Opinie o Nas
   × 

Odwiedź nas w salonie KODANO Optyk
Znajdź salon w swoim mieście

Soczewki kontaktowe

Produkty 1 do 20 z 151

Ustaw kierunek malejący
  FILTRY

Siatka  Lista 

Strona:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5

Produkty 1 do 20 z 151

Ustaw kierunek malejący
  FILTRY

Siatka  Lista 

Strona:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5

SOCZEWKI KONTAKTOWE

Soczewki kontaktowe to coraz bardziej popularny produkt wśród osób mających problemy z różnymi wadami wzroku, są one wygodne i komfortowe, a ich zaokrąglony kształt idealnie dopasowuje się do oka, zapewniając najwyższy komfort widzenia, przy jednoczesnej korekcji wady wzroku. Coraz więcej osób, zarówno młodych, jak i tych starszych decyduje się na zmianę okularów na soczewki kontaktowe, ze względu na to, że jest to rozwiązanie wygodne i praktyczne, zwłaszcza dla użytkowników, którzy cenią sobie aktywne życie. Ponadto soczewki kontaktowe to produkt praktycznie niewidoczny dla innych, dzięki czemu nikt nie wie o tym, że masz problemy ze wzrokiem, tak jak to czasem bywa w przypadku noszenia okularów. Obecnie na rynku można znaleźć wiele innowacyjnych modeli soczewek, które dzięki swojej nowoczesności i zastosowanym technologiom spełniają stawiane im wymagania. Soczewki kontaktowe cechują się dużym stopniem nawilżenia, elastycznością oraz wysokiej jakości ochroną, zarówno przed czynnikami zewnętrznymi, jak i szkodliwym promieniowaniem słonecznym.

Jakie soczewki kontaktowe wybrać dla siebie?

W naszym asortymencie znajdą Państwo szeroki wybór soczewek kontaktowych różnego rodzaju, znanych i cenionych na rynku optycznym marek takich jak: Acuvue, Air Optix, Biofinity, FreshLook, Proclear, Dailies czy PureVision. Korzystając z bogatego wyboru soczewek kontaktowych, które znajdą Państwo w naszym sklepie, każdy użytkownik soczewek z powodzeniem znajdzie produkt idealny dla siebie. W naszej ofercie znajdą Państwo soczewki kontaktowe o różnych właściwościach, które dostosowane są do konkretnych potrzeb i wymagań. Wśród naszych towarów znajdą Państwo między innymi:

 1. soczewki sferyczne stworzone z myślą o osobach zmagających się z wadami krótkowzroczności i nadwzroczności,
 2. soczewki toryczne dedykowane osobom zmagającym się z astygmatyzmem,
 3. soczewki progresywne, stworzone z myślą o osobach starszych, które pomogą skorygować widzenie zarówno w dali, jak i w bliży, oraz soczewki dla osób zmagających się z prezbiopią,
 4. soczewki wysokiej jakości charakteryzujące się wysokim stopniem nawilżenia i utlenienia, które są idealnym wyborem dla osób zmagających się z suchością oka,
 5. soczewki kolorowe, które będą doskonałym wyborem dla wszystkich tych osób, które marzą o zmianie swojego koloru oczu.

Soczewki w zależności od czasu użytkowania

Oprócz szerokiego wyboru soczewek, które dedykowane są konkretnym wadom wzroku, w naszym wyposażeniu znajdą Państwo także soczewki kontaktowe różniące się okresem ich noszenia. W naszej ofercie znajdują się soczewki, które z powodzeniem można nosić zarówno w okresie jednodniowym, dwutygodniowym jak i miesięcznym. Wysoki wybór soczewek sferycznych, torycznych oraz multifokalnych sprawia, że w ofercie naszego sklepu z powodzeniem znajdziesz produkt, którego poszukujesz. Co jest bardzo ważne, pamiętaj, aby przed zakupem soczewek kontaktowych zasięgnąć porady okulisty, który pomoże Ci dostosować parametry oraz właściwości soczewek do Twoich wymagań i potrzeb, a także poinstruuje Cię jak nosić soczewki oraz jak radzić sobie z ich pielęgnacją.