Okulary Versace

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 1-24 z 128

Strona
na stronę
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 1-24 z 128

Strona
na stronę

Okulary korekcyjne i przeciwsłoneczne Versace

Na światowym rynku modowym w zdecydowany sposób wyróżnia się marka Versace, która jest kojarzona z luksusem i elegancją. Takie są wszystkie produkty, jakie projektowane i wytwarzane są w domu mody Versace.

Opis firmy

Firmę Versace założył Gianni Versace, który jest uznawany za jednego z pionierów świata nowoczesnej mody. Historia marki Versace sięga aż 1972 roku, kiedy to Gianni Versace przyleciał z Reggio Calabria do Mediolanu i rozpoczął swoją działalność. Pierwszym zleceniem wielkiego projektanta było stworzenie kolekcji dla Ezio Nicosia, który był właścicielem firmy włókienniczej Florentine Flowers. Młody projektant szybko zyskał uznanie przedstawicieli stolicy mody dlatego też mógł założyć własny dom mody. Dzisiaj Gianni Versace Sp. A. projektuje ubrania, dodatki, jak również okulary i oprawki okularowe.

Najbardziej istotnym elementem firmy jest Design Center, w którym powstają wszystkie projekty domu mody Versace. W chwili obecnej kieruje nim Donatella Versace pełniąca funkcję dyrektorki artystycznej i głównej projektantki firmy. Prezesem Versace jest zaś Santo Versace.

Marka posiada nie tylko swoje własne firmy, takie jak:

  • Imagine,
  • Diver,
  • Giver,
  • Bavers.

Prowadzi także trwałą współpracę z najlepszymi domami mody na rynku.

Okulary i oprawki okularowe Versace wyróżniają się nieszablonową stylistyką. Są one projektowane zgodnie z najnowszymi trendami w modzie. Przeznaczone są w takiej samej części dla kobiet, jak i dla mężczyzn. Mogą one z powodzeniem stanowić elegancki, oryginalny dodatek, urozmaicający ubiór i zwracający uwagę otoczenia.

Odbiorcą okularów i oprawek Versace są odbiorcy ceniący nowoczesność. Okulary przeciwsłoneczne Versace cechuje nietypowy kształt i różnego rodzaju zdobienia. Nawiązują one swoim designem do stylistyki lat 50-tych, 60-tych i 70-tych. Znajdziemy wśród nich oprawki typu retro, jak i kocie okulary. Szczególną popularnością cieszą się też duże oprawki przeciwsłoneczne o geometrycznych kształtach.

Atrybuty firmy

Wszystkie produkty produkowane przez dom mody Versace są wyrafinowane i innowacyjne. Znakomicie wpisują się w ideę luksusowej marki modowej. Bez względu na to, czy mówimy o perfumach, ubraniach, czy też okularach przeciwsłonecznych i oprawkach Versace, zawsze mamy na myśli najwyższej jakości towary, o dystyngowanym stylu, charakterystycznym dla tej marki.

Wszystkie produkty marki Versace są ozdabiane logo firmy – Meduzy na tle labiryntu, bądź też nazwą.

Zobacz poszczególne okulary marki Versace: