Soczewki #bioview

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 10

na stronę
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 10

na stronę

Soczewki jednodniowe, dwutygodniowe i miesięczne #bioview

Poznaj soczewki kontaktowe #bioview - produkt najnowszej generacji, będący ucieleśnieniem innowacyjnej technologii i udoskonalonego materiału. To soczewki, które odpowiadają na potrzeby ludzkiego oka, podarowując komfort stosowania z najwyższej półki i widzenie w wysokiej rozdzielczości - zarówno krótko-, jak i dalekowidzom.

Dla kogo soczewki #bioview?

Soczewki kontaktowe #bioview to ulubieniec wszystkich osób ceniących naturalne rozwiązania. Organiczne, w 100% zgodne z naturalnym funkcjonowaniem narządu wzroku są przez niego bardzo dobrze przyjmowane, a więc bardzo wygodne w stosowaniu. Wysoce uwodnione i tlenoprzepuszczalne spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników, borykających się z często występującą suchością i zaczerwienieniem oczu. Dostępne w szerokim zakresie mocy korekcyjnej pozwalają na korygowanie zarówno krótko-, jak i dalekowzroczności. Łatwe i intuicyjne w aplikacji są odpowiednie dla doświadczonych i dla początkujących użytkowników.

Charakterystyka soczewek #bioview:

Fundamentem wszystkich soczewek z linii #bioview jest innowacyjny materiał trzeciej generacji - Olifilcon A i Olifilcon B. Wysoko uwodniony i cechujący się korzystnym parametrem przepuszczalności tlenowej odpowiada za długotrwałe nawilżenie soczewek i zapewnia rogówce stały i swobodny dostęp do tlenu, dzięki czemu oczy są odporne na infekcje i zawsze wyglądają na zdrowe i wypoczęte.

#bioview to także unikalna technologia Wetting Agent i Surface Grafting, dzięki którym soczewki charakteryzują się ultracienkimi krawędziami i dużą elastycznością. To sprawia, że błyskawicznie przylegają do oka, pozostając cały czas w tym samym miejscu - bez podwijania i wypadania. Zapewniają więc najwyższy komfort stosowania i są bardzo łatwe w aplikacji - tę cechę doceniają przede wszystkim początkujący użytkownicy.

Największe zalety soczewek #bioview:

  • długotrwałe nawilżenie - dzięki wysokiemu stopniowi uwodnienia,
  • korzystny parametr przepuszczalności tlenowej,
  • duża elastyczność i aksamitna miękkość,
  • nowoczesne filtry UVA/UVB,
  • jasnoniebieskie zabarwienie ułatwiające aplikację,
  • szeroki zakres mocy korekcyjnej,
  • wiele rozmiarów opakowań do wyboru.

Dostępne rodzaje soczewek #bioview:

  • #bioview 2 week - nowoczesne soczewki dwutygodniowe dedykowane do korekcji krótkowzroczności oraz nadwzroczności, które przeznaczone są do noszenia w trybie dwutygodniowym. Posiadają optymalny poziom nawilżenia oraz wysoki wskaźnik przepuszczalności tlenowej, co przyczynia się do uzyskania maksymalnej wygody i komfortu podczas ich użytkowania - oczy są nawilżone i pełne blasku, a rogówka ma zapewniony stały i w pełni swobodny dostęp do tlenu. Soczewki #bioview 2 week posiadają wbudowane filtry UV, chroniące oczy przed szkodliwym promieniowaniem słonecznym oraz zabarwienie ułatwiające ich aplikację - dzięki temu będą doskonałym wyborem także dla niedoświadczonych użytkowników.
  • #bioview Daily - innowacyjne soczewki jednodniowe, które dedykowane są osobom ceniącym sobie komfort i wygodę oraz wyjątkową funkcjonalność. Zapewniają perfekcyjną widoczność w każdej sytuacji, dbając jednocześnie o bezpieczeństwo i higienę Twoich oczu. Produkt ten będzie dla Ciebie doskonałym wyborem, jeżeli zmagasz się z problemem suchego oka i towarzyszy ci często nadmierna suchość oraz podrażnienia. Jego nieograniczony dostęp do tlenu oraz maksymalny wskaźnik nawilżenia pomogą zadbać o to skutecznie i kompleksowo, likwidując nieprzyjemne dolegliwości. #bioview Daily wyposażono także w filtry UV, chroniące oczy przed szkodliwym promieniowaniem słonecznym oraz zabarwienie ułatwiające ich aplikację.
  • #bioview Monthly - soczewki miesięczne najnowszej generacji, dedykowane do walki z krótkowzrocznością oraz nadwzrocznością. Wykonane z materiałów najlepszej jakości, dzięki czemu są one wyjątkowo miękkie i elastyczne, a ich użytkowanie wiąże się z maksymalnym poziomem wygody i komfortu. Soczewki pozostają praktycznie niewyczuwalne dla oczu podczas ich noszenia, a maksymalny poziom uwodnienia, zapewnia oczom użytkownika ochronę na najwyższym poziomie. #bioview Monthly posiadają także wbudowane filtry UV, chroniące przed szkodliwym promieniowaniem słonecznym. Wyposażono je także w znacznik ułatwiający ich zakładanie, dzięki czemu ich aplikacja jest niezwykle intuicyjna także dla niedoświadczonych użytkowników.

Co więcej, każdy z tych rodzajów dostępny jest w opakowaniach o różnych rozmiarach: #bioview 2 week 1 szt. i 6 szt., #bioview Daily 5 szt., 30 szt., 90 szt., i 180 szt., a #bioview Monthly 1 szt., 3 szt., i 6 szt. W tej kategorii znajdziesz więc opakowanie soczewek idealne zarówno na wypróbowanie, jak i na ekonomiczne uzupełnienie zapasów.