BioAir 38FW 3 szt.

Ilość w opakowaniu:

3 sztuki

Dostępność:

do wyczerpania zapasów

Ilość w opakowaniu:

3 sztuki

Nasza cena:

26,79 zł
Kupując więcej oszczędzasz!
Nie masz recepty? Umów się na badanie wzroku. Zarezerwuj wizytę
Zadzwoń i zamów: (+48 12) 371 10 41
Justyna
5.0000
Soczewki kontaktowe BioAir 38FW przeznaczone są do trzymiesięcznego stosowania, co wyróżnia je z wielu innych rodzajów soczewek - jednodniowych czy miesięcznych. Kupiłam je ze względu na bardzo atrakcyjną cenę. Jednak już po jednym dniu noszenia przekonałam się, że mają one o wiele więcej zalet. Zostały wykonane z materiału, który wykazuje się doskonałymi właściwościami nawilżającymi, chroni moje oczy przed promieniowaniem uv i doskonale dopasowuje się do mojej gałki ocznej. Mogę polecić te soczewki każdemu. Gwarantują bardzo wyraźne i ostre widzenie.
Piotrek
4.0000
Wszystko oki, spełniają swoją funkcję.
Magda
2.0000
Również kupiłam soczewki ze względu na cenę, na początku wydawały się okej. Po miesiącu noszenia zaczęły wysychać, podrażniać oko i wysuszać spojówkę. Nie polecam.

Soczewki kontaktowe BioAir 38 FW to produkt nowej generacji, przeznaczony do aż 3-miesięcznego stosowania. Dzięki zastosowaniu innowacyjnego materiału i osiągnięciu jeszcze korzystniejszych parametrów, soczewki są niezwykle komfortowe w codziennym stosowaniu i zapewniają widzenie w wysokiej rozdzielczości.

Produkt nowej generacji - soczewki BioAir 38 FW to produkt nowej generacji, oparty na innowacyjnym materiale i stworzony według projektów największych specjalistów w branży optycznej.
Najwyższej jakości właściwości nawilżające - dzięki dużej zawartości wody i zdolności do jej magazynowania, soczewki cechują się długotrwałym nawilżeniem i eliminują problem syndromu suchego oka.
Ostre i nasycone kolorami widzenie - soczewki umożliwiają cieszenie się widzeniem w wysokiej rozdzielczości - ostrym, nasyconym, z odpowiednim kontrastem, bez cieni i refleksów.
Biozgodność z ludzkim okiem - u podstaw soczewek leży materiał bardzo zbliżony swoim składem do ludzkiego oka, dzięki czemu jest bardzo dobrze przyjmowany przez narząd wzroku - nie powoduje podrażnień ani reakcji alergicznych.
Ochrona przed promieniowaniem UV - BioAir 38 FW
Ochrona przed promieniowaniem UV - soczewki BioAir 38 FW to również dodatkowa ochrona oczu przed szkodliwym działaniem słońca, możliwa dzięki wzbogaceniu składu soczewek o kompleks filtrów UVA/UVB, pochłaniających ponad 90% szkodliwego światła.
Jedna para na trzy miesiące - opisywane soczewki przeznaczone są do kwartalnego trybu stosowania. To oznacza, że z jednej pary możesz korzystać nawet przez trzy miesiące, jeśli tylko będziesz pamiętać o ich regularnym oczyszczaniu przy pomocy płynu pielęgnacyjnego.
 

Charakterystyka soczewek BioAir 38FW:

 

Najwyższy komfort stosowania, który trwa cały dzień – to możliwe, dzięki udoskonalonej technice szlifowania krawędzi soczewek oraz dużej elastyczności, za sprawą których soczewki w zaledwie kilka sekund w pełni dopasowują się do indywidualnego kształtu oka. Pozostają niewyczuwalne i nie powodują podrażnień. Dzięki podwyższonemu parametrowi uwodnienia są mocno nawilżone i zapobiegają wysychaniu oczu. Za to dzięki wysokiemu współczynnikowi przepuszczalności tlenowej zapewniają rogówce swobodny dostęp do dużej ilości tlenu i tym samym zmniejszają ryzyko groźnych infekcji.

BioAir 38 FW to gwarancja wyraźnego widzenia - ostrego, pełnego nasyconych barw i kontrastu. I to niezależnie od panujących warunków oświetleniowych oraz odległości. Soczewki są bowiem dostępne zarówno w ujemnych, jak i dodatnich mocach korekcyjnych. Charakteryzują się składem wzbogaconym o kompleks nowoczesnych filtrów UVA/UVB, które pochłaniają ponad 90% szkodliwego promieniowania słonecznego i tym samym podarowują oczom dodatkową ochronę.

 

Dla kogo soczewki BioAir 38 FW?

 

Jeśli nie chcesz poświęcać osobnej szafki w domu na zapas soczewek jednodniowych i nie masz problemu z regularnym stosowaniem płynu pielęgnacyjnego, BioAir 38 FW to opcja idealna dla Ciebie. Te soczewki kwartalnej wymiany są bardzo wygodne w codziennym stosowaniu i intuicyjne w aplikacji, dzięki czemu mogą być używane również przez osoby, które decydują się pierwszy raz zastosować tego rodzaju rozwiązanie optyczne. A dzięki dostępności w ujemnych i dodatnich mocach korekcyjnych, odpowiadają na potrzeby zarówno krótko-, jak i dalekowidzów.

 

Zalety soczewek BioAir 38FW

 

Jeśli zainteresował Cię ten rodzaj soczewek, to bardzo prawdopodobne jest, że i tak chciałbyś wypróbować je na własnych oczach. I możesz - właśnie dzięki dostępnemu opakowaniu z 3 sztukami soczewek. Jeśli nie przypadną Ci do gustu, niczego nie stracisz. A jeśli się spodobają, nic nie stoi na przeszkodzie, byś zamówił na zapas większą ilość opakowań.

3-sztukowa wersja to również świetna opcja dla osób, u których stwierdzono wadę wzroku o różnej mocy w każdym oku. Wtedy można dobrać jedno opakowanie do potrzeb jednego oka i w ten sposób stworzyć trzymiesięczny zapas w pełni dopasowany do Twoich potrzeb.

 

Właściwości soczewek BioAir 38FW:

 
  • znakomity komfort,
  • wysoka zawartość wody,
  • blokada przed promieniowaniem UV.
 

Parametry soczewek BioAir 38FW:

 
Kategoria Soczewki kwartalne
Producent HORIEN
Moc sferyczna -12,00 D
-11,00 do -6,00 D (co 0,50 D)
-6,00 do -0,50 D (co 0,25 D)
+0,75 do +4,00 D (co 0,25 D)
Krzywizna 8,7
Średnica 14,2
Uwodnienie 42%
Materiał Poly-2-hydroxyethyl Methacrylate
Filtry UV >90% UVA i UVB
Tryb noszenia Dzienny
 

Zobacz inne soczewki marki BioAir

Więcej informacji
ProducentHORIEN
MarkaPozostałe
Ilość w opakowaniu3 sztuki
Dostępnośćdo wyczerpania zapasów