Soczewki Dailies

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 12

na stronę
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 12

na stronę

Soczewki jednodniowe Dailies

Wprowadzenie na rynek soczewek kontaktowych, szkieł jednodniowych stało się prawdziwą rewolucją. Soczewki jednodniowe w przeciwieństwie do innych, sobie podobnych produktów, nie wymagają z goła żadnej pielęgnacji. Użytkownicy otwierają hermetyczne pojemniki z soczewkami, zakładają je na oczy, noszą cały dzień, po czym wyrzucają je do kosza. Soczewki jednodniowe zapewniają wygodę i komfort użytkowania w każdej sytuacji. Nawet zgubienie jednej soczewki nie jest problemem, jako że wystarczy otworzyć kolejne opakowanie i wyjąć z niego soczewkę. W swoim asortymencie soczewki jednodniowe posiada między innymi uznana firma Alcon. Mowa tu o soczewkach Dailies.

Opis soczewek Dailies

Producent Alcon posiada wieloletnie doświadczenie w branży okulistycznej. Bazując na nim i na zgłaszanych przez użytkowników potrzebach, opracował nowe soczewki kontaktowe Focus Dailies. Soczewka Dailies zapewnia znakomity komfort użytkownikom, dzięki zastosowaniu unikalnego systemu nawilżenia o potrójnym działaniu. Dzięki niemu oko jest odświeżone przy każdym pojedynczym mrugnięciu. Użytkownicy soczewek Dailies mogą zapomnieć, że noszą soczewki na oczach przez cały dzień.

Dużą zaletą soczewek kontaktowych Dailies jest to, że nie wymagają one zastosowania w toku ich użytkowania żadnych dodatkowych płynów pielęgnacyjnych. Wystarczy po prostu każdego dnia nałożyć nową, sterylnie czystą soczewkę. Soczewki Dailies, w przeciwieństwie do innych soczewek dłuższego noszenia, nie są narażone na osadzanie się na ich powierzchni osadów białkowych. Są łatwe do zakładania i noszenia. Zmniejszają ponadto ryzyko występowania infekcji oka.

Dla kogo soczewki kontaktowe Dailies?

Szkła kontaktowe Dailies przeznaczone są właściwie dla każdego, zarówno dalekowidzów jak i krótkowidzów. Wystarczy wybrać soczewkę określonej mocy. Soczewki Dailies będą odpowiednie dla osób, które dopiero rozpoczynają noszenie szkieł kontaktowych. Łatwo je założyć na oko, więc początkujący będą mieli w tym względzie ułatwione zadanie. Soczewka Dailies nie podrażnia oczu, dlatego też polecana jest dla osób o oczach bardzo wrażliwych i podatnych na reakcje alergiczne.

Szczególnie soczewki Dailies będą użyteczne dla osób, które nie mogą nosić w wielu sytuacjach normalnych okularów. Na przykład w czasie uprawiania sportów, po przeprowadzanych operacjach plastycznych, czy zabiegach kosmetycznych.

W asortymencie soczewek Dailies znajdują się też soczewki o specjalnym przeznaczeniu, skierowane do osób wymagających korekcji prezbiopii, czyli starczowzroczności (np. Dailies Total 1 Multifocal i Dailies AquaComfort Plus Multifocal) oraz astygmatyzmu (np. Dailies AquaComfort Plus Toric).

Jakie są rodzaje soczewek Dailies?

 • Sferyczne soczewki Dailies
  • DAILIES® AquaComfort Plus® - soczewki nowej generacji stworzone z innowacyjnego materiału Nelfilcon A, który zapewnia im niezwykłą elastyczność i gładkość, co przekłada się na najwyższy komfort ich użytkowania. Produkt ten skutecznie koryguje wady wzroku zarówno krótkowzroczności, jak i nadwzroczności gwarantując ostry i wyraźny obraz bez względu na warunki. Soczewki te są także idealne dla alergików. W ich budowie wykorzystano unikalną formułę opartą na Systemie Potrójnego Nawilżania, zapewniającym całodzienny efekt odpowiedniego dbania o zdrowe oczy.
  • Dailies Total 1® - soczewki kontaktowe, które będą idealnym rozwiązaniem dla osób zmagających się z nadmiernym wysychaniem oczu. Cechują się wysokim stopniem uwodnienia oraz optymalną przepuszczalnością tlenową, dzięki czemu gwarantują ich użytkownikowi niezwykły komfort podczas ich noszenia. Soczewki są praktycznie niewyczuwalne dla oka, a ich regularne noszenie zapewni Ci ostrą i czystą widoczność zawsze i wszędzie.
 • Toryczne soczewki Dailies
  • Dailies® AquaComfort Plus® Toric - astygmatyczne soczewki kontaktowe, przeznaczone do noszenia w trybie dziennym. Zapewnią oczom użytkownika maksymalny komfort i optymalne nawilżenie, przy jednoczesnym perfekcyjnym i niesamowicie wyraźnym widzeniu, bez refleksów, szumów, oraz efektu halo. Wyposażono je dodatkowo w zabarwienie ułatwiające ich aplikację, dzięki czemu ich użytkowanie jest nie tylko komfortowe i niewyczuwalne, ale także niezwykle proste.
  • Dailies Total 1® for Astigmatism - nowoczesne rozwiązanie optyczne dedykowane dla astygmatyków, które zapewnia perfekcyjną widoczność w każdej sytuacji. Zastosowano w nim innowacyjną technologię SMARTEARS oraz wyjątkowy gradient uwodnienia, dzięki czemu jest ono bardzo przyjazne dla ludzkiego oka oraz cechuje się maksymalnym poziomem nawodnienia. Przekłada się to bezpośrednio na optymalną wilgotność oczu, brak występowania nieprzyjemnych podrażnień oraz zaczerwienień, jak i nadmiernej suchości. Dailies Total 1® for Astigmatism cechują się ponadto doskonałą stabilnością oraz posiadają filtry UV, chroniące przed szkodliwym promieniowaniem słonecznym, jak i filtry redukujące HEVL.
 • Progresywne soczewki Dailies
  • Dailies® AquaComfort Plus® Multifocal - soczewki multifokalne, które dedykowane są osobom zmagającym się z prezbiopią. Cechują się maksymalnym stopniem uwodnienia oraz idealnym nawilżeniem, dzięki czemu oczy ich użytkownika są świeże, zdrowe i wolne od podrażnień i wysychania. Produkt dodatkowo jest bardzo dobrym wyborem nawet dla niedoświadczonych użytkowników, z racji tego, że jego aplikacja jest bardzo prosta i intuicyjna.
  • Dailies Total 1® Multifocal - soczewki multifokalne, cechujące się wysokim poziomem nawilżenia. Wyposażono je w technologię SmarTears, dzięki której są bardzo zbliżone do składu ludzkiego oka, co zapewnia wysoki komfort i wygodę ich użytkowania. Ponadto dodatkowe zabarwienie na soczewce ułatwi ich aplikację, mogą więc z powodzeniem używać ich także niedoświadczone osoby. Jest to produkt idealny dla osób z prezbiopią, który zapewni ostre i wyraźne widzenie we wszystkich odległościach.

Markowe soczewki Dailies

Jednodniowe soczewki Dailies znajdujące się w ofercie sklepu Kodano.pl to najwyższej jakości produkty markowe, stworzone przez Alcon, firmę optyczną o światowym uznaniu. Zobacz także inne produkty tej firmy: