ACUVUE® OASYS with Transitions™

Ilość w opakowaniu:

6 sztuk

Dostępność:

do 8 dni roboczych

Ilość w opakowaniu:

6 sztuk

Nasza cena:

97,89 zł
Kupując więcej oszczędzasz!
Nie masz recepty? Umów się na badanie wzroku. Zarezerwuj wizytę
Zadzwoń i zamów: (+48 12) 371 10 41
Reklama
Paweł
5.0000
Zdecydowanie polecam, nie czuć ich na oku, a do tego rzeczywiście adoptuje się do światła
Ewa
5.0000
Ogólnie jestem zadowolona z użytkowania, ale trzeba zaznaczyć, o czym nie wiedziałam,że pod wpływem promieni słonecznych soczewki ciemnieją na oku- efekt brązowych oczu.

Dwutygodniowe soczewki kontaktowe ACUVUE® OASYS with Transitions™ to prawdziwy przełom w branży optycznej! Zdolne do aktywnego reagowania na intensywność oświetlenia uwalniają Cię od mrużenia oczu w słoneczny dzień, od oślepienia, jakie dają reflektory aut nocą i ciągłego regulowania jasności monitora.

Skuteczna filtracja światła - dzięki miliardom światłoczułych cząsteczek soczewki skutecznie chronią oczy przed nadmierną ilością światła. Koniec z bólem oczu, mrużeniem powiek, zasłanianiem oczu dłońmi!
Redukcja poświaty i oślepienia reflektorów - opisywane soczewki to świetna propozycja dla kierowców, dzięki zdolności do redukcji światła emitowanego przez reflektory samochodów. Teraz podróż jest jeszcze wygodniejsza.
Perfekcyjna jakość widzenia - dzięki technologii Light Intelligent Technology™ soczewki gwarantują widzenie w jeszcze lepszym kontraście i nasyceniu kolorów; bez cieni, szumów i refleksów.
Technologia wbudowana w materiał - nie tylko nałożona na soczewkę w postaci powłoki. To daje gwarancję długotrwałości wszystkich korzystnych parametrów; bezpieczeństwa soczewki i jej nie zużywania się.
Najwyższa ochrona UV - ACUVUE OASYS with Transitions
Najwyższa ochrona UV - uzyskana dzięki wzbogaceniu soczewek o kompleks najwyższej klasy filtrów, pochłaniających niczym gąbka szkodliwe promieniowanie UVA/UVB, w blisko 100%.
Dwutygodniowy tryb stosowania - z jednej pary soczewek kontaktowych możesz korzystać nawet przez 14 dni. Jedynym warunkiem jest ich codzienne oczyszczenie i dezynfekcja.
 

Charakterystyka soczewek ACUVUE® OASYS with Transitions™:

 

U podstaw tych nowoczesnych soczewek leży materiał Senofilcon A, z technologią wbudowaną bezpośrednio w niego - nie tylko nałożoną w formie powłoki. Zapewnia to gwarancję trwałości wszystkich korzystnych parametrów. Soczewki te idealnie łączą w sobie korekcję wady wzroku z ochroną fotochromową. Co to znaczy? Soczewki szybko dostosowują się do panujących warunków oświetleniowych - pochłaniają nadmierną ilość światła, chroniąc Cię przed nagłym oślepieniem, bólem, gwałtownym mrużeniem oczu lub zasłanianiem ich rękoma. W trakcie nocnej jazdy samochodem soczewki redukują poświatę reflektorów. Zapewniają więc bezpieczną, komfortową podróż.

ACUVUE® OASYS with Transitions™, dzięki technologii Light Intelligent Technology™ zapewniają również perfekcyjną jakość widzenia - z podwyższonym kontrastem i bardziej nasyconymi kolorami, bez jakichkolwiek cieni i refleksów. Wzbogacenie soczewek o najwyższej klasy filtry UV to gwarancja 100-procentowej ochrony przed szkodliwym działaniem promieni słonecznych. Oczywiście poza wszystkimi wymienionymi parametrami możesz liczyć na pełny komfort stosowania - bez suchości oczu i wyczuwalności szkieł kontaktowych. Dostępne w szerokim zakresie ujemnych i dodatnich mocy soczewki ACUVUE® OASYS with Transitions™ mogą być używane zarówno przez krótko-, jak i dalekowidzów.

 

Największe zalety soczewek kontaktowych ACUVUE® OASYS with Transitions™:

 
  • unikalna, przełomowa technologia - to pierwsze soczewki kontaktowe na rynku, które łączą zdolność korygowania wad wzroku z ochroną przed intensywnie i nagle zmieniającymi się warunkami oświetleniowymi;
  • jeszcze lepsza jakość widzenia - z mocniejszym kontrastem i nasyceniem barw, bez szumu, cieni i refleksów;
  • trwałość korzystnych parametrów - dzięki technologii wbudowanej bezpośrednio w materiał, a nie tylko naniesionej na niego w formie powłoki;
  • najwyższy komfort stosowania - bez suchości i wyczuwalności soczewek na oku i przede wszystkim wolność od mrużenia oczu przy nagłym pojawieniu się źródła mocnego światła;
  • idealna ochrona przed promieniowaniem UV - uzyskana poprzez kompleks najwyższej klasy filtrów.
 

Dla kogo soczewki ACUVUE® OASYS with Transitions™?

 

Nowoczesne soczewki kontaktowe ACUVUE® OASYS with Transitions™ to idealna propozycja dla wszystkich osób, którym często doskwiera dyskomfort związany z intensywnym, zmieniającym się oświetleniem. Praca przy monitorze, prowadzenie pojazdu, zwiększona aktywność fizyczna, przebywanie w różnych warunkach oświetleniowych - jeśli którąś z tych czynności możesz opisać swoje codzienne życie, wiedz, że ACUVUE® OASYS with Transitions™ to soczewki idealne dla Ciebie. Dodatkowo spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających osób, poszukujących najlepszej ochrony oczu przed szkodliwym działaniem promieniowania UV.

 

Parametry soczewek ACUVUE® OASYS with Transitions™:

 
Kategoria Soczewki dwutygodniowe
Marka Soczewki ACUVUE®
Producent JOHNSON & JOHNSON
Moc sferyczna -12,00 do -6,00 D (co 0,50 D)
-6,00 do +6,00 D (co 0,25 D)
+6,00 do +8,00 D (co 0,50 D)
Krzywizna 8,4
Średnica 14,0
Dk/t 121 x 10-9
Uwodnienie 38%
Materiał Senofilcon A
Technologia Light Intelligent Technology™
Filtry UV 99% UVA, 100% UVB

Zobacz także inne soczewki dwutygodniowe marki ACUVUE®


Więcej informacji
ProducentJOHNSON & JOHNSON
MarkaACUVUE®
Ilość w opakowaniu6 sztuk
Dostępnośćdo 8 dni roboczych