Air Optix® Night & Day® Aqua 6 szt.

Ilość w opakowaniu:

6 sztuk

Dostępność:

24 godziny

Ilość w opakowaniu:

6 sztuk

Nasza cena:

195,99 zł
Kupując więcej oszczędzasz!
Nie masz recepty? Umów się na badanie wzroku. Zarezerwuj wizytę
Zadzwoń i zamów: (+48 12) 371 10 41
Marek
5.0000
Korzystam z tych soczewek od dość długiego czasu i jestem naprawdę zadowolony :) Sprawdzają się w każdych warunkach :) Polecam też sklep szkla.com !!! Szybka i sprawna obsługa :)
Mateusz
5.0000
Soczewki doskonałe... Dostawa również.. Polecam :p
Martin
5.0000
Kupuje je już jakiś czas są świetne, dają komfort przez cala dobę, nie wysuszają oczu polecam

Air Optix Night & Day Aqua 6 szt. to soczewki stworzone dla osób, które nie chcą przejmować się wieczorną pielęgnacją soczewek kontaktowych. Przeznaczone są do stosowania w trybie ciągłym (w ciągu dnia i w nocy) przez 30 dni i 30 nocy. Są wykonane z oddychającego materiału silikonowo-hydrożelowego Lotrafilcon A. Oznacza to, że dostarczają one rogówce nawet do 6 razy więcej tlenu niż tradycyjne soczewki hydrożelowe. Air Optix Night & Day Aqua zostały zaprojektowane i wykonane przez firmę Alcon Vision Care.

 
Korygowanie wady wzroku - regularne stosowanie szkieł hamuje rozwój wady wzroku, zarówno dalekowzroczności, jak i krótkowzroczności.
Technologia stałego nawilżenia - dzięki której szkła nie wysuszają ani nie podrażniają oczu, a także nie prowadzą do ich zaczerwienienia. Nawet po całym dniu użytkowania odczuwasz wysoki komfort oraz świeżość gałki ocznej.
Lepszy dostęp do powietrza - to zasługa wyższej przepuszczalności tlenu, która charakteryzuje każdą z soczewek. Cecha ta aktywna jest również nocą, w czasie spoczynku i przymknięcia powiek. Przekłada się na zdrowsze oczy i wyższy komfort użytkowania szkieł.
Znacznik stron ułatwiający aplikację - to element bardzo doceniany przez początkujących użytkowników soczewek. Eliminuje ryzyko nieprawidłowego założenia i zniszczenia pojedynczych szkieł. Sprawia, że aplikacja nie wymaga ani dużego nakładu czasu ani specjalistycznych umiejętności.
tryb ciągły - Air Optix Night & Day Aqua

 
Brak konieczności zdejmowania soczewek - od tej pory nie musisz martwić się swoim zapominalstwem związanym ze zdejmowaniem szkieł każdego wieczoru i umieszczaniem ich w specjalistycznym płynie. Ten rodzaj soczewek możesz bowiem nosić przez 30 dni oraz nocy.
Duże i oszczędne opakowanie - zawiera sześć sztuk soczewek, co oznacza kilka miesięcy regularnego stosowania. Idealny sposób na oszczędność i komfort związany z mniejszą częstotliwością zakupów.
 
 

Charakterystyka soczewek Air Optix® Night & Day® Aqua:

 

Air Optix® Night & Day® Aqua to soczewki, które nie wymagają żadnej pielęgnacji. Warunkiem jest nieprzerwane noszenie przez 30 dni i 30 nocy. Po każdym ściągnięciu i przed ponownym założeniem konieczne jest jednak wyczyszczenie soczewek specjalnym płynem i odłożenie do pojemniczka na soczewki (również z płynem).

Soczewki Air Optix® Night & Day® Aqua (podobnie jak inne soczewki z rodziny Air Optix) wyposażono w system nawilżający AQUA, który wpływa na bardzo wysoki komfort użytkowania soczewek. Asferyczna powierzchnia wewnętrzna soczewki sprawia, że doskonale dopasowują się one do oczu większości ich użytkowników. Dzięki jasnoniebieskiemu zabarwieniu Blue Visitint oraz znacznikowi strony OK manipulowanie soczewką jest łatwe jak nigdy dotąd.

 

Dla kogo soczewki Air Optix® Night & Day® Aqua?

 

Soczewki Air Optix Night & Day Aqua spełnią oczekiwania osób, które wiele godzin dziennie spędzają przed monitorem komputera. W ich przypadku nie trudno o przesuszenie oczu ze względu na zmniejszoną częstotliwość mrugnięć i przebywanie w klimatyzowanych pomieszczeniach. Poleca się je także osobom, odczuwającym dyskomfort związany ze stosowaniem innych soczewek kontaktowych, lub po prostu poszukujących szkieł kontaktowych najwyższej jakości.

 

Zalety używania soczewek Air Optix® Night & Day® Aqua:

 
  • Asferyczna powierzchnia wewnętrzna soczewki, która sprawia, że świetnie dopasowują się one do oczu większości użytkowników;
  • Jasnoniebieskie zabarwienie oraz znacznik strony ułatwiają manipulowanie soczewkami. Jest to zaleta ceniona szczególnie przez początkujących użytkowników soczewek miesięcznych;
  • Lepszy dostęp do powietrza, który jest zasługą wysokiej przepuszczalności tlenu, również w czasie snu. W tym przypadku zamknięte oczy nie stanowią przeszkody;
  • Technologia stałego nawilżenia, dzięki której nasze oczy nie wysuszają się, nie ulegają podrażnieniu i zaczerwienieniu;
  • Duże opakowanie w korzystnej cenie, które zawiera 6 sztuk soczewek. Taka ilość szkieł kontaktowych wystarczy na kilka miesięcy regularnego stosowania.
 

Pielęgnacja soczewek:

 

Soczewki Air Optix® Night & Day® Aqua to soczewki, które nie wymagają żadnej pielęgnacji. Jeżeli jednak nie nosimy ich 30 dni i 30 nocy bez przerwy, konieczne jest ich czyszczenie płynem do soczewek i odłożenie do pojemniczka na soczewki wypełnionego płynem. Polecamy płyny z rodziny Clean Active lub każdy inny płyn do soczewek dostępny w naszym sklepie.

 

Parametry soczewek Air Optix® Night & Day® Aqua:

 
Kategoria Soczewki miesięczne
Soczewki całodobowe
Marka Soczewki AIR OPTIX
Producent ALCON
Moc sferyczna -10,00 do -8,00 D (co 0,50 D)
-8,00 do +6,00 D (co 0,25 D)
Krzywizna 8,4; 8,6
Średnica 13,8
Dk/t 175 x 10-9
Uwodnienie 24%
Materiał Lotrafilcon A
Technologia SmartShield™, TriComfort™
Tryb noszenia Dzienny i ciągły
 

Soczewki dostępne są również w mniejszym opakowaniu:

Więcej informacji
ProducentALCON
MarkaAir Optix
Ilość w opakowaniu6 sztuk
Dostępność24 godziny

Jak dobrać soczewki Air Optix® Night & Day® Aqua 6 szt.?

Soczewki Air Optix® Night & Day® Aqua są dostępne w opakowaniu zawierającym 6 sztuk. Możesz dobrać je samodzielnie, korzystając z parametrów produktu, takich jak moc, krzywizna czy średnica, lub skonsultować się z optometrystą, który pomoże dobrać odpowiednie soczewki na podstawie badania wzroku.

Czy soczewki Air Optix® Night & Day® Aqua są bezpieczne?

Tak, soczewki Air Optix® Night & Day® Aqua zapewniają wysoki poziom bezpieczeństwa dzięki swojej technologii przepuszczania tlenu oraz zdolności do noszenia przez całą dobę. Zapewniają one odpowiednią wentylację dla oka, co minimalizuje ryzyko infekcji i podrażnień.

Do jakiej wady wzroku Air Optix® Night & Day® Aqua?

Soczewki Air Optix® Night & Day® Aqua są przeznaczone do korekcji wad wzroku sferycznych, takich jak krótkowzroczność lub dalekowzroczność.

Jak zakładać soczewki Air Optix® Night & Day® Aqua?

Przed zakładaniem soczewek Air Optix® Night & Day® Aqua zawsze należy umyć i osuszyć dokładnie ręce. Następnie należy delikatnie umieścić soczewkę na czubku palca wskazującego i użyć kciuka drugiej ręki do delikatnego rozszerzenia powieki górnej. Soczewkę należy umieścić na oku, patrząc w górę.

Jak zdejmować soczewki Air Optix® Night & Day® Aqua?

Przed zdejmowaniem soczewek Air Optix® Night & Day® Aqua zawsze należy umyć i osuszyć dokładnie ręce. Następnie, aby zdejmować soczewki, należy delikatnie przesunąć dolną powiekę palcem wskazującym, a następnie delikatnie ucisnąć soczewkę palcem wskazującym i kciukiem i delikatnie ją zdjąć z oka.