Bądź SMART

Nie płać za dostawę przez cały rok
SPRAWDŹ

Soczewki okularowe

z powłoką Blue Blocker
SPRAWDŹ
blueblocker

Okulary do komputera

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 1-24 z 5568

Strona
na stronę
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 1-24 z 5568

Strona
na stronę

Okulary do pracy przy komputerze

Spędzamy coraz więcej czasu przed ekranem komputera, telefonu i telewizora. Konsekwencje długotrwałego wpatrywania się w niebieskie światło to nie tylko trudności z zasypianiem, czy bóle głowy, ale także zaburzenia wzroku. Na szczęście istnieje skuteczny sposób, by chronić swoje oczy - wystarczy sięgnąć po okulary z powłoką BlueBlocker.

Jak działają okulary do komputera z powłoką BlueBlocker?

Niewielkie dawki niebieskiego światła emitowanego przez ekrany urządzeń są nieszkodliwe, jednak długotrwała ekspozycja na ich działanie praktycznie zawsze powoduje poważny dyskomfort. Osoby spędzające dużo czasu przed monitorem skarżą się na uczucie suchości pod powiekami, nadmierne łzawienie lub przewlekłe bóle głowy. W odpowiedzi na ich potrzeby powstały okulary do komputera z filtrem światła niebieskiego. Takie akcesorium zostało wyposażone w specjalną powłokę, która poprawia kontrast widzenia, zapobiega refleksom, zwiększa przejrzystość obrazu, a przede wszystkim neutralizuje niebieskie światło emitowane przez ekrany urządzeń elektronicznych. Okulary z powłoką BlueBlocker nadają się do pracy przed komputerem i mogą posłużyć jako modny i stylowy dodatek.

Zalety okularów z powłoką chroniącą przed niebieskim światłem

Okulary z powłoką BlueBlocker stanowią uniwersalne akcesorium, które może towarzyszyć nam przez cały dzień – nie tylko wtedy, gdy korzystamy z komputera, smartfona lub oglądamy telewizję. Specjalne szkła są szczególnie zalecane osobom narażonym na długotrwałą ekspozycję na światło niebieskie. Takie rozwiązanie powinni stosować między innymi uczniowie, nauczyciele, informatycy, graficy, programiści, gamerzy, marketingowcy, a nawet zawodowi kierowcy. Okulary do komputera charakteryzuje różnorodność - oprawki mogą mieć dowolny kształt, kolor i zdobienia. Warunkiem koniecznym jest wykorzystanie innowacyjnej powłoki BlueBlocker. Jest to najlepsze rozwiązanie dla osób, które planują zadbać o swój wzrok i jednocześnie nie chcą rezygnować z modnego oraz stylowego looku.

Okulary korekcyjne oraz zerówki do pracy przed komputerem

Okulary do pracy przy komputerze stanowią konieczność dla osób ze stwierdzoną wadą wzroku. Okazuje się, że coraz chętniej korzystają z nich także kobiety i mężczyźni, którzy na co dzień nie noszą szkieł korekcyjnych. Warto zadbać o ochronę oczu nawet wtedy, kiedy widzimy perfekcyjnie. Okulary do komputera zerówki skutecznie zneutralizują szkodliwe niebieskie światło i sprawią, że wzrok nie będzie zmęczony pomimo długiego wpatrywania się w ekran urządzenia. Osoby spędzające dużo czasu przed komputerem doskonale kojarzą nieprzyjemne uczucie piasku pod powiekami. Czasem zmęczony wzrok może płatać nam figle - możemy mieć wrażenie widzenia zza mgły, widzieć podwójne oraz doświadczać zmian refrakcji wzroku. Jest to jasny sygnał, że nasze oczy potrzebują natychmiastowe wsparcia. W takim przypadku najlepszą pomocą będą okulary z filtrem światła niebieskiego.

Modne okulary do pracy dla niej i dla niego

Okulary chroniące przed promieniowaniem ultrafioletowym powinny spełniać swoje podstawowe zadania, a także stanowić gustowną ozdobę twarzy. Ważne, by pasowały do konkretnego typu urody oraz nawiązywały do unikalnego stylu swojego właściciela. Okulary do komputera damskie podkreślają kobiecy wdzięk i elegancję oraz mogą być traktowane jako element biżuterii. Panie chętnie sięgają po gustowne, złoto-białe kocie oko lub równie drapieżną, srebrno-turkusową propozycję. Okulary do komputera męskie są najlepszym połączeniem wygody i funkcjonalności. Panowie preferują proste i wytrzymałe dodatki. Specjalnie dla nich zostały stworzone prostokątne modele z czarnym frontem i niebieskimi zausznikami. Takie okulary staną się najlepszym przyjacielem każdego mężczyzny – będą mu towarzysz zarówno podczas pracy, jak i w trakcie odpoczynku.

Zalety okularów z filtrem światła niebieskiego

Okulary do pracy przy komputerze to komfortowe i niezwykle przydatne akcesorium, które ochroni nas przed odczuwaniem dyskomfortu oraz nieprzyjemnymi konsekwencjami nadmiernej ekspozycji na szkodliwe światło niebieskie. Szkła z powłoką BlueBlocker sprawiają, że częściej mrugamy, co poprawia nawilżenie oczu i jest szczególnie ważne podczas długich godzin spędzanych przed ekranem. To niepozorne akcesorium gwarantuje lepszą jakość widzenia - okulary korekcyjne neutralizują wadę wzroku, a zerówki podbijają kontrast i gwarantują maksymalną ostrość. Dzięki okularom do komputera nie musimy obawiać się, że nasze oczy będą zmęczone i zaczerwienione. Szkła z barierą BlueBlocker to prawdziwy must have dla każdego, kto codziennie korzysta ze smartfona, komputera, czy telewizora.

Zobacz pozostałe rodzaje okularów ze względu na ich przeznaczenie: