1-DAY ACUVUE® TruEye® 30 szt.

Ilość w opakowaniu:

30 sztuk

Dostępność:

do wyczerpania zapasów

Ilość w opakowaniu:

30 sztuk

Nasza cena:

89,28 zł
Kupując więcej oszczędzasz!
Nie masz recepty? Umów się na badanie wzroku. Zarezerwuj wizytę
Zadzwoń i zamów: (+48 12) 371 10 41
Reklama
Marta
5.0000
Noszę soczewki od kilkunastu lat i te jak dla mnie są jedyne słuszne. Wcześniej używałam różnych jednodniowych Johnsona, ale od czasu gdy pojawiły się TruEye - tak mi z nimi dobrze, że nawet nie myślę o tym, by szukać innych ;) W ogóle nie czuć ich na oku, nawet jeśli się je zakłada po dłuższej przerwie lub pierwszy raz, dlatego polecam je zwłaszcza osobom, które chcą zacząć swoją przygodę z soczewkami.
Mateusz
5.0000
To były moje pierwsze soczewki, mam już porównanie z Moistami, które wypada korzystnie na rzecz Trueye. Co prawda są, przynajmniej dla mnie, delikatnie odczuwalne na oku, ale w ogóle się nie poruszają po oku (taki problem miałem z Moistami)i nie mam z nimi żadnych problemów, są naprawdę super.
Marta
5.0000
Soczewki noszę od kilkunastu lat, próbowałam różnych, ale to zdecydowanie najlepsze soczewki jakie nosiłam. Idealna ostrość, nawilżenie przez cały dzień, zero "pływania" po oku. Jedyna wada to cena.
zamień Acuvue Trueye na Acuvue Oasys 1-Day
 

Soczewki 1-DAY ACUVUE® TruEye® to najnowszej generacji soczewki jednodniowe, które można znaleźć w ofercie producenta światowej sławy - Johnson & Johnson.

 
Technologia Hydraclear - pozwala na utrzymanie soczewek na optymalnym poziomie wilgotności i tym samym eliminuje problem wysychania oczu i ich podrażnień.
Wysoka przepuszczalność tlenu - porównywalna do tego, które oko pobiera naturalnie, bez soczewki na powierzchni. Dzięki temu parametrowi oczy są odporne na zaczerwienienia i infekcje - wyglądają zdrowo.
Ochrona przed promieniowaniem UV - każda z soczewek została wzbogacona o nowoczesne filtry UVA/UVB, które blokują blisko 98% szkodliwego promieniowania słonecznego.
Odpowiednie dla alergików - jako że soczewki wykonano w oparciu o innowacyjną technologię i hipoalergiczny materiał, mogą być z powodzeniem stosowane przez alergików.
Pojemnik z biozgodnym płynem - Acuvue 1-Day TruEye

 
Pojemnik z biozgodnym płynem - każda pojedyncza soczewka zanurzona jest w starannie opracowanym roztworze soli fizjologicznej buforowanej, dzięki czemu przez znacznie dłuższy czas zachowuje swoje cenne, początkowe właściwości i jest gotowa do natychmiastowego użycia.
Tryb jednodniowy - każda para soczewek powinna być użytkowana przez maksymalnie 24 godziny. To oznacza, że codziennie o poranku czeka na Ciebie nowa, świeża para szkieł. Wyeliminowany zostaje także problem cowieczornej pielęgnacji soczewek.
 

Charakterystyka soczewek 1-DAY ACUVUE® TruEye®:


Soczewki 1-DAY ACUVUE® TruEye® to kompleksowa ochrona oczu, na którą składa się połączenie wysoce korzystnych technologii i jakości wykonania. Soczewka utrzymuje się na powierzchni oka w naturalnym stanie przez cały dzień stosowania. Wraz z upływem czasu nie pogarsza się komfort noszenia, co przekłada się na wysoką jakość użytkowania. Technologia HYDRACLEAR pozwala na utrzymanie dobrego poziomu wilgotności powierzchni oka. Podtrzymuje naturalne otoczenie oka i daje wysokie poczucie komfortu. Soczewki nie są wyczuwalne na oku oraz gwarantują optymalne dostarczanie tlenu porównywalne do poboru tlenu przez naturalne oko. W konsekwencji, oczy wyglądają zdrowo i nie są zaczerwienione. Utrzymana zostaje biel oka. Wyjątkowy silikonowo-hydrożelowy materiał, z którego wykonana jest soczewka, zapewnia optymalną wydajność tlenową, pozwalający na 100% zużycie tlenu na całej rogówce, niezależnie od posiadanej mocy. Dzięki dedykowanej formule, oczy są utrzymane w dobrej kondycji. Codzienna wymiana soczewki jest najlepszą opcją korekcji wzroku z zachowaniem profilaktyki narządu wzroku. Według optyków i okulistów to najzdrowszy sposób noszenia soczewek kontaktowych.

1-DAY ACUVUE® TruEye® to pierwsze silikonowo-hydrożelowe soczewki codziennej wymiany. Te miękkie, zaawansowane soczewki, do stworzenia których wykorzystano Narafilcon A, łączą w sobie ogromny komfort noszenia wynikający z wysokiej przepuszczalności tlenu (na poziomie 98%) z wysokim stopniem uwodnienia soczewki (osiągniętym poprzez zastosowanie technologii Hydraclear), który przekłada się na przedłużenie komfortu ich stosowania nawet do kilkunastu godzin. Soczewki 1-DAY ACUVUE® TruEye® niemal w 100% blokują szkodliwe promieniowanie UVA oraz UVB. Każda soczewka zanurzona jest w pojemniczku z roztworem soli fizjologicznej buforowanej (52% polymer, 46% woda).

 

Dla kogo soczewki 1-DAY ACUVUE® TruEye®?

 

1-DAY ACUVUE® TruEye® to soczewki idealne dla osób, które każdego dnia szybko i sprawnie chcą zakładać nową parę szkieł. Umożliwia to znacznik stron pomocny przy zakładaniu soczewek oraz jasnoniebieskie zabarwienie soczewki. Ponadto, soczewki 1-DAY ACUVUE® TruEye® są wskazane dla tych wszystkich osób, które:

 

  • są alergikami,
  • mają tendencję do przedłużania czasu noszenia szkieł,
  • zmagają się z problemem suchości oka,
  • cenią sobie najwyższą jakość stosowania szkieł kontaktowych.
 

Jak efektywnie korzystać z 1-DAY ACUVUE® TruEye®?

 

Soczewki kontaktowe 1-DAY ACUVUE® TruEye® są przeznaczone do codziennego użytkowania. Aby ich efektywność była na wysokim poziomie, warto pamiętać o ich wymianie, która powinna odbywać się co 24 godziny. Po prawidłowym usunięciu soczewek z oka, należy je natychmiast wyrzucić i nie dokonywać ich ponownego założenia. Związku z tym, że ich formuła opiera się na jednodniowym stosowaniu, producent nie wymaga konieczności ich czyszczenia i dezynfekcji. Dlatego też, struktura i materiał soczewki nie są podatne na płyny i inne środki higieniczne przeznaczone do pielęgnacji soczewek. Przy zakupie soczewek warto pamiętać, że wszelkiego rodzaju schorzenia oczu dyskwalifikują ich noszenie - oczywiście aż do momentu wyleczenia. Szczególną uwagę należy zwrócić podczas:

 

  • ostrego zapalenia oka i infekcji,
  • ciężkiej postaci suchego oka,
  • hipoestezji rogówki (zmniejszona wrażliwość rogówki),
  • zakażenia rogówki - bakteryjnego, grzybiczego, wirusowego,
  • ciężkich podrażnień i zaczerwienień oczu,
  • alergii na jakikolwiek składnik.
 

Parametry soczewek 1-DAY ACUVUE® TruEye®:

 
Kategoria Soczewki jednodniowe
Marka Soczewki ACUVUE®
Producent JOHNSON & JOHNSON
Moc sferyczna -12,00 do -6,00 D (co 0,50 D)
-6,00 do +6,00 D (co 0,25 D)
Krzywizna 8,5; 9,0
Średnica 14,2
Dk/t 118 x 10-9
Uwodnienie 46%
Materiał Narafilcon A
Technologia HYDRACLEAR®
Filtry UV 99,9% UVB, 96,9% UVA
 

Wysyłka w 24 godziny dotyczy tylko mocy ujemnych przy krzywiźnie 8.5. 
Dla krzywizny 9.0 czas realizacji zamówienia wynosi 15 dni roboczych.


 

Soczewki dostępne są także w innych opakowaniach:

Więcej informacji
ProducentJOHNSON & JOHNSON
MarkaACUVUE®
Ilość w opakowaniu30 sztuk
Dostępnośćdo wyczerpania zapasów

Jak dobrać soczewki 1-DAY ACUVUE® TruEye® 30 szt.?

Soczewki 1-DAY ACUVUE® TruEye® są dostępne w opakowaniach zawierających 30 sztuk, co sprawia, że są idealne dla osób chcących korzystać z soczewek codziennie. Możesz dobrać je samodzielnie, korzystając z informacji o mocy i krzywiznie dostępnych na opakowaniu lub poprzez konsultację z optometrystą, który pomoże dobrać odpowiednie soczewki na podstawie Twoich indywidualnych potrzeb wzrokowych.

Czy soczewki 1-DAY ACUVUE® TruEye® są bezpieczne?

Tak, soczewki 1-DAY ACUVUE® TruEye® są bezpieczne w użytkowaniu, ponieważ są jednorazowe. Dzięki temu minimalizuje się ryzyko infekcji oczu związanych z długotrwałym użytkowaniem soczewek kontaktowych.

Do jakiej wady wzroku 1-DAY ACUVUE® TruEye®?

Soczewki 1-DAY ACUVUE® TruEye® są przeznaczone do korekcji krótkowzroczności oraz dalekowzroczności, ponieważ posiadają typ korekcji sferycznej.

Jak zakładać soczewki 1-DAY ACUVUE® TruEye®?

Zakładanie soczewek 1-DAY ACUVUE® TruEye® jest łatwe i szybkie. Najpierw należy dokładnie umyć i osuszyć ręce, następnie wyjąć soczewkę z opakowania i umieścić ją na koniuszku palca wskazującego. Następnie delikatnie rozciągnąć dolną powiekę i patrząc prosto przed siebie, umieścić soczewkę na gałce ocznej. Po umieszczeniu soczewki, należy delikatnie puścić powiekę i sprawdzić, czy soczewka jest dobrze umiejscowiona.

Jak zdejmować soczewki 1-DAY ACUVUE® TruEye®?

Usuwanie soczewek 1-DAY ACUVUE® TruEye® również jest proste. Po umyciu i osuszeniu rąk, należy delikatnie rozciągnąć dolną powiekę i patrząc prosto przed siebie, używając palca wskazującego i kciuka, złapać soczewkę i delikatnie ją wyciągnąć. Następnie soczewkę należy umieścić w pojemniku z płynem do przechowywania soczewek jednodniowych lub wyrzucić do kosza na odpady.