Dailies Total 1® 30 szt.

Ilość w opakowaniu:

30 sztuk

Dostępność:

24 godziny

Ilość w opakowaniu:

30 sztuk

Nasza cena:

97,88 zł
Kupując więcej oszczędzasz!
Nie masz recepty? Umów się na badanie wzroku. Zarezerwuj wizytę
Zadzwoń i zamów: (+48 12) 371 10 41
Dorota
5.0000
Soczewki są bardzo wygodne i komfortowe wg ich nie czuć. Obsługa sklepu FENOMENALNA. Gorąco polecam szkla.com
Ewa
5.0000
Sa naprawde mega super, ale drogie ;)
katarzyna
5.0000
Przeszłam już chyba wszystkich producentów (przynajmniej tych dostępnych w sklepie szkla.com) i choć nie powinnam nosic soczewek ze wzgledu na zespół suchego oka, to wciaz zawziecie szukalam czegos, co po godzinie nie wysuszy sie i nie wypadnie/peknie a do tego nie bedzie uczucia piasku pod soczewka. i co? i przez tyle lat nic AZ KUPILAM DAILIES TOTAL ONE I SA BOOOOSKIE, Zapominam, ze mam soczewki. kilka razy przypomnialam soebie o nich dopiero po zmyciu makijazu, bo nie czuc ich w ogole na oku. Dla mnie to odkrycie roku! Az trudno mi uwierzyc, ze nosze soczewki, widze normalnie i kompletnie nie odczuwam dyskomfortu. po prostu nic sie nie zmienia w stosunku do oczu bez soczewek. rewelka! szkoda, ze sa takie drogie, ale to ich jedyna wada biorac pod uwage, ze czasami soczewki miesieczne pekaly mi na oku po jednym dniu.
 

Nowoczesne soczewki jednodniowe Dailies Total 1® to innowacyjne rozwiązanie zaproponowane przez uznaną i cieszącą się ogromnym zasięgiem firmę Alcon® Vision Care. Zastosowane technologie sprawią, że użytkownik soczewek zapomni, że je nosi! Komfort przez cały dzień wreszcie jest w twoim zasięgu!

 
Nowoczesny gradient nawodnienia - przekłada się na wysoką zawartość wody w wewnętrznej części soczewki i tym samym najwyższy komfort noszenia. Bez nieprzyjemnego wysychania oka oraz zaczerwienienia.
Niewyczuwalność na oku - jeśli do tej pory borykałeś się z problemem ciągłego odczuwania obecności soczewki, teraz zaznasz całkowitego spokoju. Szkła błyskawicznie dopasowują się do oka i dzięki dodatkowym właściwościom nawilżającym są wręcz niewyczuwalne.
Duża przepuszczalność tlenu - nowoczesny materiał, z jakiego zostały wykonane soczewki charakteryzuje się dużą przepuszczalnością tlenu. Dzięki temu oczy mają stały dostęp do dużej ilości powietrza. Są jeszcze zdrowsze i ładniejsze.
Perfekcyjne widzenie - szeroki wybór mocy soczewek sprawia, że mogą korzystać z nich wszyscy, zarówno osoby z krótko-, jak i dalekowzrocznością. Szkła gwarantują ostre oraz wyraźnie widzenie, nawet po kilkunastu godzinach od momentu ich założenia.
nowa para soczewek - Dailies Total 1

 
Codziennie nowa para soczewek - jednodniowy tryb użytkowania szkieł kontaktowych zdejmuje z Ciebie ciężar pamiętania o ich pielęgnacji. Zasada korzystania z nich jest prosta – wieczorem zdejmujesz i wyrzucasz, a rano sięgasz po kolejną parę.
Wygodne opakowanie z 30 soczewkami - idealne na wypróbowanie danego rodzaju soczewek lub jako uzupełnienie do innego opakowania, o odmiennej mocy szkieł.
 

Charakterystyka soczewek Dailies Total 1®:

 

To, co wyróżnia te soczewki na tle innych, pozornie podobnych opcji, to zawartość gradientu uwodnienia. Przekłada się to na wysoką zawartość wody, która w części wewnętrznej soczewki sięga 33 procent. Z kolei zewnętrzna jej strony charakteryzuje się 80-procentowym nawodnieniem (w miejscu, w którym soczewka zbliża się do rogówki, nawodnienie może być równie nawet 100%!). Zaprojektowana w ten sposób soczewka spełnia coraz bardziej wygórowane oczekiwania klienta, dla którego priorytetem jest wygoda i komfort przez długi czas.

 

Kolejną cechą soczewek, która decyduje o tym, że są one niemal niewyczuwalne na oku, jest to, w jakim stopniu przepuszczają tlen. Zmierzyć można to za pomocą specjalnego współczynnika Dk/t, który w przypadku soczewek jednodniowych Dailies Total 1® o mocy -3,00D wynosi 156. Tak wysoka wartość parametru zapewni twoim oczom właściwy dopływ tlenu. Dla dodatkowego zwiększenia poczucia komfortu, soczewkę wyposażono w składnik zwany fosfatydylocholiną, który w warunkach naturalnych występuje w ludzkim ciele - w komórkach organizmu oraz we łzach.

 

Zalety soczewek Dailies Total 1®

 

Te rewolucyjne soczewki stanowić będą nawodnioną powłokę, zapewniającą nawilżenie i skutecznie zapobiegającą nieprzyjemnemu wrażeniu obcego ciała w oku. Dzięki temu w ciągu całego dnia będziesz mógł cieszyć się tak wysokim komfortem, że całkowicie o nich zapomnisz. Oczy to wrażliwy narząd, który łatwo uszkodzić. Czasem wystarczy kilka godzin pracy przy komputerze lub spędzenie czasu w miejscu, w którym działa klimatyzacja, abyśmy odczuwali zmęczenie, pieczenie i zauważyli zaczerwienienie oka. Osoby noszące soczewki kontaktowe są na podobne doznania jeszcze bardziej narażone. To dlatego tak ważne jest wybranie takiej metody korygowania wzroku, która nie tylko zapewni nam wyraźne widzenie, ale pozwoli też czuć się dobrze i wygodnie na co dzień.

 

Dla kogo soczewki Dailies Total 1®?

 

Nowoczesne soczewki Dailies Total 1® polecane są każdej osobie, która ma dosyć uciążliwego pieczenia oka i przypominania sobie co chwilę, że ma wadę wzroku. Niespotykany wcześniej komfort jest w zasięgu zarówno osób dalekowzrocznych, jak i krótkowidzów. Wysoki poziom nawodnienia i oddychająca powłoka przyniosą tak długo wyczekiwaną ulgę zwłaszcza tym osobom, które są szczególnie narażone na uczucie suchości soczewki kontaktowej - alergikom i osobom z wrażliwymi oczami.

 

Parametry soczewek Dailies Total 1®:

 
  • opakowanie, w którym znajduje się 30 sztuk soczewek, o parametrach BC/DIA (krzywizna oraz średnica): 8.5/14.1;
  • innowacyjna metoda polegająca na wykorzystaniu gradientu uwodnienia, który pozwala na nawodnienie soczewki oscylujące w granicach 30-80 procent;
  • zawartość fosfatydylocholiny, składnika naturalnie występującego w ludzkim organizmie;
  • technologia VISITINT, która odpowiada na zabarwienie soczewki, ułatwiające aplikację;
 
Kategoria Soczewki jednodniowe
Marka Soczewki Dailies
Producent ALCON
Moc sferyczna -12,00 do -6,00 D (co 0,50 D)
-6,00 do +6,00 D (co 0,25 D)
Krzywizna 8,5
Średnica 14,1
Dk/t 156 x 10-9
Uwodnienie gradientowe - 33% (wewnątrz) do >80% (na powierzchniach zewnętrznych)
Materiał Delefilcon A
Technologia Lightstream®, SmarTears®
Znacznik strony VISITINT®
Tryb wymiany Dzienny
 

W przypadku zakupu mocy plusowych,
czas realizacji zamówienia może wydłużyć się do 3 - 4 dni roboczych.

 

 

Soczewki dostępne są również w innych opakowaniach:

Więcej informacji
ProducentALCON
MarkaDailies
Ilość w opakowaniu30 sztuk
Dostępność24 godziny