Soczewki roczne

Zobacz jako Siatka Lista

1 pozycja

na stronę
Zobacz jako Siatka Lista

1 pozycja

na stronę

Soczewki roczne

Roczne soczewki kontaktowe nazywane również soczewkami konwencjonalnymi to wyjątkowa wygoda. Raz na rok dokonujesz zakupu i codziennie korzystasz z tych samych szkieł. Jeśli kupujesz soczewki w sklepie internetowym, oszczędzasz na comiesięcznych przesyłkach. Roczne soczewki cenionych producentów przeznaczone są do noszenia w trybie dziennym. Zanim położysz się spać, musisz zdjąć soczewki i umieścić je w płynie pielęgnacyjnym. Choć soczewki wymagają codziennego czyszczenia, masz pewność, że Twoje oczy pozostaną zdrowe i bezpieczne (w nocy będą swobodnie oddychać).

Zalety soczewek rocznych

  • jednorazowy wydatek
  • jednorazowe zakupy - nie musisz pamiętać każdego miesiąca o zamówieniu nowej pary soczewek
  • oszczędność na comiesięcznych przesyłkach, jeśli soczewki kupujesz przez internet

Dla kogo przeznaczone są soczewki roczne?

Soczewki roczne firmy Cooper Vision przeznaczone są dla osób z dużymi wadami wzroku, w przedziale nawet od -30,00 do +30,00 D w przypadku soczewek Zero 6 Sphere RX. Sprawdzą się więc u każdego, kto ma trudności ze znalezieniem soczewek miesięcznych z odpowiednią dla siebie korekcją oraz przenoszących soczewki miesięczne. Soczewki roczne firmy Maxvue Vision spodobają się każdemu, kto na jakiś czas chce zmienić kolor oczu, a nie potrzebuje soczewek korekcyjnych.

Tylko markowe soczewki roczne

Roczne soczewki kontaktowe znajdujące się w ofercie sklepu Kodano.pl to najwyższej jakości produkty markowe, tworzone przez największe firmy optyczne o światowym uznaniu.

Jakie są rodzaje soczewek rocznych?

  • CooperVision z rodziną soczewek Zero 6 dla dużych wad wzroku (krótkowzroczności, dalekowzroczności i astygmatyzmu)
  • Maxvue Vision z kolorowymi soczewkami rocznymi Crazy Lens (soczewkami zerówkami - o zerowej mocy optycznej), zmieniającymi barwę oczu lub nadające im odpowiedni wzór.