Opinie o Nas
   × 

Odwiedź nas w salonie KODANO Optyk
Znajdź salon w swoim mieście

Akcesoria

Produkty 1 do 20 z 93

Ustaw kierunek malejący
  FILTRY

Siatka  Lista 

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

Produkty 1 do 20 z 93

Ustaw kierunek malejący
  FILTRY

Siatka  Lista 

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

AKCESORIA OKULAROWE

Akcesoria okularowe to niezbędny dodatek przy zakupie okularów. Pozwalają nam utrzymać nasze szkła okularowe w jak najlepszej kondycji przez długi czas. Rzecz, bez której nie powinniśmy ruszać się z domu to etui na okulary.

Czego oczekują od etui użytkownicy okularów? Oczywiście rzeczy najbardziej podstawowej, czyli ochrony szkieł przed uszkodzeniami i zarysowaniami. Oprócz czysto praktycznych funkcji można potraktować etui, zresztą tak jak inne akcesoria okularowe, jako modny dodatek. Wybór odpowiedniego etui zależy oczywiście od naszych potrzeb i upodobań.

Po zdecydowaniu się na odpowiednie okulary i etui warto zaopatrzyć się także w inne akcesoria okularowe, takie jak płyn do czyszczenia okularów. Dobry płyn powinien perfekcyjnie usuwać zanieczyszczenia i zatłuszczenia z powierzchni szkieł i chronić okulary przed zaparowaniem. Jeżeli posiadamy okulary z powłokami antyrefleksyjnymi, dobrze upewnić się czy płyn radzi sobie dobrze także z takimi powierzchniami.

Co ciekawe płyny do czyszczenia okularów, których szczególną właściwością jest ochrona przed zaparowaniem, mogą być także używane do czyszczenia obiektywów aparatów fotograficznych, kamer oraz lornetek. Do pielęgnacji szkieł warto dokupić specjalną ściereczkę z mikrofibry.