Soczewki, płyny i krople Horien

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 11

na stronę
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 11

na stronę

Soczewki/Płyny Horien

Na rynku okulistycznym funkcjonuje dziś wiele uznanych marek soczewek kontaktowych oraz akcesoriów do ich pielęgnacji. Jedną z takich marek jest Horien, mający w swojej ofercie nowoczesne i przede wszystkim korzystne cenowo soczewki kontaktowe oraz płyny pielęgnacyjne.

Opis soczewek i płynów Horien

Soczewki Horien są miękkimi szkłami kontaktowymi, które przeznaczone są przede wszystkim do noszenia w trybie dziennym. Do ich produkcji wykorzystano miękki, hydrożelowy materiał, który doskonale dopasowuje się do kształtu oka i zapewnia mu nawilżenie. Soczewki Horien posiadają bladoniebieskie zabarwienie, dzięki czemu łatwiej jest się nimi posługiwać. Trzeba zaznaczyć przy tym, że soczewka Horien pomimo niebieskiego koloru nie powoduje zmiany koloru oczu. Taki zabieg zastosowano w soczewkach Horien tylko po to, aby były one lepiej widoczne i łatwiej było je zlokalizować w płynie czyszczącym.

Horien produkuje z wykorzystaniem bardzo precyzyjnej technologii odlewania w formie. Dzięki temu jest w stanie zapewnić doskonałe ukształtowanie soczewki, optymalny komfort noszenia oraz trwałą ostrość widzenia w każdych w zasadzie warunkach. Należy powiedzieć, że technologia odlewu w formie przewyższa jakością inne technologie wytwarzania, jakie stosują konkurencyjni producenci szkieł kontaktowych. W procesie produkcji soczewek Horien powstają nowoczesne pod względem doskonałego kształtu i idealnie płaskich powierzchni soczewki kontaktowe. Soczewki Horien zapewniają użytkownikom wysoki komfort noszenia, przystępną cenę, znakomitą ostrość widzenia, zwłaszcza w porównaniu do soczewek sferycznych. Pielęgnacja soczewek Horien nie wymaga zbyt dużego zaangażowania.

Z kolei płyny Horien służą do pielęgnacji wszystkich miękkich soczewek kontaktowych. Zapewniają one dezynfekcję soczewek, ciągłe nawilżenie i maksymalny poziom pielęgnacji. Płyn Horien posiada szerokie zastosowanie. W swoim składzie zawiera on substancje aktywne, które pozwalają na łatwe, a przede wszystkim jak najbardziej skuteczne wyczyszczenie oraz odkażenie używanych szkieł kontaktowych.

Dla kogo soczewki i płyny Horien?

Soczewki Horien będą odpowiednim wyborem zarówno dla osób, które nigdy jeszcze nie nosiły soczewek. Łatwo się je zakłada i ściąga, a niebieskie zabarwienie powoduje, że nawet w pudełeczku są one dobrze widoczne. Dla osób, które już od dłuższego czasu korygują swoje wady wzroku za pomocą soczewek, soczewki Horien także będą najlepszym produktem. Zapewnią dobre widzenie i komfort noszenia krótkowidzom i dalekowidzom.

Markowe produkty Horien

Soczewki kontaktowe i płyny pielęgnacyjne Horien znajdujące się w ofercie sklepu Kodano.pl to najwyższej jakości produkty markowe, stworzone przez Horien, firmę optyczną o światowym uznaniu. Do produktów Horien należą: