Trwa ładowanie danych...Jak wyszukiwać produkty

Jak wyszukiwać produkty

Staraliśmy się dołożyc wszelkich starań, aby wyszukiwanie towarów w naszym sklepie stało się maksymalnie proste i intuicyjnie. Dlatego umożliwiliśmy aż 5 sposobów dotarcia do produktu.
Popularne marki
Wybierając odpowiednią markę w menu "popularne marki", dotrzecie Państwo do listy produktów, należących do rodziny produktów danej marki.
Kategorie
Wybierając odpowiedni link w menu "kategorie" otrzymacie Państwo listę soczewek należących do odpowiedniej grupy ustalonej na podstawie czasu używania soczewek (jednodniowe, 2 tygodniowe, miesięczne, kwartalne), sposobu noszenia (na noc i dzień), rodzaju (kolorowe) lub listę płynów pielęgnacyjnych, kropli do oczu, bądź akcesoriów.
Wyszukiwarka - lista rozwijana
Klikając w odpowiedni element listy rozwijanej znajdującej się po prawej stronie napisu "szukaj soczewek" możemy otrzymać odpowiednio wyselekcjonowany wykaz soczewek (lub płynów) według: producentów, rodzajów lub marek.
Wyszukiwarka - pole edycyjne
Po wpisaniu początku nazwy poszukiwanych soczewek ukaże się lista wszystkich pasujących elementów, z której możemy wybrać interesujące nas soczewki. Możliwe jest również wyszukiwanie elementów spoza listy np. po nazwie producenta.
Strona główna / Promocje
Na stronie głównej lub w promocjach zawsze znajdziemy listę soczewek, na które posiadamy korzystne promocje - obniżone ceny, dodatkowe gratisy, udziały w konkursach - oczywiście nie wyczerpuje to wszystkich możliwości atrakcyjnych zakupów w sklepie kodano.pl, lecz jest to podyktowane ograniczoną powierzchnią reklamową.