BioAir 38FW 3 szt.

Ilość w opakowaniu:

3 sztuki

Dostępność:

do wyczerpania zapasów

Ilość w opakowaniu:

3 sztuki

Nasza cena:

26,79 zł
Kupując więcej oszczędzasz!
Nie masz recepty? Umów się na badanie wzroku. Zarezerwuj wizytę
Zadzwoń i zamów: (+48 12) 371 10 41
Justyna
5.0000
Soczewki kontaktowe BioAir 38FW przeznaczone są do trzymiesięcznego stosowania, co wyróżnia je z wielu innych rodzajów soczewek - jednodniowych czy miesięcznych. Kupiłam je ze względu na bardzo atrakcyjną cenę. Jednak już po jednym dniu noszenia przekonałam się, że mają one o wiele więcej zalet. Zostały wykonane z materiału, który wykazuje się doskonałymi właściwościami nawilżającymi, chroni moje oczy przed promieniowaniem uv i doskonale dopasowuje się do mojej gałki ocznej. Mogę polecić te soczewki każdemu. Gwarantują bardzo wyraźne i ostre widzenie.
Piotrek
4.0000
Wszystko oki, spełniają swoją funkcję.
Magda
2.0000
Również kupiłam soczewki ze względu na cenę, na początku wydawały się okej. Po miesiącu noszenia zaczęły wysychać, podrażniać oko i wysuszać spojówkę. Nie polecam.

Soczewki kontaktowe BioAir 38 FW to produkt nowej generacji, przeznaczony do aż 3-miesięcznego stosowania. Dzięki zastosowaniu innowacyjnego materiału i osiągnięciu jeszcze korzystniejszych parametrów, soczewki są niezwykle komfortowe w codziennym stosowaniu i zapewniają widzenie w wysokiej rozdzielczości.

Produkt nowej generacji - soczewki BioAir 38 FW to produkt nowej generacji, oparty na innowacyjnym materiale i stworzony według projektów największych specjalistów w branży optycznej.
Najwyższej jakości właściwości nawilżające - dzięki dużej zawartości wody i zdolności do jej magazynowania, soczewki cechują się długotrwałym nawilżeniem i eliminują problem syndromu suchego oka.
Ostre i nasycone kolorami widzenie - soczewki umożliwiają cieszenie się widzeniem w wysokiej rozdzielczości - ostrym, nasyconym, z odpowiednim kontrastem, bez cieni i refleksów.
Biozgodność z ludzkim okiem - u podstaw soczewek leży materiał bardzo zbliżony swoim składem do ludzkiego oka, dzięki czemu jest bardzo dobrze przyjmowany przez narząd wzroku - nie powoduje podrażnień ani reakcji alergicznych.
Ochrona przed promieniowaniem UV - BioAir 38 FW
Ochrona przed promieniowaniem UV - soczewki BioAir 38 FW to również dodatkowa ochrona oczu przed szkodliwym działaniem słońca, możliwa dzięki wzbogaceniu składu soczewek o kompleks filtrów UVA/UVB, pochłaniających ponad 90% szkodliwego światła.
Jedna para na trzy miesiące - opisywane soczewki przeznaczone są do kwartalnego trybu stosowania. To oznacza, że z jednej pary możesz korzystać nawet przez trzy miesiące, jeśli tylko będziesz pamiętać o ich regularnym oczyszczaniu przy pomocy płynu pielęgnacyjnego.
 

Charakterystyka soczewek BioAir 38FW:

 

Najwyższy komfort stosowania, który trwa cały dzień – to możliwe, dzięki udoskonalonej technice szlifowania krawędzi soczewek oraz dużej elastyczności, za sprawą których soczewki w zaledwie kilka sekund w pełni dopasowują się do indywidualnego kształtu oka. Pozostają niewyczuwalne i nie powodują podrażnień. Dzięki podwyższonemu parametrowi uwodnienia są mocno nawilżone i zapobiegają wysychaniu oczu. Za to dzięki wysokiemu współczynnikowi przepuszczalności tlenowej zapewniają rogówce swobodny dostęp do dużej ilości tlenu i tym samym zmniejszają ryzyko groźnych infekcji.

BioAir 38 FW to gwarancja wyraźnego widzenia - ostrego, pełnego nasyconych barw i kontrastu. I to niezależnie od panujących warunków oświetleniowych oraz odległości. Soczewki są bowiem dostępne zarówno w ujemnych, jak i dodatnich mocach korekcyjnych. Charakteryzują się składem wzbogaconym o kompleks nowoczesnych filtrów UVA/UVB, które pochłaniają ponad 90% szkodliwego promieniowania słonecznego i tym samym podarowują oczom dodatkową ochronę.

 

Dla kogo soczewki BioAir 38 FW?

 

Jeśli nie chcesz poświęcać osobnej szafki w domu na zapas soczewek jednodniowych i nie masz problemu z regularnym stosowaniem płynu pielęgnacyjnego, BioAir 38 FW to opcja idealna dla Ciebie. Te soczewki kwartalnej wymiany są bardzo wygodne w codziennym stosowaniu i intuicyjne w aplikacji, dzięki czemu mogą być używane również przez osoby, które decydują się pierwszy raz zastosować tego rodzaju rozwiązanie optyczne. A dzięki dostępności w ujemnych i dodatnich mocach korekcyjnych, odpowiadają na potrzeby zarówno krótko-, jak i dalekowidzów.

 

Zalety soczewek BioAir 38FW

 

Jeśli zainteresował Cię ten rodzaj soczewek, to bardzo prawdopodobne jest, że i tak chciałbyś wypróbować je na własnych oczach. I możesz - właśnie dzięki dostępnemu opakowaniu z 3 sztukami soczewek. Jeśli nie przypadną Ci do gustu, niczego nie stracisz. A jeśli się spodobają, nic nie stoi na przeszkodzie, byś zamówił na zapas większą ilość opakowań.

3-sztukowa wersja to również świetna opcja dla osób, u których stwierdzono wadę wzroku o różnej mocy w każdym oku. Wtedy można dobrać jedno opakowanie do potrzeb jednego oka i w ten sposób stworzyć trzymiesięczny zapas w pełni dopasowany do Twoich potrzeb.

 

Właściwości soczewek BioAir 38FW:

 
  • znakomity komfort,
  • wysoka zawartość wody,
  • blokada przed promieniowaniem UV.
 

Parametry soczewek BioAir 38FW:

 
Kategoria Soczewki kwartalne
Producent HORIEN
Moc sferyczna -12,00 D
-11,00 do -6,00 D (co 0,50 D)
-6,00 do -0,50 D (co 0,25 D)
+0,75 do +4,00 D (co 0,25 D)
Krzywizna 8,7
Średnica 14,2
Uwodnienie 42%
Materiał Poly-2-hydroxyethyl Methacrylate
Filtry UV >90% UVA i UVB
Tryb noszenia Dzienny
 

Zobacz inne soczewki marki BioAir

Więcej informacji
ProducentHORIEN
MarkaPozostałe
Ilość w opakowaniu3 sztuki
Dostępnośćdo wyczerpania zapasów

Jak dobrać soczewki BioAir 38FW 3 szt.?

Możesz dobrać soczewki BioAir 38FW 3 szt. samodzielnie, korzystając z parametrów produktu, takich jak moc (dioptrie), krzywizna i średnica soczewki. Możesz także skonsultować się z optometrystą, który pomoże dobrać soczewki odpowiednio do Twoich potrzeb wzrokowych. Produkt dostępny jest w opakowaniu zawierającym 3 soczewki, idealnym dla użytkowników, którzy preferują niewielką ilość na raz.

Czy soczewki BioAir 38FW są bezpieczne?

Tak, soczewki BioAir 38FW są bezpieczne w użytkowaniu. Produkowane przez renomowanego producenta Horien, zapewniają najwyższą jakość i bezpieczeństwo dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii oraz wysokiej jakości materiałów.

Do jakiej wady wzroku BioAir 38FW?

Soczewki BioAir 38FW są przeznaczone do korekcji krótkowzroczności lub dalekowzroczności, co czyni je odpowiednimi dla osób z tymi wadami wzroku.

Jak zakładać soczewki BioAir 38FW?

Przed zakładaniem soczewek BioAir 38FW zawsze należy umyć i osuszyć ręce. Następnie należy delikatnie umieścić soczewkę na opuszce palca wskazującego, otworzyć oko szeroko i patrzeć prosto przed siebie. Delikatnie przesunąć powiekę górną do góry, a dolną do dołu, aby stworzyć przestrzeń na umieszczenie soczewki na gałce ocznej. Następnie wystarczy umieścić soczewkę na gałce ocznej i delikatnie puścić powieki.

Jak zdejmować soczewki BioAir 38FW?

Przed zdejmowaniem soczewek BioAir 38FW zawsze należy umyć i osuszyć ręce. Następnie wystarczy delikatnie pociągnąć dolną powiekę palcem wskazującym i kciukiem, aby utworzyć przestrzeń pod soczewką. Delikatnie ucisnąć soczewkę między kciukiem a palcem wskazującym i delikatnie ją zdjąć.