Soczewki AquaView

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 22

na stronę
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 22

na stronę

Soczewki jednodniowe, dwutygodniowe i miesięczne AquaView

Codzienne stosowanie soczewek kontaktowych, dla wielu osób staje się wręcz naturalnym obowiązkiem. Odpowiednio dobrane szkła kontaktowe, nie tylko dają duże poczucie swobody i niezależności, ale również potrafią skorygować wiele wad. Jedną z najpopularniejszych i najbardziej cenionych przez klientów firmą, produkującą soczewki jest AquaView. Marka ta, w swojej bogatej ofercie produktów, posiada kilkanaście rodzajów szkieł kontaktowych, dopasowanych do potrzeb klienta.

Opis soczewek AquaView

Soczewki AquaView wykonane są z najnowocześniejszych materiałów najwyższej jakości, takich jak Methafilcon A i Bioxifilcon B. Wysokie uwodnienie produktów sprawia, że można je nosić przez cały dzień, bez obawy o występujące często zjawisko ?przemęczonych oczu?. Dodatkowo, soczewki AquaView zawierają również hialuronian sodu, który wpływa na komfortowe ich noszenie również przez osoby, którym doskwiera tzw. zespół suchego oka. Jedną z głównych cech charakterystycznych dla szkieł kontaktowych AquaView jest ich wysoka przepuszczalność tlenu, co doprowadza do odpowiedniego nawilżenia oczu, przez cały okres użytkowania.

Soczewki, poprzez swoją asferyczną budowę zapewniają użytkownikowi prawidłowe i ostre widzenie przez cały czas. Poprawiają również znacznie jakość widzenia. Szkła kontaktowe AquaView są jednymi z najcieńszych soczewek dostępnych na rynku okulistycznym, przez co ich zakładanie jest bardzo łatwe. Osoba nosząca soczewki, praktycznie nie odczuwa, że ma je na oczach. Dostępne są szkła kontaktowe naturalnego koloru, jak i różnokolorowe dla chcących zmienić swój kolor oczu. Dodatkowo, wszystkie produkty marki posiadają filtry UV, które chronią oczy przed słońcem i szkodliwymi promieniowaniami UVA (85%) i UVB (40%).

Dla kogo soczewki AquaView?

Szkła kontaktowe AquaView przeznaczone są szczególnie dla osób, które do tej pory miały problem z suchością oczu i spowodowanym z tym zjawiskiem uczuciem komfortu. Sprawdzą się również u klientów, którzy na co dzień skarżą się na szybkie przemęczanie oczu. Użytkownikami soczewek, mogą być zarówno osoby krótkowidzące, dalekowidzące, astygmatyczne, jak i te bez wady wzroku, chcące zmienić naturalny kolor oczu. Dostępne są zarówno soczewki do użytkowania jednodniowego, dwutygodniowego i miesięcznego.

Markowe soczewki AquaView

Soczewki kontaktowe AquaView znajdujące się w ofercie sklepu Kodano.pl to najwyższej jakości produkty markowe, stworzone w oparciu o najnowsze rozwiązania technologiczne.

Jakie są rodzaje soczewek AquaView?

  • AquaView Daily - soczewki do codziennej wymiany, niewymagające pielęgnacji, które można bez obaw nosić kilkanaście godzin dziennie;
  • AquaView Moist - hydrożelowe soczewki wymiany miesięcznej, stosowane do korygowania dalekowzroczności i krótkowzroczności;
  • AquaView Moist 2 weeks - soczewki wymiany dwutygodniowej, które oprócz właściwości korygujących, idealnie blokują promienie ultrafioletowe;
  • AquaView Monthly - sferyczne soczewki do stosowania miesięcznego, korygujące krótkowzroczność i dalekowzroczność;
  • AquaView Toric - miesięczne soczewki przeznaczone do stosowania w trybie dziennym, korygujące astygmatyzm;
  • AquaView Color - soczewki do stosowania miesięcznego, które oprócz korekcji wady wzroku, umożliwiają zmianę koloru oczu. Dostępne w siedmiu wersjach kolorystycznych kolorach;
  • AquaView Easy - silikonowo-hydrożelowe soczewki o wysokim stopniu uwodnienia, do codziennego użytku, stosowane do korygowania krótkowzroczności i dalekowzroczności.