FitView Daily Plus 90 szt.

Kubek GRATIS! (do 2 op.)
Ilość w opakowaniu:

90 sztuk

Dostępność:

24 godziny

Ilość w opakowaniu:

90 sztuk

Nasza cena:

149,99 zł
Kupując więcej oszczędzasz!
Nie masz recepty? Umów się na badanie wzroku. Zarezerwuj wizytę
Zadzwoń i zamów: (+48 12) 371 10 41

Promocja

Kup 2 opakowania soczewek, a otrzymasz Kubek z Ptaszkiem Staszkiem GRATIS!

Super cena
Bartosz
5.0000
Soczewki lekkie i cienkie - to zdecydowanie na plus. Cena też bardzo ok, czasami oczy są trochę zmęczone po całym dniu, ale też nie zawsze, więc nie wiem czy to do końca ich wina.
Wioletta
5.0000
Soczewki super, noszą się bardzo dobrze, w ogole nie czuć ich na oczach. Mam sporą wadę wzroku, a jak je zakładam czuję się jakbym miała nowe oczy :) Sklep też super, szybka wysyłka i dobre ceny!
Adrianna
4.0000
Polecam te soczewki. Nie podrażniają oczu, widzę w nich wyraźnie, a cena jest przystępna.

Gwarancja Twojego ZADOWOLENIA lub ZWROT PIENIĘDZY!

Soczewki należą do Programu ochronnego Kodano.pl!
Oznacza to, że jeśli z jakiegokolwiek powodu soczewki te nie spełnią Twoich oczekiwań, zwrócimy Ci 100% kosztów zakupu!
Dokładny opis Programu ochronnego Kodano.pl znajdziesz klikając tutaj

 

Soczewki FitView Daily Plus są jednodniowymi soczewkami kontaktowi dedykowanymi do codziennej ich wymiany.
 

 
Niekwestionowany komfort każdego dnia - dzięki zastosowaniu trybu codziennej wymiany nie ma potrzeby stosowania płynu do pielęgnacji soczewek, następnego dnia wystarczy założyć nową parę soczewek.
Odpowiednie nawilżenie i bezproblemowe zakładanie soczewek - soczewki wykonane zostały w oparciu o innowacyjny materiał Methafilcon A, który zapewnia wysoki stopień uwodnienia przez cały dzień. Wielopłaszczyznowa konstrukcja i poszerzony zasięg krawędzi umożliwia łatwe dopasowanie do oczu.
Maksymalne bezpieczeństwo stosowania soczewek - powierzchnia soczewek pokryta została specjalnym środkiem antybakteryjnym, który chroni oczy przed gromadzeniem się osadów białkowych i tym samym eliminuje dolegliwości związane z podrażnieniem oczu.
Sprawdzona metoda korekcji wzroku - soczewki zostały stworzone z myślą o potrzebach krótkowidzów i dalekowidzów. Innowacyjne soczewki jednodniowe posiadają szeroki zakres mocy, co usatysfakcjonuje użytkowników posiadających zarówno niewielką, jak i dużą wadę wzroku.
Filtry UVA i UVB - FitView Daily Plus
Filtry UVA i UVB - blokują ok. 90% promieniowania ultrafioletowego. To profesjonalna ochrona przeciwsłoneczna, gwarantująca komfortowe spędzanie czasu na świeżym powietrzu, podczas aktywnego wypoczynku i innych form relaksu.
Ekonomiczne opakowanie z 90 sztukami - to zapas soczewek na znacznie dłużej – przez ok. 3 miesiące nie trzeba przejmować się zakupem kolejnego opakowania. Jest to najlepszy wybór dla osób zdecydowanych na taki rodzaj soczewek i zaznajomionych już z tą metodą korekcji wzroku.
 

Charakterystyka soczewek FitView Daily Plus:


Soczewki sferyczne FitView Daily Plus są dedykowane zarówno dla dalekowidzów i krótkowidzów. Wykonane z materiału Methafilcon A, posiadają doskonały poziom nawilżenia szkieł w trakcie całego dnia użytkowania (z zawartością wody do 56%), co ma pozytywny wpływ na komfortowe użytkowanie. Dodatkowo, dzięki wysokiej przepuszczalności tlenowej (współczynnik Dk/t = 22), soczewki FitView Daily Plus nie mają negatywnego wpływu na stan rogówki. Użycie wielopłaszczyznowości w procesie ich produkcji pozwala na ułatwione dostosowanie się szkieł o oczu. Poszerzony został zasięg krawędzi soczewki, dzięki ich asferycznej konstrukcji, co prowadzi do spływania łez w naturalny dla oczu sposób. Powierzchnię soczewek FitView Daily Plus pokryto odpowiednim środkiem antybakteryjnym, zabezpieczającym przed nagromadzaniem się złogów białkowych. Soczewki posiadają także wbudowane filtry, chroniące przed szkodliwym promieniowaniem UVA oraz UVB.

Dla kogo soczewki FitView Daily?


FitView Daily Plus są soczewkami dla osób, używających szkieł codziennej wymiany. W przypadku soczewek jednorazowych nie jest konieczna dodatkowa ich pielęgnacja. To opcja dla użytkowników, oczekujących od soczewek miękkości i ułatwionej ich aplikacji.


FitView Daily Plus to rozwiązanie nawet dla najbardziej wybrednych użytkowników jednodniowych soczewek kontaktowych.

 

Parametry soczewek FitView Daily Plus:

 
Kategoria Soczewki jednodniowe
Marka Soczewki FitView
Producent INTEROJO
Moc sferyczna -10,00 do -6,00 D (co 0,50 D)
-6,00 do +6,00 D (co 0,25 D)
Krzywizna 8,6
Średnica 14,2
Dk/t 22 x 10-9
Uwodnienie 56%
Materiał Methafilcon A
Filtry UV Tak
 

Soczewki dostępne są także w mniejszych opakowaniach:

Więcej informacji
ProducentINTEROJO
MarkaFitView
Ilość w opakowaniu90 sztuk
Dostępność24 godziny