Okulary Tommy Hilfiger

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 1-24 z 243

Strona
na stronę
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 1-24 z 243

Strona
na stronę

Okulary korekcyjne i przeciwsłoneczne Tommy Hilfiger

Odzież i inne akcesoria, w tym okulary, marki Tommy Hilfiger, są dziś rozpoznawalnym na całym świecie symbolem wysokiej jakości oraz kwintesencją amerykańskiego stylu.

Opis firmy

Tommy Hilfiger urodził się w Elmirze, Nowy Jork, jako drugie z dziewiątki dzieci w rodzinie. Nie udało mu się skończyć liceum, wkrótce też rodzice wyrzucili go z domu. Przez rok Tommy Hilfiger był bezdomny. Nigdy jednak nie przestawał marzyć o zostaniu projektantem mody. Karierę rozpoczął od otworzenia małej sieci sklepów odzieżowych nazywając je Miejscami Ludzi. W 1979 r. Hilfiger przeprowadził się do centrum Nowego Jorku, by w zupełności poświęcić się modzie. Szczęśliwie na zawodowej drodze Hilfigera stanął Mohan Murdżani, biznesmen szukający zdolnego projektanta męskiej odzieży. Z jego wsparciem Tommy Hilfiger stworzył pierwszą kolekcję pod własnym nazwiskiem w 1985. Młodzieńczy, luźny styl tamtego projektu stał się wyznacznikiem wszystkich późniejszych kolekcji Tommy’ego Hilfigera.

Atrybuty firmy

Styl Tommy’ego Hilfigera to świeże spojrzenie na amerykańską klasykę. Wyroby marki są adresowane przede wszystkim do konsumentów w przedziale wiekowym 25 – 45 lat, szukających nowej interpretacji klasycznego stylu amerykańskiego. Firma produkuje też okulary. Okulary męskie Tommy Hilfiger, podobnie jak okulary damskie Tommy Hilfiger, manifestują filozofię twórcy marki, ujętej przez niego w następujących słowach: „Biorę najzwyklejsze ubrania – to co stanowi podstawę naszych kolekcji – i wkładam je do blendera, by stworzyć coś nowego i ekscytującego”. Dotyczy to też okularów korekcyjnych i przeciwsłonecznych. Zarówno w kolekcjach oferujących okulary męskie Tommy Hilfiger, jak i przeznaczonych dla pań, każdy znajdzie modele pasujące do różnych ubiorów.

Zobacz poszczególne okulary marki Tommy Hilfiger:

Zobacz także inną wersję okularów Tommy Hilfiger: