Eyeye Bioxy Daily 30 szt.

Ilość w opakowaniu:

30 sztuk

Dostępność:

do 15 dni roboczych

Ilość w opakowaniu:

30 sztuk

Nasza cena:

71,99 zł
Kupując więcej oszczędzasz!
Nie masz recepty? Umów się na badanie wzroku. Zarezerwuj wizytę
Zadzwoń i zamów: (+48 12) 371 10 41
Aneta
5.0000
soczewki dobre, polecam.jedyny minus to opakowanie - ciezko sie je otwiera.
Anna
5.0000
Opakowanie otwiera się bardzo łatwo...wystarczy, że oderwiesz dwie soczewki i w jednej dłoni trzyma się pudełeczko z soczewką (soczewką do dołu) w drugiej dłoni drugą i pociągając jednym pudełeczkiem z soczewką otwiera się to drugie i tak samo pierwsze. Od początku dziwią mnie komentarze odnośnie otwierania opakowania skoro jest to bardzo proste i przemyślane.Jedyny minus to to, że zapominam wyjąć je na noc i zdarza mi się w nich przespać noc :-). Pozdrawiam.
Anna
5.0000
Zarzuty co do opakowania wydaj mi się przesadzone. Powiedziałabym nawet, że opakowanie jest dość sprytne. Co do wrażenia na oku - kompletnie ich nie czuć, są bardzo cienkie i elastyczne co trochę może utrudniać założenie. Generalnie polecam te soczewki, ja jestem bardzo zadowolona.

Informacja o dostępności

 

Termin realizacji może ulec wydłużeniu z powodu opóźnień w dostawach. Przed złożeniem zamówienia prosimy o kontakt z Biurem Obsługi Klienta w celu sprawdzenia dostępności.


 

Uwaga

W niektórych przypadkach czas realizacji zamówienia może wydłużyć się do 15 dni roboczych.

Komfort podczas noszenia soczewek kontaktowych to coś, co często przesądza, czy decydujemy się na to rozwiązanie, czy wracamy do okularów. Uczucie swędzenia, pieczenia i wrażenie, że w oku znajduje się ciało obce, mogą skutecznie zniechęcić do soczewek. Na szczęście z soczewkami Eyeye Bioxy Daily nie będziesz musiał mierzyć się z takimi uciążliwościami. Powstały po to, aby ich użytkownicy mogli zapomnieć o swojej wadzie wzroku i cieszyć się nieskazitelnym obrazem i wygodą, na którą zasługują.
 

Naturalne i hipoalergiczne składniki - pozwalają cieszyć się wysokim komfortem noszenia soczewek także tym osobom, które borykają się z nadmierną wrażliwością oczu oraz alergiami.
Materiał niejonowy - gwarantuje jeszcze większy komfort użytkowania soczewek, ponieważ zmniejsza ilość możliwych zabrudzeń i osadów.
 
Udoskonalony kształt soczewek - uwidoczniony w odwiedzionych i zaokrąglonych krawędziach, które nie stykają się z rogówką i tym samym przekładają się na znacznie mniejsze ryzyko mikrourazów oraz idących za tym podrażnień i infekcji.
Obraz w wysokiej rozdzielczości - bez szumów, refleksów i efektu halo. Uzyskany dzięki wysokiej transmisji tlenu oraz asferycznemu kształtowi soczewek.

 
tryb jednodniowy - Eyeye Bioxy Daily

 
Tryb jednodniowy - każdego dnia sięgasz po nową i świeżą parę soczewek. Bez konieczności pamiętania o umieszczeniu szkieł w płynie. To idealny sposób na zachowanie odpowiedniej higieny oczu przy dynamicznym trybie życia.
30 soczewek w opakowaniu - to w sam raz na 15 dni regularnego stosowania lub połączenie z drugim opakowaniem soczewek o innej mocy.
 

Charakterystyka soczewek Eyeye Bioxy Daily:


Eyeye Bioxy Daily to jednodniowe soczewki kontaktowe, które stworzone zostały z hipoalergicznego materiału z biokomponentami. Naturalne składniki pozwolą cieszyć się z komfortu noszenia soczewek nawet tym osobom, które cierpią na różnego rodzaju alergie i mają szczególnie wrażliwe oczy. Aby zmniejszyć ilość osadów i możliwych zabrudzeń, do stworzenia soczewek Eyeye Bioxy Daily użyto materiału niejonowanego. Wszystko po to, żeby użytkownicy mogli cieszyć się komfortem podczas noszenia soczewek przez dłuższy czas.

Oko to niezwykle wrażliwy narząd, który łatwo ulega różnorodnym podrażnieniom. Z myślą o tym w soczewce Eyeye Bioxy Daily przewidziano zaokrąglone i odwiedzione krawędzie, które dodatkowo zmniejszają ryzyko podrażnienia. Oddychające soczewki jednodniowe gwarantują wysoką transmisję tlenu oraz asferyczny kształt - czynniki te wpływają na jakość widzianego obrazu i zapobiegają jego odkształceniom.
 

Dla kogo soczewki Eyeye Bioxy Daily?

 

Od soczewek kontaktowych oczekujemy coraz więcej. Mają nie tylko poprawiać nasz wzrok, ale zapewniać komfort podczas długich godzin pracy przy komputerze, również w klimatyzowanych pomieszczeniach. Szybki tryb życia, stres, brak czasu i jednoczesna potrzeba utrzymania wysokiego komfortu widzenia - istnieje cała grupa czynników, które obecnie muszą brać pod uwagę producenci soczewek kontaktowych. Rozwiązanie stworzone przez Barnaux Healthcare wychodzi naprzeciw wszystkim tym potrzebom, proponując soczewki zapewniające nie tylko wysoką jakość obrazu, ale też pełny komfort noszenia. Powstały z troski o zdrowie oczu, nawet tych najbardziej wymagających użytkowników.

Soczewki Eyeye Bioxy Daily polecane są osobom, którym w szczególności zależy na wysokim komforcie noszenia i które borykają się z różnymi wadami wzroku, takimi jak krótkowzroczność czy dalekowzroczność. Eyeye Bioxy Daily to idealne rozwiązanie dla osób, które mają problemy z syndromem suchego i wrażliwego oka, a wcześniejsze soczewki nie spełniły ich oczekiwań. Naturalne składniki, wysokie utlenienie i specjalny kształt soczewek - to wszystko sprawi, że nawet najbardziej wymagający użytkownik wreszcie poczuje ulgę i będzie mógł widzieć świat bez dyskomfortu.

 

Parametry soczewek Eyeye Bioxy Daily:

 
Kategoria Soczewki jednodniowe
Marka Eyeye
Producent BARNAUX
Moc sferyczna -8,00 do -6,00 D (co 0,50 D)
-6,00 do -0,50 D (co 0,25 D)
+0,50 do +4,00 D (co 0,25 D)
Krzywizna 8,7
Średnica 14,2
Dk/t 33 x 10-9
Uwodnienie 58%
Materiał Bioxy GMA-Hioxifilcon
Konstrukcja Asferyczna
Tryb wymiany Dzienny
 

Soczewki są dostępne również w większym opakowaniu:

Więcej informacji
ProducentBARNAUX
MarkaEyeye
Ilość w opakowaniu30 sztuk
Dostępnośćdo 15 dni roboczych