegania do oka;
 • Asferyczna konstrukcja umożliwia naturalne spływanie łez.

Dla kogo soczewki FitView Daily Plus?

FitView Daily Plus to soczewki jednodniowe zalecane do użytku dla osób oczekujących wysokiego komfortu noszenia. Zostały one wykonane z materiału o nazwie Methafilcon A, który zapewnia doskonałe nawilżenie szkieł przez cały dzień (zawartość wody 56%) oraz zabezpiecza soczewki przed przemieszczaniem. Ponadto, soczewki FitView Daily Plus nie podrażniają rogówki, dzięki wysokiej przepuszczalności tlenu.

Zalety soczewek FitView Daily Plus

 • Wielopłaszczyznowa konstrukcja ułatwiająca dopasowanie soczewki do oka;
 • Asferyczna struktura poszerza obraz widzenia;
 • Materiał soczewki chroni przed bakteriami i wolnymi rodnikami;
 • Zabezpieczenie przed gromadzeniem się osadów białkowych;
 • Wysoka ochrona przed promieniowaniem UVA oraz UVB.

Markowe soczewki FitView

Soczewki kontaktowe FitView znajdujące się w ofercie sklepu Kodano.pl to najwyższej jakości produkty markowe, stworzone w oparciu o najnowsze rozwiązania technologiczne.