Płyny Eye See

Nie możemy odnaleźć pasujących produktów do zaznaczenia.
Nie znalazłeś tego czego szukasz? Skontaktuj się z nami
Administratorem podanych przez Ciebie danych jest KODANO S.A. z siedzibą w Krakowie. Pełna informacja o przetwarzaniu przez nas Twoich danych osobowych – kliknij tutaj.

Płyny Eye See

Firma Lazuryt funkcjonuje na rynku od 2002 roku i specjalizuje się w produkcji płynów do pielęgnacji soczewek kontaktowych, płukanek i kropli do oczu marki Eye See. Płyny te są wysokiej jakości i pozwalają na wszechstronną pielęgnację soczewek oraz na utrzymanie narządu wzroku w jak najlepszej kondycji.

Opis płynu do soczewek Eye See

Płyny Eye See są to preparaty służące do czyszczenia i pielęgnacji soczewek, płukanki do oczu, jak i krople do oczu. Są to wielofunkcyjne płyny pielęgnacyjne, których formuła została w taki sposób skonstruowana, aby odpowiadać potrzebom osób mających problemy z podrażnieniami i infekcjami oczu podczas noszenia soczewek kontaktowych. Płyny Eye See, podobnie jak i inne preparaty tej samej marki, są innowacyjni produktami, których nowoczesna technologia produkcji sprawia, że sprawdzają się nawet w przypadku daleko idących podrażnień oczu. Płyny do soczewek Eye See będą odpowiednie do wszelkiego typu miękkich soczewek kontaktowych, niezależnie od ich producenta.

Producent płynów Eye See wprowadził w zakresie ich produkcji najnowsze technologie. W ich składzie znajduje się między innymi hialuronian sodu, zapewniający trwałe nawilżenie i znacznie mniejsze ryzyko wystąpienia alergii lub wszelkich podrażnień oczu. Płyny pielęgnacyjne Eye see doskonale oczyszczają z osadu białkowego i przy tym dezynfekują soczewki.

Płynem do soczewek Eye See można czyścić każde soczewki kontaktowe, a na dodatek można je w nim przechowywać. W składzie płynów Eye See znajdziemy między innymi allantoinę, zapewniającą ochronę soczewek i oczu, jak i hipoalergiczne substancje, nadające nieosiągalny w przypadku innych płynów komfort noszenia soczewek kontaktowych. Płyny Eye See łagodzą podrażnienia oczu, które wywołane są na przykład zbyt długim noszeniem szkieł kontaktowych, oraz dbają o dobrą kondycję oczu. Obecność Hialuronianu sodu w płynach Eye See powoduje, że płyn posiada właściwości wiskoelastyczne oraz ma dużą zdolność wiązania wody. Jest to bowiem naturalny polimer występujący w ludzkim oku.

Dla kogo płyny Eye See?

Zastosowanie płynów Eye See jest polecane dla wszystkich osób noszących soczewki kontaktowe. Niezależnie od tego, czy nosimy soczewki miesięczne, kwartalne czy roczne, jaką mają one moc i jaką korygują wadę, płyny pielęgnacyjne Eye See pozwolą na ich odpowiednią pielęgnację. Szczególnie polecane są płyny do soczewek Eye See dla osób zmagających się z podrażnieniami oczu powstałymi podczas noszenia szkieł kontaktowych. Ciągłe podrażnienia oczu nie tylko wywołują dyskomfort, ale i pogarszają stale jakość widzenia. Dlatego też zastosowanie najbardziej odpowiednich płynów czyszczących, dezynfekujących i pielęgnujących do soczewek jest w takim momencie bardzo ważne. Wszystkie te zadania w optymalny sposób spełniają płyny do soczewek eye See. Należy podkreślić, że niedokładne oczyszczenie soczewek kontaktowych może powodować powstawanie infekcji, alergii oraz zaczerwień. Przy użyciu płynów do soczewek Eye See nie ma takiej możliwości.

Markowe produkty Eye See

Płyny pielęgnacyjne i krople do oczu znajdujące się w ofercie sklepu Kodano.pl to najwyższej jakości produkty markowe, stworzone w oparciu o najnowsze rozwiązania technologiczne. Do produktów Eye See należą:

  • EYE SEE All-in-One Solution - jest to płyn do pielęgnacji miękkich soczewek kontaktowych, wielofunkcyjny, służący do codziennego czyszczenia, usuwania osadów białkowych, przechowywania, dezynfekcji i nawilżania miękkich soczewek kontaktowych, również silikonowo-hydrożelowych.
  • EYE SEE Plus Hyaluronate - delikatny i skuteczny płyn, służący do przechowywania, dezynfekcji, odbiałczania i usuwania wszelkich zanieczyszczeń z powierzchni soczewek. Ma w składzie hialuronian sodu, doskonale nawilżający soczewki. Płyn EYE SEE All-in-One Solution Plus Hyaluronate zapewnia odpowiednie nawilżenie i ochronę soczewek i oczu dając nieosiągalny dotychczas komfort noszenia wszystkich miękkich soczewek kontaktowych, również silikonowo-hydrożelowych. To płyn pielęgnacyjny do wszystkich miękkich soczewek kontaktowych.
  • Aqua Balance - nowoczesny, wielofunkcyjny płyn pielęgnacyjny klasy premium do wszystkich typów miękkich soczewek kontaktowych.
  • EYE SEE Hyaluronate 0,1% - nawilżające krople do oczu z hialuronianem sodu.
  • Herbal Eye Drops - krople do oczu ze świetlikiem i czarną borówką