Precision 1-DAY 30 szt.

Ilość w opakowaniu:

30 sztuk

Dostępność:

do 8 dni roboczych

Ilość w opakowaniu:

30 sztuk

Nasza cena:

75,98 zł
Kupując więcej oszczędzasz!
Nie masz recepty? Umów się na badanie wzroku. Zarezerwuj wizytę
Zadzwoń i zamów: (+48 12) 371 10 41

PRECISION1® to nowoczesne soczewki kontaktowe codziennej wymiany. Zaprojektowane i stworzone przez najbardziej cenioną i rozpoznawalną markę na rynku: Alcon. To soczewki o wysokim komforcie stosowania, doskonałej jakości widzenia oraz łatwości i szybkości zakładania. To cechy, dzięki którym soczewki PRECISION1® spełniają wszystkie wymagania oraz oczekiwania i stają się produktem obowiązkowym już od pierwszej ich aplikacji.

 
Najwyższy komfort stosowania - wynika z co najmniej kilku elementów: doskonałego nawilżenia, wysokiej wartości parametru tlenoprzepuszczalności, udoskonalonej budowy i łatwego zakładania oraz zdejmowania.
Soczewki, z którymi zostajesz na dłużej - badania wskazują, że około 20% soczewek zostaje porzuconych w ciągu pierwszego roku stosowania. PRECISION1® są inne. To soczewki, w których się zakochujesz i zostajesz z nimi na dłużej, głównie dzięki doskonałym parametrom.
Unikalna technologia SMARTSURFACE® - powierzchnia soczewek pokryta jest cieniutką, przepuszczalną, lecz trwałą warstwą, składającą się w 80% z wody, która odpowiada za wielogodzinne nawilżenie.
Widzenie w wysokiej rozdzielczości - z soczewkami PRECISION1® zyskujesz ostry, nasycony kolorami obraz. Cieszysz się wyraźnym widzeniem i zapominasz, że w ogóle borykasz się z jakąkolwiek wadą wzroku.
Łatwa aplikacja - PRECISION1
Łatwa aplikacja - soczewki są szybkie i intuicyjne w zakładaniu. Deklaruje to 9 na 10 osób, w tym początkujący użytkownicy.
Nowoczesna ochrona przed UV - producent wzbogacił soczewki o nowoczesne filtry UV, blokujące dwa rodzaje szkodliwego promieniowania słonecznego (UVA i UVB) w nawet 99%.
 

Charakterystyka soczewek PRECISION1®:

 

W przypadku PRECISION1® użytkownik ma do czynienia z nowoczesnym materiałem i technologiami. Materiał Verofilcon A cechuje aż 51-procentowe uwodnienie w centrum i 80-procentowe uwodnienie na powierzchni, które utrzymuje się przez wiele godzin. Kwestię nawilżenia poprawia innowacyjna technologia SMARTSURFACE®, w ramach której soczewki zyskały cieniutką, trwałą, przepuszczalną warstewkę mocno nawilżającej substancji w większości składającej się z wody. To doskonałe wsparcie dla delikatnych oczu, z zaburzonym wydzielaniem łez i zespołem suchego oka. A dobrze nawilżone soczewki to gwarancja komfortu - ich niewyczuwalności i braku podrażnień oczu. Soczewki kontaktowe cechuje wysoki parametr tlenoprzepuszczalności (Dk/t = 100), dzięki któremu tlen przepływa swobodnie z otoczenia do rogówki, utrzymując ją w dobrej kondycji. To sprawia także, że wzrok jest rześki i wypoczęty przez dłuższy czas.

Twórcy udoskonalili również budowę soczewek. PRECISION1® cechują się ultracienkimi krawędziami, za sprawą których szybciej dopasowują się do oczu i nie ma mowy o ich wyczuwalności na oczach czy podrażnieniu gałki ocznej. Jednym z najważniejszych elementów, na który zwracają uwagę wszyscy użytkownicy to jakość widzenia. Soczewki PRECISION1® zapewniają precyzyjne widzenie w wysokiej rozdzielczości - z dużą ostrością i doskonałym nasyceniem kolorami. Niezależnie od panujących warunków oświetleniowych.

Istotna jest także aplikacja soczewek. Producent deklaruje, że PRECISION1® są maksymalnie wygodne i łatwe w zakładaniu. Lepiej trzymają się opuszka palca i od pierwszych sekund po wyjęciu z blistra zachowują swój perfekcyjny kształt, dzięki czemu oszczędzasz czas na ustawienie soczewki w dobrej pozycji. 9 na 10 testujących osób wskazało na ich dużą łatwość aplikacji. A to oznacza, że PRECISION1® to propozycja także dla osób, które dopiero rozpoczynają przygodę z soczewkami kontaktowymi. Poza tym twórcy wzbogacili skład soczewek o kompleks nowoczesnych filtrów UV, które blokują kolejno około 90% szkodliwego promieniowania UVA i nawet 99% promieniowania UVB.

Soczewki PRECISION1® przeznaczone są do jednodniowego stosowania. To oznacza, że nie musisz borykać się z dodatkowymi zabiegami pielęgnacji i oczyszczania, ani kupować dodatkowych preparatów. Po prostu każdego dnia sięgasz po nową i świeżą parę soczewek, a po użyciu, wyrzucasz ją do kosza.

 

Dla kogo soczewki jednodniowe PRECISION1®?

 
  • dla osób, poszukujących nowoczesnych soczewek kontaktowych, z doskonałymi rozwiązaniami technologicznymi,
  • dla osób, które ufają znanym i powszechnie cenionym markom,
  • dla krótkowidzów i dalekowidzów,
  • dla osób, mających tendencję do wysychania oczu,
  • dla osób, oczekujących maksymalnego komfortu stosowania,
  • dla osób aktywnych,
  • dla osób, które nie lubią i nie chcą poświęcać czasu na dodatkowe zabiegi czyszczenia soczewek,
  • dla osób, które każdego dnia chcą mieć dostęp do perfekcyjnie czystych soczewek.
 

Parametry soczewek PRECISION1®:

 
Kategoria Soczewki jednodniowe
Producent ALCON
Moc sferyczna -12,00 do -6,00 D (co 0,50 D)
-6,00 do +6,00 D (co 0,25 D)
+6,00 do +8,00 D (co 0,50 D)
Krzywizna 8,3
Średnica 14,2
Dk/t 100 x 10-9
Uwodnienie gradientowe - 51% (wewnątrz), 80% (na powierzchniach zewnętrznych)
Materiał Verofilcon A
Technologia SMARTSURFACE®
Filtry UV 90% UVA, 99% UVB
 

Soczewki dostępne są także w większym opakowaniu:

Więcej informacji
ProducentALCON
MarkaPozostałe
Ilość w opakowaniu30 sztuk
Dostępnośćdo 8 dni roboczych