Zero 6 Sphere - 1 szt.

Ilość w opakowaniu:

1 sztuka

Dostępność:

do 30 dni roboczych

Ilość w opakowaniu:

1 sztuka

Nasza cena:

234,49 zł

Zakupy na raty 5 x 0%

(od 100 zł do 1500 zł)
Kupując więcej oszczędzasz!
Produkt tymczasowo niedostępny.

Soczewki kontaktowe Zero 6 Sphere to produkt jedyny w swoim rodzaju - do rocznego stosowania przy maksymalnym komforcie i najwyższej jakości widzenia. Z szerokim zakresem mocy optycznej, więc idealny zarówno dla krótko-, jak i dalekowidzów. Stworzony przez jedną z najbardziej cenionych i popularnych marek na świecie: CooperVision.

Produkt renomowanego producenta - Zero 6 Sphere to markowe soczewki kontaktowe, stworzone przez markę znaną i cenioną na całym świecie: CooperVision.
Najwyższy komfort stosowania - uzyskany dzięki korzystnemu uwodnieniu oraz dużej przepuszczalności tlenowej. Soczewki utrzymują wielogodzinne nawilżenie oczu i podarowują im swobodny dostęp do tlenu, chroniąc przed infekcjami.
Szeroki zakres mocy korekcyjnej - Zero 6 Sphere to jedne z niewielu soczewek na rynku, które oferują tak szeroki zakres mocy (od -20,00 do +20,00 D) oraz krzywizn. Odpowiadają więc na potrzeby osób z nawet największymi wadami wzroku.
Dodatkowy system stabilizujący - soczewki charakteryzują się niezwykłą stabilnością, w ramach której utrzymują się w tej samej pozycji przez wiele godzin. Nie podwijają się, nie wypadają, co jest niezwykle ważne w korekcji astygmatyzmu i odpowiada za wyraźne widzenie oraz odczuwany komfort.
Jedna para na rok - Zero 6 Sphere
Jedna para na rok - Zero 6 Sphere są wyjątkowe z jeszcze jednego powodu - z jednej pary, przy odpowiedniej pielęgnacji, możesz korzystać nawet przez rok. Rok wolności od soczewkowych zakupów i oszczędność miejsca w szafkach.
Opakowanie na wypróbowanie - w buteleczce znajdziesz tylko jedną soczewkę Zero 6 Sphere. To w sam raz, żeby wypróbować dany rodzaj soczewek, a w razie konieczności zrezygnować bez marnowania pieniędzy.
 

Charakterystyka soczewek kontaktowych Zero 6 Sphere:

 

Niezwykle miękkie, oparte na innowacyjnym materiale soczewki kontaktowe Zero 6 Sphere spełniają wszystkie potrzeby ludzkiego narządu wzroku. Wysoce uwodnione wręcz upodabniają się do warstwy lipidowej filmu łzowego, dzięki czemu utrzymują korzystne nawilżenie oczu - bez suchości i idących za tym podrażnień oraz zaczerwienienia. Świetne dla osób, które borykają się z syndromem suchego oka. Dzięki podwyższonemu parametrowi przepuszczalności tlenowej utrzymują oczy w dobrej kondycji i pozostają niewyczuwalne przez cały czas stosowania, nawet przez kilkanaście godzin od momentu ich założenia. Jako że dają oczom stały i swobodny dostęp do tlenu, chronią je przed infekcjami i stanami zapalnymi.

Udoskonalona budowa, widoczna np. w ultracienkich krawędziach, odpowiada za błyskawiczne i idealne dopasowanie soczewek do oczu. Utrzymują się w jednej, początkowej pozycji - bez podwijania i co gorsza, wypadania. Szeroki zakres mocy (od -20,00 do +20,00 D) i wiele krzywizn do wyboru sprawiają, że z soczewek kontaktowych Zero 6 Sphere mogą korzystać wszyscy – osoby krótko- i dalekowzroczne, o nawet najgłębszych wadach wzroku. Na wyróżnienie zasługuje tryb stosowania - to aż rok z jedną parą!

 

Główne cechy soczewek kontaktowych Zero 6 Sphere:

 
  • nowoczesny, miękki materiał o nazwie Polymacon,
  • wysoki stopień uwodnienia,
  • wysoki parametr przepuszczalności tlenowej,
  • udoskonalona geometria - cienkie krawędzie i korzystna stabilizacja,
  • szeroki zakres mocy korekcyjnej: od -20,00 do +20,00 D,
  • roczny tryb stosowania w trybie dziennym.
 

Dla kogo soczewki kontaktowe Zero 6 Sphere?

 

Nie lubisz co miesiąc odwiedzać salonu optycznego, żeby kupić kolejny zapas soczewek? Nie przeszkadza Ci obowiązek ich cowieczornego oczyszczania i przechowywania w pojemniku z płynem? Czy posiadasz wysoką wadę wzroku? W takim razie soczewki kontaktowe Zero 6 Sphere to opcja idealna dla Ciebie! Szeroki zakres mocy i krzywizn to gwarancja bezproblemowego znalezienia odpowiedniej pary, a roczny tryb stosowania daje Ci prawdziwą wolność, i oszczędność - zarówno czasu, jak i pieniędzy. W dodatku są to niezwykle komfortowe w stosowaniu szkła kontaktowe - odpowiednie dla osób z syndromem suchego oka i po prostu ceniących to, co najlepsze - najwygodniejsze i najbezpieczniejsze.

 

Zalety soczewek kontaktowych Zero 6 Sphere w opakowaniu 1 szt.

 

Jeśli chcesz wypróbować soczewki kontaktowe Zero 6 Sphere, ale nie masz pewności czy przypadną Ci do gustu, opakowanie z jedną sztuką jest w sam raz. Jeśli soczewki Ci się spodobają, masz szansę kupić większe opakowanie, a jeśli nie, zrezygnujesz bez zbędnego marnowania produktu i tym samym pieniędzy. Opakowanie z jedną sztuką to opcja stworzona z myślą również o osobach, których wada wzroku osiąga różne wartości w każdym oku - wtedy można połączyć dwie soczewki o zupełnie innych mocach i stworzyć zestaw w pełni dopasowany do aktualnych potrzeb.

 

Parametry soczewek Zero 6 Sphere:

 
Kategoria Soczewki roczne
Producent COOPER VISION
Moc sferyczna -20,00 do -10,00 D (co 0,50 D)
-10,00 do +10,00 D (co 0,25 D)
+10,00 do +20,00 D (co 0,50 D)
Krzywizna 8,4; 8,7; 9,0; 9,3
Średnica 14,0
Dk/t 17 x 10-9
Uwodnienie 38,6%
Materiał Polymacon
Grubość w centrum (dla -3,00 D) 0,06 mm
Grubość brzegu 0,1 mm
Strefa optyczna (dla -3,00 D) 10,92 mm
Tryb noszenia Dzienny
 

Zobacz inne soczewki marki Zero 6

Więcej informacji
ProducentCOOPER VISION
MarkaPozostałe
Ilość w opakowaniu1 sztuka
Dostępnośćdo 30 dni roboczych