Soczewki #bioview

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 10

na stronę
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 10

na stronę

Soczewki #bioview

Poznaj soczewki kontaktowe #bioview - produkt najnowszej generacji, będący ucieleśnieniem innowacyjnej technologii i udoskonalonego materiału. To soczewki, które odpowiadają na potrzeby ludzkiego oka, podarowując komfort stosowania z najwyższej półki i widzenie w wysokiej rozdzielczości - zarówno krótko-, jak i dalekowidzom.

Dla kogo soczewki #bioview?

Soczewki kontaktowe #bioview to ulubieniec wszystkich osób ceniących naturalne rozwiązania. Organiczne, w 100% zgodne z naturalnym funkcjonowaniem narządu wzroku są przez niego bardzo dobrze przyjmowane, a więc bardzo wygodne w stosowaniu. Wysoce uwodnione i tlenoprzepuszczalne spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników, borykających się z często występującą suchością i zaczerwienieniem oczu. Dostępne w szerokim zakresie mocy korekcyjnej pozwalają na korygowanie zarówno krótko-, jak i dalekowzroczności. Łatwe i intuicyjne w aplikacji są odpowiednie dla doświadczonych i dla początkujących użytkowników.

Dostępne rodzaje soczewek #bioview:

Co więcej, każdy z tych rodzajów dostępny jest w opakowaniach o różnych rozmiarach: #BioView Daily 5 szt., 30 szt., 90 szt., i 180 szt., a #bioview Monthly 1 szt., 3 szt., i 6 szt. W tej kategorii znajdziesz więc opakowanie soczewek idealne zarówno na wypróbowanie, jak i na ekonomiczne uzupełnienie zapasów.

Charakterystyka soczewek #bioview:

Fundamentem wszystkich soczewek z linii #bioview jest innowacyjny materiał trzeciej generacji - Olifilcon A. Wysoko uwodniony i cechujący się korzystnym parametrem przepuszczalności tlenowej odpowiada za długotrwałe nawilżenie soczewek i zapewnia rogówce stały i swobodny dostęp do tlenu, dzięki czemu oczy są odporne na infekcje i zawsze wyglądają na zdrowe i wypoczęte.

#bioview to także unikalna technologia Wetting Agent i Surface Grafting, dzięki którym soczewki charakteryzują się ultracienkimi krawędziami i dużą elastycznością. To sprawia, że błyskawicznie przylegają do oka, pozostając cały czas w tym samym miejscu - bez podwijania i wypadania. Zapewniają więc najwyższy komfort stosowania i są bardzo łatwe w aplikacji - tę cechę doceniają przede wszystkim początkujący użytkownicy.

Największe zalety soczewek #bioview:

  • długotrwałe nawilżenie - dzięki wysokiemu stopniowi uwodnienia,
  • korzystny parametr przepuszczalności tlenowej,
  • duża elastyczność i aksamitna miękkość,
  • nowoczesne filtry UVA/UVB,
  • jasnoniebieskie zabarwienie ułatwiające aplikację,
  • szeroki zakres mocy korekcyjnej,
  • wiele rozmiarów opakowań do wyboru.