AquaView Color 6 szt.

Ilość w opakowaniu:

6 sztuk

Dostępność:

24 godziny

Ilość w opakowaniu:

6 sztuk

Nasza cena:

99,99 zł
Kupując więcej oszczędzasz!
Nie masz recepty? Umów się na badanie wzroku. Zarezerwuj wizytę
Zadzwoń i zamów: (+48 12) 371 10 41
Hit
Monika
5.0000
w 100% spełniają moje oczekiwania :)
Ola
5.0000
Kolor zielony petarda! Bardzo fajnie wygląda na oczach
Mikołaj
5.0000
POLECAM

Soczewki AquaView Color to kolorowe miesięczne soczewki kontaktowe, które umożliwiają korekcję wady wzroku, a jednocześnie zmianę koloru tęczówki.

 
Naturalny efekt zmiany koloru oczu - kolorowe soczewki AquaView Color służą m.in. do zmiany naturalnej barwy tęczówek. Wykorzystanie nowoczesnej technologii, dzięki której kolor nadrukowywany jest wewnątrz soczewki, a nie na jej powierzchni gwarantuje w pełni naturalny efekt koloryzacji oraz nadanie oczom atrakcyjnego blasku.
Ochrona przed promieniowaniem UV - wzbogacenie każdej pojedynczej soczewki o nowoczesne filtry UVA/UVB sprawiło, że pełnią one rolę bariery odgradzającej oczy od szkodliwego dla wzroku promieniowania słonecznego.

 
7 pięknych kolorów do wyboru - ametyst, zieleń czy miodowa żółć? Do wyboru masz aż siedem pięknych i różnorodnych kolorów, dzięki którym możesz nadać swoim oczom barwę, o jakiej od zawsze marzysz.
Tryb dzienny - AquaView Color

 
Tryb dzienny - z jednej pary kolorowych soczewek możesz korzystać nieprzerwanie przez cały miesiąc. Jedynym warunkiem jest ich zdjęcie tuż przed snem i umieszczenie w pojemniczku wypełnionym specjalistycznym płynem pielęgnującym.
Skuteczna korekcja wzroku - poza tym, że soczewki oferują naturalną zmianę koloru oczu, dbają także o narząd wzroku. Stosowane regularnie hamują rozwój krótkowzroczności.
6 sztuk w opakowaniu - biorąc pod uwagę fakt, że soczewki charakteryzują się miesięcznym trybem wymiany, sześć sztuk wystarcza aż na całe 90 dni regularnego stosowania.
 

Charakterystyka soczewek AquaView Color:

 

AquaView Color to kolorowe soczewki kontaktowe podlegające miesięcznej wymianie, które wyróżnia wysoki komfort noszenia. Do stworzenia soczewek AquaView Color wykorzystano materiał o nazwie Methafilcon A, który w połączeniu z wysokim stopniem uwodnienia soczewki (55%) sprawia, że są one doskonale nawilżone przez cały okres stosowania. Współczynnik Dk/t wynosi 19. Ponadto, AquaView Color charakteryzuje asferyczna budowa, dzięki której ostrość widzenia jest znacznie lepsza w porównaniu do tradycyjnych soczewek sferycznych. Soczewki wyposażono w filtry UV aby ochronić oczy przed szkodliwym działaniem promieni słonecznych.

 

Dla kogo soczewki AquaView Color?

 

AquaView Color to soczewki kontaktowe stworzone z myślą o osobach, które chcą zmienić kolor oczu i jednocześnie poprawić ostrość widzenia. Ponadto, zalecane są tym, którzy mają problem z suchością oka. Soczewki dzięki wysokiemu stopniu nawilżenia znacznie poprawiają komfort noszenia. Soczewki AquaView Color dostępne są w ujemnych mocach korekcyjnych.

 

Pielęgnacja soczewek:

 

Soczewki AquaView Color podlegają miesięcznej wymianie i noszeniu w trybie dziennym a więc wymagają czyszczenia i dezynfekcji specjalnym płynem do pielęgnacji. Do ich pielęgnacji polecamy płyny czyszcząco - dezynfekujące z rodziny Clean Active dostępne w naszej ofercie.

 

 

Soczewki kontaktowe AquaView Color dostępne są w kolorach:

  • Amethyst - soczewki kolorowe ametystowe
  • Brown - soczewki kolorowe brązowe
  • Gray - soczewki kolorowe szare
  • Green - soczewki kolorowe zielone
  • True Sapphire - soczewki kolorowe szafirowe
  • Honey - soczewki kolorowe miodowe
  • Turquoise - soczewki kolorowe turkusowe

 

soczewki kolorowe AquaView Color

 

Parametry soczewek AquaView Color:

 
Kategoria Soczewki miesięczne
Soczewki kolorowe
Marka Soczewki AquaView
Producent INTEROJO
Moc sferyczna -9,00 do -6,00 D (co 0,50 D)
-6,00 do -0,50 D (co 0,25 D)
Krzywizna 8,6
Średnica 14,2
Kolor Amethyst, Brown, Gray, Green, True Sapphire, Honey, Turquoise
Dk/t 19 x 10-9
Uwodnienie 55%
Materiał Methafilcon A
Tryb wymiany Dzienny
 

Soczewki dostępne są również w mniejszym opakowaniu i bez mocy korekcyjnych:

Więcej informacji
ProducentINTEROJO
MarkaAquaView
Ilość w opakowaniu6 sztuk
Kolor soczewkiAmethyst, Brown, Green, Grey, Honey, True Sapphire, Turquoise
Dostępność24 godziny

Jak dobrać soczewki AquaView Color 6 szt.?

Soczewki AquaView Color 6 szt. można dobrac samodzielnie na podstawie swoich parametrów wzroku, takich jak moc i krzywizna, biorąc pod uwagę dostępne kolory: ametystowe, brązowe, szare, zielone, szafirowe, miodowe, turkusowe. Można także skorzystać z pomocy optometrysty, który pomoże dobrać odpowiednie soczewki. Opakowanie zawiera 6 sztuk soczewek, zapewniając użytkownikowi komfort na cały miesiąc.

Czy soczewki AquaView Color są bezpieczne?

Tak, soczewki AquaView Color są bezpieczne, pod warunkiem przestrzegania zaleceń dotyczących higieny i stosowania. Przeznaczone są do użytku miesięcznego, co oznacza, że należy je regularnie czyścić i dezynfekować za pomocą odpowiednich płynów. Należy także przestrzegać zaleceń dotyczących zakładania i zdejmowania soczewek.

Do jakiej wady wzroku AquaView Color?

Soczewki AquaView Color są przeznaczone do korekcji krótkowzroczności, gdyż posiadają typ korekcji sferycznej dla ujemnych mocy optycznych.

Jak zakładać soczewki AquaView Color?

Zakładanie soczewek AquaView Color jest proste. Przed aplikacją należy dokładnie umyć i osuszyć ręce. Następnie, przy użyciu jednego palca, delikatnie umieścić soczewkę na końcu palca wskazującego i opuścić dolną powiekę drugą ręką. Po umieszczeniu soczewki na oku, delikatnie pstryknąć powiekę, aby soczewka się ustabilizowała.

Jak zdejmować soczewki AquaView Color?

Zdejmowanie soczewek AquaView Color również jest łatwe. Przed demontażem należy upewnić się, że ręce są czyste i suche. Następnie, lekko pociągnąć dolną powiekę palcem wskazującym, aby odsłonić soczewkę. Delikatnie ścisnąć soczewkę między kciukiem a palcem wskazującym i ją wyjąć. Należy pamiętać o regularnym czyszczeniu i dezynfekowaniu soczewek po ich zdejmowaniu.