Proclear Sphere™ 6 szt.

Ilość w opakowaniu:

6 sztuk

Dostępność:

24 godziny

Ilość w opakowaniu:

6 sztuk

Nasza cena:

54,98 zł
Kupując więcej oszczędzasz!
Nie masz recepty? Umów się na badanie wzroku. Zarezerwuj wizytę
Zadzwoń i zamów: (+48 12) 371 10 41
Szymon
5.0000
Fenomenalne soczewki. Biją na głowę dotychczasowe silikonowo-hydrożelowe innych marek. Dotychczas lepsze od Proclear były tylko Biofinity, niemniej jednak wraz ze zmianą opakowania, producent musiał coś zmienić w metodzie produkcji, bo Biofinity dla mnie są nie do noszenia. Od kiedy noszę Proclear nie mam żadnych problemów z suchością oka, soczewki są bardzo cienkie, miękkie i niewyczuwalne na oczach. Zdarza mi się w nich zdrzemnąć i są to jedyne soczewki, w których po zakropleniu mogę chodzić do końca dnia po takiej drzemce. No i cenowo plasują się bardzo dobrze, nawet jeśli czasem trzeba pożegnać się z którąś z soczewek trochę wcześniej ze względu na ich delikatność.
Kamila
4.0000
Bardzo wygodne soczewki, nie czuć ich na oczach, nie wysuszają oczu. Jedyny dla mnie minus to taki, że są na tyle delikatne, że bardzo łatwo się rwą... Soczewkę miałam jeden dzień i musiałam się z nią pożegnać, szkoda.
Natalia
1.0000
Soczewki wyjątkowo nieudane. Dostałam partię, która posiada sklejone ze sobą soczewki. Powinna być jedna a w opakowaniu są sklejone za sobą dwie, nie nadające się do użycia. Mało tego soczewki kruszą się po 3 tygodniach użytkowania mimo, że zawsze kupuję miesięczne. Podczas noszenia zdarzyło mi się dwukrotnie, że soczewka rozdarła mi się na oku.

Termin realizacji

Termin realizacji może ulec wydłużeniu z powodu opóźnień w dostawach. Przed złożeniem zamówienia prosimy o kontakt z Biurem Obsługi Klienta w celu sprawdzenia dostępności.

Soczewki Proclear Sphere są to miesięczne soczewki sferyczne, które są dostępne w ofercie jednego z najpopularniejszych producentów soczewek kontaktowych - marki Cooper Vision.

 
Materiał Omafilcon B - innowacyjny, charakteryzujący się wysokim stopniem uwodnienia materiał gwarantuje najwyższy komfort użytkowania soczewek. Nawet po kilkunastu godzinach ich noszenia oczy są nawilżone i wypoczęte.
Technologia PC Technology - odpowiada za szybkie i długotrwałe wiązanie wody w obrębie soczewki, dzięki czemu ta jest jedwabiście miękka i odporna na wysychanie, i to przez cały dzień.

 
Innowacyjna konstrukcja - eliminuje częsty problem, jakim jest odkładanie się na powierzchni soczewek osadów białkowo-lipidowych. Teraz widzenie jest jeszcze wyraźniejsze, a użytkowanie bardziej komfortowe.
Ostre widzenie przez cały dzień - soczewki gwarantują widzenie w bardzo wysokiej rozdzielczości. Bez refleksów, niekontrolowanych cieni i efektu halo. I to nawet przez 12 godzin od momentu ich założenia.
 
przepuszczalność tlenu - Proclear Sphere

 
Bardzo duża przepuszczalność tlenu - gwarantuje rogówce stały dostęp do tlenu, co ma niezwykle pozytywny wpływ na tolerancję soczewek oraz kondycję oczu. Wyeliminowany zostaje efektu suchego oka oraz podrażnienia i zaczerwienienia.
Duże opakowanie - jako że soczewki Proclear Sphere charakteryzują się miesięcznym trybem użytkowania, sześć sztuk w opakowaniu jest gwarancją aż trzech miesięcy regularnego stosowania. To z kolei oznacza finansową oszczędność i brak konieczności dodatkowych wizyt w sklepie optycznym.
 

Charakterystyka soczewek Proclear Sphere:

 

Proclear Sphere są to soczewki kontaktowe przeznaczone do miesięcznej wymiany – stosowane w celu korekcji wad wzroku takich jak krótkowzroczność oraz dalekowzroczność. Do produkcji soczewek Proclear Sphere wykorzystano innowacyjny materiał o nazwie Omafilcon B, który w połączeniu z wysokim stopniem uwodnienia soczewki wynoszącym aż 62% - zapewnia bardzo wysoki komfort noszenia przez cały okres użytkowania.

 

Zalety soczewek miesięcznych Proclear Sphere:

 
 • Zastosowanie nowoczesnej technologii PC Technology™, dzięki której soczewki znakomicie wiążą wodę przez co doskonale nawadniają soczewkę, chroniąc ją jednocześnie przed wysychaniem.
 • Technologia PC Technology™ powoduje przyciąganie oraz wiązanie wody na powierzchni soczewki, dzięki czemu tworzy się bariera ochronna utrzymująca soczewkę w idealnej czystości.
 • Dzięki zastosowaniu innowacyjnej konstrukcji - soczewki kontaktowe Proclear Sphere cechuje bardzo wysoko odporność na tworzenie się osadów białkowo - lipidowych, które bardzo często powstają w trakcie noszenia szkieł kontaktowych.
 • Bardzo wysoki komfort, bezpieczeństwo i wygoda stosowania.
 • Produkt zapewnia bardzo wyraźne oraz ostre widzenie przez cały dzień - nawet podczas 12 godzinnego przebywania w soczewkach.
 • Likwidują często występujący u osób korzystających ze szkieł kontaktowych problem suchego oka, dzięki utrzymaniu bardzo wysokiego poziomu nawilżenia.
 • Bardzo duża przepuszczalność tlenu sprawia, że soczewka nie blokuje dostępu tlenu do rogówki, co w pozytywny sposób wpływa na tolerancję szkieł kontaktowych.
 • Miesięczny tryb wymiany soczewek sprawia, że produkt jest bardzo wydajny oraz ekonomiczny.
 

Dla kogo soczewki Proclear Sphere?

 

Proclear Sphere to soczewki rekomendowane dla:

 • krótkowidzów oraz dalekowidzów;
 • osób, które preferują stosowanie soczewek planowej wymiany, aniżeli soczewek jednodniowych;
 • szczególnie polecane osobom, które cierpią z powodu nadmiernej suchości oka, uciążliwego dyskomfortu w czasie noszenia soczewek oraz skłonności do wszelkiego rodzaju podrażnień i reakcji alergicznych.
 

Pielęgnacja soczewek:

 

Z racji tego, że Proclear Sphere to soczewki miesięcznej wymiany - należy szczególną uwagę oraz troskę poświęcić odpowiedniej pielęgnacji oraz dezynfekcji szkieł kontaktowych. Do czyszczenia soczewek Proclear Sphere zaleca się płyny z rodziny Clean Active lub każdy inny płyn dostępny w ofercie sklepu.

 

Parametry soczewek Proclear Sphere:

 
Kategoria Soczewki miesięczne
Marka Proclear
Producent COOPER VISION
Moc sferyczna -20,00 do -6,00 D (co 0,50 D)
-6,00 do +6,00 D (co 0,25 D)
+6,00 do +20,00 D (co 0,50 D)
Krzywizna 8,6
Średnica 14,2
Dk/t 42.3 x 10-9
Uwodnienie 62%
Materiał Omafilcon B
Technologia PC Technology
 

Soczewki dostępne są także w mniejszym opakowaniu:

Więcej informacji
ProducentCOOPER VISION
MarkaProclear
Ilość w opakowaniu6 sztuk
Dostępność24 godziny