Trwa ładowanie danych...

Codzienna wysyłka

Dzięki umowie z Pocztą Polską oraz firmą kurierską UPS nasze zamówienia są odbierane z firmy codziennie (w dni robocze) o godz. 15. Dlatego jeszcze tego samego dnia trafiają do sortowni i w nocy są przewożone do docelowych miejsc.

Wszystkie przesyłki są nadawane jako priorytet, dzięki czemu zdecydowana ich większość trafia do klienta następnego dnia po wysłaniu.

Wybrałeś przesyłkę kurierską? Na stronie UPS www.ups.com istnieje możliwość śledzenia przesyłek tj. na bieżąco są podawane miejsca, w których znajduje się paczka.

Zautomatyzowany system wysyłki, na który składa się m.in. specjalny program do rozdzielania zamówień między pracowników, adresowania oraz kontroli stanów magazynów sprawia, że mimo wielu zamówień jesteśmy w stanie w bardzo krótkim czasie obsłużyć bezbłędnie bardzo dużą ilość przesyłek. Logistykę mamy opanowaną do perfekcji, o czym najlepiej świadczy najwyższa ocena na Opineo, wśród sklepów, które znajdują się w pierwszej dziesiątce największej ilości komentarzy.

Oczywiście nie oznacza to, że wszystko opiera się tylko i wyłącznie na komputerach. Nad prawidłowością doręczenia przesyłek czuwa cały zespół kodano.pl, z którym skontaktujesz się na infolinii 0 801 011 720.