MyDay toric 30 szt.

Ilość w opakowaniu:

30 sztuk

Dostępność:

do 10 dni roboczych

Ilość w opakowaniu:

30 sztuk

Nasza cena:

114,78 zł
Kupując więcej oszczędzasz!
Nie masz recepty? Umów się na badanie wzroku. Zarezerwuj wizytę
Zadzwoń i zamów: (+48 12) 371 10 41
Paulina
5.0000
Jeżeli szukacie, jednodniowych soczewek silikonowo-hydrożelowe dla astygmatyków, z bardzo dobrą stabilizacją, to serdecznie polecam MyDay toric. Chociaż jest to moje pierwsze opakowanie tych soczewek, to z pewnością nie ostatnie. Nie tylko zapewniają mi doskonałe widzenie przez cały dzień, ale również chronią moje oczy przed promieniowaniem UV. Dzięki wysokiemu poziomowi nawilżenia nie mam problemów z utrzymaniem ich w dobrej kondycji i są mniej podatne na różnego rodzaju infekcje. Oczy wreszcie przestały być zaczerwienione - w innych soczewkach tak dobrze nie było.

soczewki myday

MyDay® toric to jednodniowe soczewki silikonowo-hydrożelowe dla astygmatyków, cechujące się bardzo dobrym poziomem stabilizacji. To co wyróżnia soczewki te soczewki korygujące astygmatyzm, to zastosowanie filtrów UV, chroniących w 85% przed promieniowaniem UVA i w 96% przed promieniowaniem UVB. Innowacyjne technologie i udoskonalony materiał przekładają się na wysoki komfort stosowania oraz zdrowie. To produkt jednej z najbardziej rozpoznawalnych i cenionych marek na świecie - CooperVision.

 
Doskonała jakość widzenia - wykorzystanie sprawdzonego i udoskonalonego systemu optycznego pozwoliło twórcom na stworzenie soczewek, gwarantujących perfekcyjną jakość widzenia: z ostrym obrazem, bez szumu i zamgleń.
Wysoki komfort stosowania - wysoki stopień uwodnienia to intensywne i długotrwałe nawilżenie, które przekłada się na niezwykle komfortowe stosowanie soczewek: bez suchych i podrażnionych oczu. Szkła są wręcz niewyczuwalne.
Ochrona przed promieniowaniem UV - uzyskana przy pomocy kompleksu filtrów UVA/UVB, pochłaniających niczym gąbka blisko 96% szkodliwego promieniowania.
Zdrowe oczy - bez infekcji i zaczerwienienia, idealnie białe. To zasługa wysokiego parametru przepuszczalności tlenowej, dzięki któremu oczy mają swobodny dostęp do tlenu.
Skuteczna korekcja wzroku - MyDay toric
Skuteczna korekcja wzroku - pozwala astygmatykom cieszyć się ostrym, wyraźnym i stabilnym widzeniem w każdych warunkach, zarówno podczas pracy i odpoczynku, jak i podczas aktywności fizycznej.
Jednodniowy tryb stosowania - nowa i świeża para każdego dnia. Bez dodatkowych płynów pielęgnacyjnych, pojemniczka i konieczności pamiętania o cowieczornym czyszczeniu i prawidłowym przechowywaniu.
 

Charakterystyka soczewek MyDay® toric:

 

W procesie tworzenia torycznych soczewek kontaktowych MyDay® toric wykorzystano materiał najnowszej generacji o wysokim współczynniku przepuszczalności tlenowej, dzięki któremu oko ma swobodny dostęp do tlenu i pozostaje zdrowe oraz ładne (białe, bez nieestetycznego zaczerwienienia). Technologia Aquaform® to minimalna ilość silikonu w soczewce, a jeszcze większa zawartość wody, co ma odzwierciedlenie w intensywnym, długotrwałym nawilżeniu. Koniec z suchymi, podrażnionymi oczami!

Soczewki MyDay® toric zapewniają doskonałą ostrość widzenia, nasycenie kolorów i stabilność obrazu, dzięki wykorzystaniu innowacyjnego systemu optycznego Optimised Toric Lens Geometry™. Wysokiej jakości widzeniem cieszysz się zarówno podczas pracy i odpoczynku, jak i podczas aktywności fizycznej, czyli wtedy, kiedy często i intensywnie zmieniasz pozycję; w sytuacjach, w których standardowe soczewki mają skłonność do tworzenia zamgleń i rozmazań. Dla jak najlepszej ochrony MyDay® toric wzbogacono o kompleks filtrów UVA/UVB, pochłaniającym blisko 96% szkodliwego promieniowania. Twoje oczy są zabezpieczone przed słońcem.

Jednodniowy tryb stosowania zdejmuje z Ciebie obowiązek dodatkowej pielęgnacji i zakupu płynów oraz pojemniczków. Po prostu rano sięgasz po nową i świeżą parę, podarowując swoim oczom kontakt z zawsze sterylnymi, bezpiecznymi szkłami. Wypełnienie blistra bio-zgodnym płynem sprawiło, że MyDay® toric zachowują wszystkie cenne właściwości przez długi czas. Kiedy więc na jakiś czas zrezygnujesz z ich stosowania, nie marnujesz zrobionego zapasu - możesz wykorzystać go później.

 

Najważniejsze cechy soczewek kontaktowych MyDay® toric:

 
  • sprawdzony i innowacyjny system optyczny to doskonała jakość widzenia;
  • wysoki parametr przepuszczalności tlenowej eliminuje ryzyko infekcji;
  • intensywne i długotrwałe nawilżenie to komfort stosowania - bez suchości i zaczerwienienia oczu;
  • dodatkowa ochrona przed szkodliwym promieniowaniem UV;
  • jednodniowy tryb stosowania - nie wymaga dodatkowych płynów i pielęgnacji;
  • skuteczna korekcja astygmatyzmu - zarówno słabego, jak i mocnego.
 

Dla kogo soczewki kontaktowe MyDay® toric?

 

MyDay® toric to doskonała propozycja dla astygmatyków - zarówno w początkowej, jak i zaawansowanej fazie wady wzroku. Soczewki, dzięki cennym właściwościom, spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników, poszukujących bezpiecznych, niewyczuwalnych na oku szkieł. Dodatkowe cechy, takie jak ochrona przed promieniowaniem UV oraz solidne podstawy (wykorzystanie tlenoprzepuszczalnego i uwodnionego materiału oraz udoskonalonej optyki) sprawiają, że MyDay® toric to konkurencyjny produkt, zyskujący coraz większą popularność.

 

Parametry soczewek MyDay® toric:

 
Moc sferyczna Cylinder
od -10,00 do +6,00 D (co 0,50 D) -0,75, -1,25, -1,75 10°, 20°, 60°, 70°, 80°, 90°, 100°, 110°, 120°, 160°, 170°, 180°
od -6,00 do 0,00 D (co 0,25 D)
od -10,00 do +6,00 D (co 0,50 D) -2,25 10°, 20°, 90°, 160°, 170°, 180°
od -6,00 do 0,00 D (co 0,25 D)
 
Kategoria Soczewki jednodniowe
Soczewki toryczne
Marka Soczewki MyDay
Producent COOPER VISION
Krzywizna 8,6
Średnica 14,5
Dk/t 80 x 10-9
Uwodnienie 45%
Materiał Stenfilcon A
Technologia Aquaform Comfort Science™, Optimised Toric Lens Geometry
Filtry UV 85% UVA, 96% UVB
Więcej informacji
ProducentCOOPER VISION
MarkaMyDay
Ilość w opakowaniu30 sztuk
Dostępnośćdo 10 dni roboczych