Eyeye Bioxy™ 6 szt.

Ilość w opakowaniu:

6 sztuk

Dostępność:

do 15 dni roboczych

Ilość w opakowaniu:

6 sztuk

Nasza cena:

73,98 zł
Kupując więcej oszczędzasz!
Nie masz recepty? Umów się na badanie wzroku. Zarezerwuj wizytę
Zadzwoń i zamów: (+48 12) 371 10 41
Paulina
5.0000
Soczewki idealne dla alergików oraz dla osób o wrażliwych oczach.
Małgorzata
5.0000
Bardzo dobre soczewki zamawiam je już 4 raz są świetne:).
Marcin
5.0000
Jak dla mnie świetne soczewki, próbowałem z innymi ale jednak te są najwygodniejsze.

Obecnie, coraz większe grono pacjentów, jako alternatywną metodę korekcji wad wzroku, wybiera soczewki kontaktowe. Bez wątpienia pozwalają one wykonywać wiele czynności, które uniemożliwiały tradycyjne okulary. Oczekuje się, aby soczewki były coraz doskonalsze, a więc w trosce o zadowolenie osób je noszących powstały asferyczne soczewki Eyeye Bioxy o miesięcznym trybie stosowania. Zapewniają one uzyskanie optymalnego poziomu komfortu i wygody, polepszają widzenie, a co najważniejsze dostosowują się do nowoczesnego, a zarazem wymagającego stylu życia.
 

Hipoalergiczny materiał - soczewki Eyeye Bioxy są odpowiedzią na prośby alergików borykających się z wadą wzroku i poszukujących idealnych szkieł kontaktowych.
System zwilżania filmu łzowego - jest gwarancją całodniowego nawilżenia soczewek i tym samym ochroną przed wystąpieniem efektu suchego oka oraz podrażnień.
Wysoka przepuszczalność tlenu - dzięki temu parametrowi rogówka ma stały dostęp do dużej ilości tlenu i utrzymuje oczy w świetnej kondycji.
Asferyczny kształt - znacząco zmniejsza ryzyko deformacji obrazu, dzięki czemu widzenie jest jeszcze ostrzejsze i wyraźne. Gwarantuje wysoką rozdzielczość optyki, utrzymanie stabilnej pozycji przez soczewkę oraz odporność na infekcje oczu.
zabarwienie - Eyeye Bioxy

 
Zabarwienie ułatwiające aplikację - zapobiega ewentualnym pomyłkom polegającym na założeniu soczewek nieodpowiednią stroną.
6 sztuk soczewek w opakowaniu - to wystarczająco na całe trzy miesiące regularnego stosowania. Odpoczniesz przez ten czas od dodatkowych, soczewkowych zakupów i zaoszczędzić odrobinę pieniędzy.
 

Charakterystyka soczewek Eyeye Bioxy:

 

Eyeye Bioxy to soczewki miesięczne firmy Eyeye, przeznaczone do dziennego noszenia. Wykonano je z hypoalergicznego materiału Hioxifilcon A, który jest idealnym rozwiązaniem, dla osób borykających się z alergią. Posiada on takie same właściwości, jak naturalny system zwilżania filmu łzowego. Dzięki temu, powierzchnia rogówki chroniona jest przed wysuszeniem, a także zanieczyszczeniami. Wysokie uwodnienie soczewki (57%) oraz odpowiednia przepuszczalność tlenu do rogówki powodują, że soczewki Eyeye Bioxy, utrzymują oczy w świetnej kondycji. Zapewnienie wilgoci na najwyższym poziomie, przekłada się na komfortowe użytkowanie przez cały miesiąc.

 

Zalety soczewek Eyeye Bioxy:

 

Soczewki Eyeye Bioxy posiadają asferyczny kształt, który zmniejsza deformację obrazu. Ogniskują promienie świetlne w jednym punkcie, zapewniając tym samym lepszą rozdzielczość. Skutkuje to poprawą jakości widzenia, w porównaniu z soczewkami sferycznymi. Cenione jest to szczególnie w warunkach słabego oświetlenia. Soczewka asferyczna skupia jednakową moc, tym samym pacjent nie odczuwa dyskomfortu, nawet jeśli przesunie się nieznacznie na powierzchni oka. Nowoczesne technologie, wykorzystywane w trakcie produkcji, zapewniają pacjentom niebywałą wygodę.

Soczewki kontaktowe Eyeye Bioxy mają specjalnie zaprojektowany, okrągły profil krawędzi, dzięki czemu nie obciążają nabłonka rogówki. W porównaniu z innymi, często używanymi soczewkami o tradycyjnym kształcie, istnieje znacznie mniej punktów kontaktu z powierzchnią oczu. Przekłada się to na ograniczoną ilość mikrourazów, a także przedostawaniem się bakterii. Innowacyjne rozwiązania sprawiają, że strefa optyczna soczewki Eyeye Bioxy stopniowo maleje, a jej krawędź zwęża się. Umożliwia tym samym dopływ tlenu, zapewniając oczom maksymalny komfort. Zminimalizowanie komplikacji spowodowanych noszeniem soczewek, takich jak podrażnienia, wysuszanie lub pogorszenie widzenia, przekłada się na łatwiejsze i dłuższe użytkowanie. Ponadto zabarwienie Light Blue, ułatwia zakładanie soczewek, nie zmieniając jednak koloru tęczówki.

 

Dla kogo soczewki Eyeye Bioxy?

 

Eyeye Bioxy tworzono z myślą o krótkowidzach oraz dalekowidzach. Dedykowane są szczególnie osobom, posiadającym wrażliwe oczy, a także skłonnym do alergii.

 

Pielęgnacja soczewek:

 

Soczewki Eyeye Bioxy należy codziennie po zdjęciu dokładnie oczyścić i zdezynfekować płynem do soczewek. Do pielęgnacji soczewek polecamy płyny z rodziny Clean Active lub każdy inny płyn dostępny w naszej ofercie.

 

Parametry soczewek Eyeye Bioxy:

 
Kategoria Soczewki miesięczne
Marka Eyeye
Producent BARNAUX
Moc sferyczna -12,00 do -6,00 D (co 0,50 D)
-6,00 do +6,00 D (co 0,25 D)
Krzywizna 8,6
Średnica 14,2
Dk/t 35 x 10-9
Uwodnienie 57%
Materiał Bioxy GMA-Hioxifilcon
Konstrukcja Asferyczna
Znacznik Light Blue
Tryb wymiany Dzienny
 

Soczewki dostępne są również w większym opakowaniu:

Więcej informacji
ProducentBARNAUX
MarkaEyeye
Ilość w opakowaniu6 sztuk
Dostępnośćdo 15 dni roboczych

Jak dobrać soczewki Eyeye Bioxy 6 szt.?

Możesz dobrać soczewki Eyeye Bioxy samodzielnie, korzystając z podanych parametrów, lub skonsultować się z optometrystą. Opakowanie zawiera 6 sztuk soczewek, zapewniając długotrwałą użyteczność. Dodatkowo, soczewki Eyeye Bioxy charakteryzują się wysokim poziomem uwodnienia (57%), co przyczynia się do komfortu noszenia przez cały dzień.

Czy soczewki Eyeye Bioxy są bezpieczne?

Tak, soczewki Eyeye Bioxy są bezpieczne, gdy są prawidłowo stosowane i pielęgnowane zgodnie z zaleceniami producenta. Ich wysoka jakość wykonania oraz stosowanie nowoczesnego materiału Bioxy GMA-Hioxifilcon zapewniają bezpieczne i komfortowe noszenie.

Do jakiej wady wzroku Eyeye Bioxy?

Soczewki Eyeye Bioxy są przeznaczone do korekcji krótkowzroczności lub dalekowzroczności, gdyż posiadają typ korekcji asferycznej.

Jak zakładać soczewki Eyeye Bioxy?

Przed zakładaniem soczewek Eyeye Bioxy zawsze należy umyć i osuszyć ręce. Następnie umieścić soczewkę na opuszce palca wskazującego, otworzyć oko szeroko, a delikatnym ruchem wsunąć soczewkę na powierzchnię oka.

Jak zdejmować soczewki Eyeye Bioxy?

Aby zdejmować soczewki Eyeye Bioxy, należy umyć i osuszyć ręce. Następnie należy delikatnie pociągnąć dolną powiekę w dół i patrząc w górę, ostrożnie złapać soczewkę opuszkiem palca i ją wyjąć.