Soczewki Air Optix

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 16

na stronę
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 16

na stronę

Soczewki miesięczne Air Optix

Na polskim rynku soczewek i akcesoriów przeznaczonych dla osób wykorzystujących soczewki na co dzień, zdecydowanie prym wiedzie kilka firm. Jednym z liderów w branży jest Alcon, mająca w swojej ofercie nowoczesne, oddychające soczewki, przeznaczone dla osób ze wszelkimi wadami wzroku. Alcon jest właścicielem marki Air Optix.

Opis soczewek Air Optix

AIR OPTIX to marka soczewek kontaktowych należąca do firmy Alcon, producenta soczewek i akcesoriów do soczewek. Air Optix, soczewki Alcon są jednymi z liderów rynku soczewek w Polsce. Soczewki Air Optix charakteryzują się tym, że są one wyprodukowane z użyciem oddychającego materiału silikonowo-hydrożelowego nowej generacji. Dzięki niemu soczewki Air Optix są w stanie przepuszczać nawet do 7 razy więcej tlenu w porównaniu do innych, tradycyjnych soczewek hydrożelowych, mających podobne parametry użytkowe. Soczewki Air Optix zapewniają odpowiedni dostęp tlenu do oczu, dzięki czemu nosząc soczewki przez cały dzień zachowujemy idealny komfort widzenia i zdrowie naszych oczu. Dzięki soczewkom Air Optix użytkownik skutecznie uniknie jakichkolwiek objawów niedotlenienia.

Dla kogo soczewki Air Optix?

Producent soczewek Air Optix, Alcon określił, że soczewki te są dobre dla wymagających użytkowników, którym zależy na komforcie noszenia soczewek i idealnej jakości widzenia przez długi czas. Soczewki Air Optix sprawdzą się w przypadku osób, które chcą nosić szkła kontaktowe dłużej niż przez 11 godzin dziennie. Są to soczewki o przedłużonym terminie ważności, dlatego adresowane są do tych, którzy pragną wykorzystywać soczewki przez cały miesiąc. Innowacyjna konstrukcja soczewek Air Optix sprawia, że sprawdzą się one doskonale w przypadku osób, które:

 • Spędzają długie godziny w pracy przy komputerze,
 • Pracują w klimatyzowanych lub suchych pomieszczeniach,
 • Są fanami oglądania telewizji lub grania w gry komputerowe i poświęcają swojej pasji dużo czasu,
 • Śpią lub ucinają sobie drzemkę w soczewkach.

Soczewki Air Optix dodatkowo są polecane wszystkim tym, którzy skarżą się na dyskomfort, wysychanie i podrażnianie oczu, które wiąże się z użytkowaniem innych soczewek kontaktowych.

Jakie są rodzaje soczewek Air Optix?

 • Sferyczne soczewki Air Optix
  • Air Optix® Aqua - nowoczesne soczewki sferyczne przeznaczone do stosowania w trybie miesięcznym. Z powodzeniem pozwolą Ci zahamować rozwój posiadanej wady wzroku oraz zapewnią Ci perfekcyjne widzenie w każdej sytuacji. Produkt cechuje się wysokim poziomem nawilżenia, dzięki czemu całkowicie niweluje problem podrażnionych i wyschniętych oczu, oraz chroni je przed infekcjami, pozbywając się niepożądanych zanieczyszczeń.
  • Air Optix® Night & Day® Aqua - nowoczesne soczewki kontaktowe, które dedykowane są krótkowidzom oraz dalekowidzom. Ich regularne noszenie pozwoli Ci zahamować posiadaną wadę wzroku oraz zapewni ostre i wyraźne widzenie, chroniąc jednocześnie Twoje oczy przed podrażnieniami i wysychaniem. Produkt wyposażono ponadto w specjalny znacznik ułatwiający aplikację, dzięki czemu z powodzeniem mogą z niego korzystać także niedoświadczeni użytkownicy.
  • Air Optix® Plus HydraGlyde® - wysoce nawilżone soczewki kontaktowe, które zapewnią Ci perfekcyjne widzenie w każdej sytuacji, oraz zadbają o odpowiednie nawilżenie i zdrowie Twoich oczu, chroniąc je przed zaczerwienieniami i podrażnieniami. Produkt posiada ponadto dodatkową barierę ochronną, która znacznie zmniejsza gromadzenie się osadów białkowych na powierzchni soczewki. Soczewki są dostępne w szerokim zakresie mocy.
 • Toryczne soczewki Air Optix
  • Air Optix® for Astigmatism - hydrożelowe, miękkie soczewki kontaktowe, stworzone do korekcji astygmatyzmu. Cechują się wysokimi właściwościami nawilżającymi oraz swobodną dostępnością do tlenu, dzięki czemu chronią oczy użytkownika przed wysychaniem i podrażnieniami. Produkt idealnie dopasowuje się do oka, a jego unikatowa budowa sprawia, że noszenie soczewek jest bardzo komfortowe i wygodne.
  • Air Optix® PLUS HydraGlyde® for Astigmatism - nowoczesne soczewki kontaktowe, stworzone z hydrożelowego materiału Lotrafilcon B, który zapewnia maksymalny poziom nawilżenia oraz wysoką przepuszczalność tlenową. Produkt ten błyskawicznie dopasowuje się do oka, zapewniając Ci ostre i wyraźne widzenie, bez szumów, refleksów i efektu halo. Soczewki cechują się także dodatkową stabilizacją, dzięki czemu nie wypadają, ani nie podwijają się.
 • Progresywne soczewki Air Optix
  • Air Optix® Aqua Multifocal - innowacyjne soczewki multifokalne, które dedykowane są osobom zmagającym się z prezbiopią. Zagwarantują Ci doskonałe i wyraźne widzenie w każdej sytuacji, bez szumów i refleksów, zarówno w dali, jak i w bliży. Produkt posiada ponadto dodatkowy system nawilżający oraz cechuje się wysoką przepuszczalnością tlenu. Soczewki wyposażono również w specjalne znaczniki, które ułatwią Ci ich aplikację.
  • Air Optix® PLUS HydraGlyde® Multifocal - innowacyjne soczewki multifokalne dedykowane osobom starszym, które zmagają się z prezbiopią. Pozwolą Ci doskonale widzieć w każdej sytuacji, we wszystkich odległościach, oraz skutecznie zadbają o odpowiednie nawilżenie, oraz ochronę Twoich oczu przed wysychaniem i podrażnieniami. Perfekcyjna jakość widzenia i wysoki komfort, właśnie to gwarantuje ten produkt.
 • Kolorowe soczewki Air Optix
  • Air Optix® Colors - soczewki kolorowe nowej generacji, stworzone w oparciu o hydrożelowy materiał, który zapewni Twoim oczom maksymalne nawilżenie i nawodnienie przez cały okres ich użytkowania. Produkt ten jest dedykowany osobom, chcącym zmienić naturalną barwę swoich oczu w bezpieczny i łatwy sposób. Soczewki dostępne są w 12 kolorach, a oprócz zmiany wyglądu oka, skutecznie korygują posiadaną wadę wzroku.
  • Air Optix® Colors - zerówki - miesięczne soczewki kolorowe, dedykowane osobom, które nie posiadają wady wzroku, ale marzą o zmianie koloru swoich oczu. Produkt dostępny jest w 12 pięknych kolorach oraz zapewni Twoim oczom naturalny wygląd i głębię spojrzenia. Soczewki ponadto ochronią Twoje oczy przed podrażnieniami i infekcjami, dzięki czemu będą one zdrowe i świeże przez cały czas użytkowania produktu.

Markowe soczewki Air Optix

Soczewki kontaktowe Air Optix znajdujące się w ofercie sklepu Kodano.pl to najwyższej jakości produkty markowe, stworzone przez Alcon, firmę optyczną o światowym uznaniu. Zobacz także inne produkty tej firmy: