Soczewki Proclear

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 13

na stronę
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 13

na stronę

Soczewki jednodniowe i miesięczne Proclear

Wykorzystywanie na co dzień soczewek kontaktowych pozwala na pozyskanie niezbędnej dla wielu osób swobody, przy jednoczesnej korekcji nawet wysokich wad wzroku. Wiele wad, które nie są korygowane za pomocą tradycyjnych okularów, mogą być likwidowane właśnie przez odpowiednio dobrane szkła kontaktowe. Wśród liderów produkujących soczewki kontaktowe na rynku okulistycznym, szczególnie wyróżnia się Cooper Vision. Firma ta wyprodukowała kilka rodzin soczewek kontaktowych, m.in. soczewki Proclear.

Opis soczewek Proclear

Soczewki Proclear obejmują kilka typów soczewek, dostosowanych do potrzeb różnych grup użytkowników, w tym osób cierpiących na astygmatyzm. Soczewki Proclear zapewniają wygodę przez cały dzień stosowania. Są one tworzone ze specjalnego, trwałego materiału, który zawiera cząsteczki naturalnie występujące w ludzkiej błonie komórkowej. Materiał ten nosi nazwę fosforylocholina. Cząsteczki te przyciągają się do siebie i otaczają wodą, przez co soczewka Proclear zawsze posiada odpowiednią wilgotność. Gwarantuje to komfort nawet po 12 godzinach użytkowania soczewek kontaktowych. Przy produkcji soczewek zastosowano technologię PC.

Gama soczewek Proclear jest bardzo szeroka. Znajdują się w niej zwyczajne soczewki dla każdego, o różnej mocy. Korygują one wady wzroku, zarówno krótkowidztwo, jak i dalekowidztwo. Proclear to także soczewki multifokalne oraz przeznaczone dla astygmatyków, soczewki toryczne.

Produkty soczewek Proclear są bardzo wysoko oceniane, nawet przez najbardziej wymagających użytkowników.

Dla kogo soczewki Proclear?

Soczewki Proclear skierowane są do różnych grup użytkowników, zarówno do dalekowidzów, jak i krótkowidzów. Występują one w pełnym zakresie mocy. Dodatkowo, są produkowane soczewki Proclear toryczne, przeznaczone dla osób cierpiących na astygmatyzm. Są to tzw. soczewki multifokalne. Także osoby zmagające się ze starczowzrocznością mogą skorzystać z soczewek Proclear, ponieważ stworzono soczewki dla wady prezbiopia.

Generalnie, soczewki Proclear przeznaczone są dla osób wymagających komfortu i idealnego widzenia przy używaniu soczewek każdego dnia, bez względu na okoliczności. Soczewka Proclear niewątpliwie spełni ich wymagania.

Jakie są rodzaje soczewek Proclear?

 • Sferyczne soczewki Proclear
  • Proclear 1 Day - jednodniowe soczewki kontaktowe polecane osobom zmagającym się z nadmierną suchością oczu. Stworzono je z innowacyjnego materiału Omafilcon A, który zapewnia oczom maksymalne nawilżenie, oraz wyposażono w technologię PC Technology, która sprawia, że noszenie i aplikacja soczewek są bardzo proste i niezwykle komfortowe. Produkt jest ponadto odporny na osadzanie się osadów białkowych.
  • Proclear Sphere - nowoczesne soczewki kontaktowe korygujące wadę krótkowzroczności oraz dalekowzroczności. Materiał Omafilcon B, z którego je stworzono, zapewnia oczom użytkownika wysoki poziom nawilżenia, co przekłada się na maksymalny komfort i wygodę użytkowania soczewek. W ich konstrukcji został użyty materiał - fosforylocholina, którego właściwości są zbliżone do naturalnych komórek oka. Produkt ten zapewni Ci idealne widzenie w wysokiej rozdzielczości, bez szumów, zniekształceń i niepożądanych cieni.
 • Toryczne soczewki Proclear
  • Proclear Toric - toryczne soczewki kontaktowe, które mogą być użytkowane przez astygmatyków, jak i przez osoby z wadami krótkowzroczności i nadwzroczności. Cechują się wysoką stabilnością oraz maksymalnym nawilżeniem, posiadają także dodatkową barierę ochronną zapobiegającą osadzaniu się osadów białkowych. Zapewnią najwyższy komfort i wygodę osobom doświadczającym dyskomfortu związanego z uczuciem suchości podczas używania soczewek - potwierdzone przez Amerykańską Komisję Leków (FDA).
  • Proclear Toric XR - soczewki astygmatyczne, przystosowane do użytkowania w trybie dziennym. Cechują się wysokim poziomem nawilżenia, a hydrożelowy materiał, z którego zostały stworzone, zapewnia im maksymalny stopień uwodnienia. Ich technologia produkcji opiera się na procesie wytłaczania z zastosowaniem skrawania na tokarce przedniej powierzchni soczewki. Soczewki posiadają dodatkowy stabilizator, który zapewnia im ochronę przed wywijaniem się i wypadaniem, co przekłada się na wysoki komfort ich noszenia. Dostępne są w szerokim zakresie wysokich mocy cylindrycznych.
 • Progresywne soczewki Proclear
  • Proclear 1 day Multifocal - multifokalne soczewki kontaktowe, które zostały stworzone do korekcji wady wzroku, jaką jest prezbiopia. Soczewki te zapewniają oczom użytkownika maksymalne nawilżenie i świeżość przez cały dzień oraz idealną widoczność we wszystkich kierunkach, zarówno w dali, jak i w bliży. Te idealne soczewki sprawdzą się w wielu codziennych sytuacjach, a ich biokompatybilność zapewni wysoki komfort ich noszenia.
  • Proclear Multifocal - progresywne soczewki kontaktowe cechujące się wysokim poziomem uwodnienia oraz nawilżenia. Są ponadto odporne na gromadzenie się osadów białkowych i innych zanieczyszczeń, dzięki czemu z powodzeniem ochronią Twoje oczy przed podrażnieniem i infekcjami. To produkt idealny dla osób zmagających się ze starczowzrocznością, umożliwią bowiem perfekcyjne widzenie zarówno w dali, bliży, jak i we wszystkich kierunkach.
  • Proclear Multifocal XR - soczewki kontaktowe dedykowane osobom zmagającym się z prezbiopią, które zapewnią ostre i wyraźne widzenie we wszystkich kierunkach i odległościach. Są odporne na zanieczyszczenia i cechują się wysokim poziomem nawilżenia, co sprawia, że ich użytkowanie jest bardzo komfortowe. Soczewki te znajdziesz w szerokim zakresie mocy, dostępne są jednakowo w wersji dodatniej oraz ujemnej.
 • Toryczne progresywne soczewki Proclear
  • Proclear Multifocal Toric - soczewki multifokalne stworzone z myślą o astygmatykach, ale z powodzeniem mogą być użytkowane także przez starsze osoby zmagające się ze starczowzrocznością. Zapewnią Ci wysoką jakość widzenia w każdej chwili, niezależnie od odległości i kierunku. Zapewniają wysoki dostęp tlenu oraz są wysoce kompatybilne z ludzkim okiem, a wszystko to razem sprawia, że użytkowanie ich jest niezwykle komfortowe.

Markowe soczewki Proclear

Soczewki kontaktowe Proclear znajdujące się w ofercie sklepu Szkla.com to najwyższej jakości produkty markowe, stworzone przez CooperVision, firmę optyczną o światowym uznaniu. Zobacz także inne produkty tej firmy: