Okulary Oakley

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 16

na stronę
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 16

na stronę

Okulary korekcyjne i przeciwsłoneczne Oakley®

W stanie Kalifornia w USA istnieje miasto o nazwie Oakley. Od niego pochodzi nazwa marki bardzo popularnych i znanych na całym świecie okularów przeciwsłonecznych i korekcyjnych.

Opis firmy

Firma Oakley® została założona w 1975 roku przez Jima Jannarda. Był on szalonym naukowcem i wynalazcą, który wierzył w swoje futurystyczne wizje. Firma Oakley® wyrosła więc na fundamentach innowacyjnych pomysłów swojego założyciela. Jim Jannard wierzył w to, że świat może być lepszy i służyć ludziom, podobnie jak każdy pojedynczy przedmiot. Tym właśnie kierował się on m.in. w produkcji okularów marki Oakley.

Dziś firma Oakley® zajmuje wiodącą pozycję na rynku technologii optycznej. Firma produkuje i dystrybuuje wysokiej jakości okulary na receptę, czyli okulary korekcyjne, jak i okulary przeciwsłoneczne.

Firma posiada siedzibę w Południowej Kalifornii, ale oferuje swoje produkty konsumentom w ponad 100 różnych krajach. Firma ma ponad 5785 różnych patentów na całym świecie.

Produkty firmy

Oakley® produkuje między innymi okulary przeciwsłoneczne Oakley, okulary na receptę, a także oprawki okularowe.

W dziedzinie okularów przeciwsłonecznych marka Oakley jest niekwestionowanym liderem. Rozwija technologię sportową i definiuje w dużym stopniu rynek lifestylowy okularów przeciwsłonecznych. Okulary te zapewniają wysoką jakość obrazu, eliminują problemy znane ze zwykłych soczewek, do których zalicza się załamania światła i optyczne błędy. Okulary przeciwsłoneczne Oakley skutecznie chronią oczy przed szkodliwym wpływem promieniowania słonecznego, a ponadto są wysoce zaawansowane technologicznie. Producent nadał im wysoką odporność na wszelkie uszkodzenia mechaniczne.

Okulary na receptę to linia Oakley przeznaczona dla wybranej grupy użytkowników, wymagających korekcji wady wzroku. Okulary korekcyjne Oakley są uznawane za jedne z najlepszych dostępnych na receptę w dziedzinie optyki.

Atrybuty firmy

Można śmiało powiedzieć, że firma Oakley® jest połączeniem najnowszej, światowej technologii, futurystycznego projektu, stylu, dopasowania i bogactwa funkcji. Okulary produkowane przez tą markę są produktem, w którym w jednym miejscu spotyka się fizyka ze sztuką. Jest to korelacja artyzmu z czystą techniką. Połączenie to dało jak najlepsze rezultaty, z których korzystają miliony ludzi na całym świecie.

W produkcji okularów Oakley wykorzystuje się optykę HD, dającą najlepszą możliwość widoczności. Firma stosuje również dopasowanie trzy punktowe, czyli technologię Three-Point-Fit, dzięki której okulary dotykają twarzy użytkownika wyłącznie w trzech punktach. Są wygodne w użyciu i w zasadzie, można o nich całkowicie zapomnieć w toku wykorzystywania. Technologia Three-Point-Fit zapewnia większy komfort podczas prowadzenia aktywnego stylu życia czy uprawiania sportu. Współczesne projekty okularów Oakley® mają nowoczesny charakter i wysokie walory estetyczne.

Oakley jest postrzegana na rynku jako marka sportowa i marka zgodna ze stylem życia aktywnych ludzi. Jest połączeniem sztuki i nauki, które odrzuca ograniczania znane z konwencjonalnych pomysłów. Firma jest identyfikowana jako jedna z najbardziej pożądanych marek w technologii performance i dziedzinie mody.

Zobacz poszczególne okulary marki Oakley: