EYE SEE All-in-one Solution 360 ml

Dostępność:

24 godziny

Nasza cena:

39,99 zł
Kupując więcej oszczędzasz!
Produkt tymczasowo niedostępny.
Emilia
1.0000
Nie polecam. Używam różnych płynów różnych marek w różnych cenach od kilku lat, tylko ten płyn spowodował u mnie podrażnienia i zapalenia oczu! Zanim wpadłam na to, że to przez ten płyn dostaję takiej reakcji wyrzuciłam kilka par soczewek i pudełek na soczewki. Zmieniłam płyn i problem zniknął. Nie jestem alergikiem i nie miewam uczuleń na nic.Zdecydowanie nie polecam!

EYE SEE All-in-one Solution 360 ml to specjalistyczny płyn do czyszczenia miękkich soczewek. Jest niezwykle wielofunkcyjny: czyści, eliminuje osady białkowe, służy do przechowywania, dezynfekowania i nawilżania szkieł kontaktowych, także tych silikonowo-hydrożelowych. Skład płynu został dobrany tak, aby soczewki nie tylko zostały w całości wyczyszczone, ale również zdezynfekowane.

 
Pełna dezynfekcja - soczewki pielęgnowane przy pomocy opisywanego płynu są wolne od wszelkiego rodzaju zanieczyszczeń: kurzu i pyłu, osadów białkowych, niebezpiecznych drobnoustrojów i tłuszczu.
Do każdego rodzaju soczewek - z płynu pielęgnacyjnego Eye See All-In-One Solution możesz korzystać niezależnie od tego, jaki rodzaj soczewek posiadasz - twarde czy miękkie, dwutygodniowe czy miesięczne, silikonowe czy silikonowo-hydrożelowe.
Bezpieczne przechowywanie - podstawowym zadaniem spełnianym przez płyn pielęgnacyjny i docenianym przez użytkowników soczewek jest możliwość ich bezpiecznego przechowywania, nawet przez kilka dni.
Dogłębne nawilżenie - umieszczenie soczewek w pojemniczku z płynem pielęgnacyjnym, choćby na kilka godzin, pozwala na przywrócenie soczewkom ich początkowego, wysokiego stopnia nawilżenia i tym samym uzyskanie jeszcze większego komfortu ich stosowania.
Przedłużona żywotność - EYE SEE All-in-one Solution
Przedłużona żywotność - pielęgnowanie soczewek przy pomocy opisywanego roztworu pozwala korzystać z nich przez jeszcze dłuższy czas bez utraty korzystnych właściwości.
Optymalna pojemność - zdarza Ci się nie korzystać z soczewek przez kilka dni? A może poszukujesz nowego rodzaju preparatu do ich pielęgnacji? W takim razie buteleczka o pojemności 360 ml to najbardziej optymalna opcja.
 

Charakterystyka płynu EYE SEE All-in-one Solution:

 

EYE SEE All-in-one Solution to płyn pielęgnacyjny przeznaczony do przechowywania soczewek (nawet przez kilka dni). Połączenie ze sobą substancji czyszczących PHMB i EDTA z izotoniczną mieszaniną buforową odpowiada za skuteczną dezynfekcję. Substancja czyszcząca (poliheksamer) wspomagana przez HPMC, a także mieszanina buforowa odbiałcza, odtłuszcza i eliminuje inne zanieczyszczenia znajdujące się na powierzchni soczewek. Właściwości nawilżające HPMC zwiększają komfort oczu podczas użytkowania soczewek kontaktowych.

 

Zalety płynu pielęgnacyjnego EYE SEE All-in-one Solution:

 
  • Dokładna dezynfekcja - Płyn pielęgnacyjny Eye See All-In-One Solution gwarantuje 100% dezynfekcję soczewek. Dzięki niemu możesz cieszyć się czystymi soczewkami bez żadnych zanieczyszczeń typu kurz, pył, osady białkowe, niebezpieczne drobnoustroje i tłuszcze.
  • Uniwersalność - Płyn pielęgnacyjny Eye See All-In-One Solution jest kompatybilny z każdym rodzajem soczewek, niezależnie od tego czy używasz szkieł twardych, miękkich, dwutygodniowych, miesięcznych, silikonowych czy silikonowo-hydrożelowych.
  • Bezpieczne przechowywanie - Płyn pielęgnacyjny Eye See All-In-One Solution zapewnia możliwość bezpiecznego przechowywania każdego rodzaju soczewek, nawet przez kilka dni.
  • Dogłębne nawilżenie - Płyn pielęgnacyjny Eye See All-In-One Solution przez zaledwie kilka godzin jest w stanie przywrócić soczewkom ich początkowy, wysoki poziom nawilżenia i tym samym przedłużyć ich komfortowe użytkowanie.
  • Przedłużona żywotność - Płyn pielęgnacyjny Eye See All-In-One Solution pozwala korzystać z soczewek kontaktowych przez jeszcze dłuższy czas bez utraty korzystnych właściwości.

Płyn dostępny jest również w mniejszym opakowaniu: EYE SEE All-in-one Solution 100 ml. Ta pojemność jest idealna w sytuacji, gdy soczewek nie używa się codziennie lub gdy chce się zabrać płyn pielęgnacyjny na pokład samolotu.

 

Skład płynu EYE SEE All-in-one Solution:

  • Środek czyszczący,
  • 0,1% HPMC,
  • 0,01% EDTA,
  • 0,00015% PHMB,
  • izotoniczny roztwór buforowy.
 

Płyn dostępny jest również w mniejszym opakowaniu:

Więcej informacji
ProducentEYE SEE
MarkaEye See
Dostępność24 godziny
Cena za 100ml11,11 zł