ACUVUE® OASYS 1-Day 90 szt.

Ilość w opakowaniu:

90 sztuk

Dostępność:

do 3 dni roboczych

Ilość w opakowaniu:

90 sztuk

Nasza cena:

267,78 zł
Kupując więcej oszczędzasz!
Nie masz recepty? Umów się na badanie wzroku. Zarezerwuj wizytę
Zadzwoń i zamów: (+48 12) 371 10 41
Reklama
Paulina
5.0000
Acuvue Oasys 1-Day to dobrej jakości soczewki kontaktowe. Używam ich codziennie. Polecił mi je okulista i jestem naprawdę zadowolona. Są bardzo wygodne. Czasami zapominam, że w ogóle je noszę. Czuję się w nich komfortowo. Serdecznie polecam je osobom, które prowadzą aktywny tryb życia. Nie wysuszają oczu i nie powodują zespołu suchego oka. Nie mam problemu z ich zakładaniem i zdejmowaniem. Ważną zaletą soczewek jest ich wydajność i wygoda. Cenię wygodę, dlatego jestem bardzo zadowolona z zakupu Acuvue Oasys 1-Day.
Aleksandra
5.0000
Soczewki noszę od bardzo dawna. Kilkanaście miesięcy temu zmieniłam je na CUVUE® OASYS 1-Day. Jestem bardzo zadowolona z tej zmiany; nie musze pamiętać o zakupie płynu do soczewek, soczewki są niewyczuwalne w oku, wygodnie się je zakłada, są oznaczone 123, by nie pomylić stron zakładania, Posiadają wszystkie zalety, jakie powinny posiadać soczewki bardzo dobrej jakości. Polecam ich zakup.

Z myślą o osobach spędzających czas w uciążliwych warunkach otoczenia i prowadzących aktywny tryb życia, powstały jednodniowe soczewki ACUVUE® OASYS 1-Day. Najwyższej jakości soczewki jednodniowe firmy Johnson & Johnson, łączą w sobie cechy soczewek ACUVUE® OASYS, wzbogacone o innowacyjne rozwiązania technologiczne.

 

Technologia zintegrowanej łzy - utrzymanie stałego nawilżenia, oczy pod koniec dnia nie są "zmęczone". Uwodniony silikon o 38% zawartości wody wraz z 98% dopływem tlenu zapewniają długotrwały komfort.
Powiększona strefa optyczna - wyraźnie lepsza jakość widzenia, niezależnie od czasu użytkowania (od ich założenia na początku dnia, aż do momentu ich zdejmowania pod koniec dnia).
Zwiększona średnica soczewki - pozwala na lepsze dopasowanie się do powierzchni oka, a przy tym proces zakładania i zdejmowania soczewek jest maksymalnie uproszczony (także dzięki jasnoniebieskiemu zabarwieniu).
Tryb jednodniowy - nowa, świeża para soczewek każdego dnia to gwarancja zdrowych i bezpiecznych od infekcji, oczu. Ostre widzenie w soczewkach ACUVUE® OASYS 1-Day w trakcie całego dnia użytkowania.
Zoptymalizowany płyn w blistrze - biozgodny płyn, zapewniający pełen komfort już od momentu założenia.
Ochrona przed promieniowaniem UV - soczewki posiadają najwyższej klasy filtry UV (99% UVB i 96% UVA), maksymalnie chroniące oczy przed skutkami promieniowania.

 

 

Charakterystyka soczewek ACUVUE® OASYS 1-Day:

 

ACUVUE® OASYS 1-Day są miękkimi soczewkami kontaktowymi powstałymi w oparciu o materiał Senofilcon A i jako soczewki jednodniowe podlegają konieczności codziennej wymiany. Ich struktura opiera się na technologii HydraLuxe, dlatego też soczewka posiada cechy tożsame z ludzkimi łzami m.in. odpowiednie nawilżenie i smarowności. Poza tym, użycie ulepszonej sieci materiału, uwodnionego silikonu oraz cząstek przypominających film łzowy gwarantują uzyskanie idealnego produktu dla osób przebywających w trudnych warunkach otoczenia.

 

Jednodniowe soczewki ACUVUE® OASYS 1-Day posiadają wysoką przepuszczalność tlenu, przekładając się na komfort w trakcie ich użytkowania. Poza tym zestawienie powiększonej średnicy i strefy optycznej soczewki zdecydowanie zwiększa jakość widzenia porównując je do szkieł kontaktowych widocznych w ofercie konkurencyjnych marek. Soczewki ACUVUE® OASYS 1-Day posiadają także wbudowane najwyższej klasy filtry UVA oraz UVB.
 

Dla kogo soczewki ACUVUE® OASYS 1-Day?

 

ACUVUE® OASYS 1-Day to soczewki jednorazowe, nie wymagające użycia dodatkowych środków pielęgnacyjnych. Jasnoniebieskie zabarwienie wraz ze znacznikiem stron pozwala na szybkie i efektywne ich zakładanie oraz ściąganie.

 

Ponadto, soczewki ACUVUE® OASYS 1-Day polecane są szczególnie dla osób:

  • przebywających dużą część czasu przed komputerem,
  • pracujących w klimatyzowanych pomieszczeniach,
  • ceniących sobie aktywny tryb życia, a także mających nienormowany czas pracy,
  • zmagających się z problemem suchości oka.

 

Parametry soczewek ACUVUE® OASYS 1-Day:

 
Kategoria Soczewki jednodniowe
Marka Soczewki ACUVUE®
Producent JOHNSON & JOHNSON
Moc sferyczna -12,00 do -6,00 D (co 0,50 D)
-6,00 do +6,00 D (co 0,25 D)
+6,00 do +8,00 D (co 0,50 D)
Krzywizna 8,5; 9,0
Średnica 14,3
Dk/t 121 x 10-9
Uwodnienie 38%
Materiał Senofilcon A
Technologia HydraLuxe
Znacznik strony 123
Filtry UV 99% UVB; 96% UVA
  
Czas oczekiwania na soczewki w BC 9,0 może wynieść 14 dni roboczych.

 

Soczewki dostępne są również w mniejszym opakowaniu:

Więcej informacji
ProducentJOHNSON & JOHNSON
MarkaACUVUE®
Ilość w opakowaniu90 sztuk
Dostępnośćdo 3 dni roboczych