Aqua Balance z hialuronianem i alantoiną 360 ml

Dostępność:

24 godziny

Nasza cena:

44,99 zł
Kupując więcej oszczędzasz!
Produkt tymczasowo niedostępny.
Anna
5.0000
Bardzo dobry płyn. Porównując do 4 innych (z różnych półek) śmiało mogę go ocenić jako najlepszy. Rano soczewki są miękkie i zakładają się bardzo łatwo. W ciągu dnia nie odczuwam zmęczenia ani suchości oka. Polecam.
Joanna
5.0000
Polecam ten płyn. Moje miesięczne soczewki najdłużej zachowują w nim świeżość, w stosunku do innych, które miałam okazję stosować przez ostatnie 5 lat.
Magda
5.0000
Płyn jak najbardziej w porządku, nie mam do niego absolutnie żadnych zastrzeżeń, minusem jak dla mnie jest jedynie załączony pojemnik na soczewki, który dla mnie jest za głęboki i bardzo trudno jest wyjąć z niego soczewkę.

Najwyższej klasy płyn pielęgnacyjny od Eye See, do czyszczenia wszystkich rodzajów miękkich soczewek kontaktowych.
 

Więcej biologii mniej chemii!


W składzie płyn Aqua Balance zawarte są naturalne składniki: hialuronian sodu i alantoina, które zapewniają optymalny poziom nawilżenia i ochrony soczewek kontaktowych oraz narządu wzroku. Posiadają one hypoalergiczne właściwości, dlatego umożliwiają uzyskanie niedostępnego wcześniej komfortu noszenia dla każdorazowych miękkich soczewek kontaktowych, także najnowszej odmiany miękkich soczewek silikonowo-hydrożelowych. Dodatkowo płyn Aqua Balance posiada cechy łagodzenia podrażnień oczu wynikających np. ze zbyt długiego użytkowania soczewek. Zadbaj o jak najwyższą kondycję oczu!

Intensywne właściwości dezynfekujące - jednym z najważniejszych zadań, jakie spełnia opisywany płyn pielęgnacyjny jest dokładne oczyszczenie soczewek ze wszystkich zabrudzeń zebranych i wytworzonych w ciągu dnia. Dotyczy to osadów, kurzu, bakterii i grzybów.
Bogactwo naturalnych składników - w składzie opisywanego płynu pielęgnacyjnego znajduje się wiele komponentów naturalnego pochodzenia, dzięki czemu preparat charakteryzuje się hipoalergicznym działaniem, jest całkowicie bezpieczny dla oczu i może być stosowany przez osoby o wyjątkowo wrażliwym narządzie wzroku.
Poprawa nawilżenia soczewek - jako że płyn posiada wysoką zdolność do wiązania wody, wpływa bardzo korzystnie na stopień nawilżenia soczewek. Poprawia go i sprawia, że soczewki pozostają wilgotne przez znacznie dłuższy czas.
Przyspieszona regeneracja oczu - regularne korzystanie z soczewek może powodować podrażnienia, a w efekcie ból i zaczerwienienie. Płyn pielęgnacyjny, dzięki ochronnej alantoinie, wykazuje działanie regeneracyjne i łagodzące i tym samym utrzymuje oczy w dobrej kondycji.
Opcja bezpiecznego przechowywania - Aqua Balance z hialuronianem i alantoiną
Opcja bezpiecznego przechowywania - pojemniczek na soczewki wypełniony płynem pielęgnacyjnym to idealne miejsce dla nieużywanych soczewek. Tam nie docierają do nich groźne zanieczyszczenia, a soczewki utrzymują swoje cenne właściwości.
Ekonomiczne opakowanie - buteleczka płynu pielęgnacyjnego ma pojemność 360 ml. To w sam raz, żeby zapewnić sobie zapas preparatu, a jednocześnie móc zrezygnować z korzystania w każdej chwili bez zmarnowania dużej ilości płynu i pieniędzy.
 

Charakterystyka płynu Aqua Balance:


Płyn Aqua Balance dezynfekuje oraz zapewnia znakomitą czystość soczewek. Porównując je z innymi wielofunkcyjnymi płynami, to Aqua Balance jest lepiej przyswajalne przez oczy od innych płynów oraz gwarantuje nieprzerwane nawilżenie oczu oraz soczewek w trakcie ich noszenia. Płyn Aqua Balance Cię nie zawiedzie!

Występujący w wielu odmianach, hialuronian sodu jest naturalnie występującym w oczach, polimerem. Płyn ma właściwości wiskoelastyczne, a także posiada wysoką zdolność wiązania wody. W płynie Aqua Balance, użyto pełnowartościową, najlepszą i czystą formułę farmaceutyczną, zatem nie jest to typowy produkt kosmetyczny lub pochodzenia zwierzęcego, dlatego możliwość pojawienia się reakcji alergicznej w trakcie stosowania płynu jest niemal zerowe. Alantoina to działająca ochronnie, substancja organiczna, a także łagodząca podrażnienia oczu wynikające np. z długotrwałego noszenia soczewek. Jej wysokowydajne działanie jest dowiedzione naukowo.

 

Skład płynu Aqua Balance z hialuronianem i alantoiną:

  • środek czyszczący,
  • 0,01% EDTA,
  • 0,00015% Bio-Polydol-2,
  • hialuronian sodu,
  • alantoina,
  • izotoniczny roztwór buforowy.
 

Płyn dostępny jest również w innych opakowaniach:

Więcej informacji
ProducentEYE SEE
MarkaEye See
Dostępność24 godziny
Cena za 100ml12,50 zł