Opinie o Nas
   × 

 
 

Wpływ światła niebieskiego na nasz wzrok

Praca przy komputerze wiąże się z wystawianiem naszego wzroku na ciągły wysiłek i przemęczenie. Wynika to z nadmiaru niebieskiego światła, które emitowane jest przez urządzenia elektroniczne, których używamy każdego dnia w pracy i w domu. Pomimo, iż światło niebieskie jest częścią światła widzialnego to jego nadmiar może powodować dyskomfort, odczucie suchości i podrażnienie oczu, zmęczenie oraz bóle głowy. Powodem są odbicia światła gromadzące się na soczewkach dające wrażenie nieostrości widzenia, co wymusza na oczach dodatkowy wysiłek.

Soczewki do pracy przy komputerze

Nowa powłoka Blue Blocker neutralizuje niebieskie światło emitowane przez urządzenia elektroniczne i promienie słoneczne, dzięki czemu osiągamy komfort widzenia i nie przemęczamy naszych oczu.

Główne zalety soczewek z powłoką Blue Blocker:

polepszenie kontrastu widzenia, co wpływa na zmniejszenie zmęczenia wzroku istotne szczególnie dla osób pracujących przed komputerem i kierowców

większa przejrzystość obrazu

bardziej naturalna percepcja kolorów

eliminacja refleksów światła

Dla kogo?

Z uwagi na fakt, że coraz większą część naszego życia spędzamy przed monitorem komputera, laptopa czy ekranem tabletu bądź smartfona, soczewki z powłoką Blue Blocker są idealnym rozwiązaniem dla większości z nas, w szczególności dla: