Eyeye Bioxy™ 12 szt.

Ilość w opakowaniu:

12 sztuk

Dostępność:

do 15 dni roboczych

Ilość w opakowaniu:

12 sztuk

Nasza cena:

169,99 zł
Kupując więcej oszczędzasz!
Nie masz recepty? Umów się na badanie wzroku. Zarezerwuj wizytę
Zadzwoń i zamów: (+48 12) 371 10 41

Soczewki Eyeye Bioxy są miesięcznymi, asferycznymi soczewkami kontaktowymi produkowanymi przez firmę Barnaux.

 
Intensywne właściwości nawilżające - osiągnięte dzięki systemowi naturalnego zwilżania filmu łzowego, który gwarantuje wysoki komfort użytkowania przez bardzo długi czas i zapobiega wystąpieniu efektu suchego oka.
Zaokrąglone krawędzie - sprawiają, że soczewki nie obciążają dodatkowo rogówki i nie powodują dodatkowych mikrourazów, dzięki czemu utrzymują oczy w bardzo dobrej kondycji nawet w trakcie kilkunastu godzin ciągłego noszenia szkieł.
Zabarwienie ułatwiające zakładanie - dzięki niemu aplikacja soczewek jest bardzo łatwa i bezpieczna, nawet u osób, które po raz pierwszy sięgają po szkła kontaktowe. Lekko niebieskie zabarwienie nie zmienia ani trochę naturalnego koloru oka.
Odpowiednie dla alergików - soczewki Eyeye Bioxy mogą być z powodzeniem użytkowane przez osoby o wrażliwych oczach oraz alergików, ponieważ wykonane są z wysokiej jakości materiału hipoalergicznego.
 
soczewki miesięczne - Eyeye Bioxy

 
Miesięczny tryb stosowania - jedna para soczewek przeznaczona jest do stosowania przez całe 30 dni. Jedynym warunkiem w tym przypadku jest ich każdorazowa wieczorna pielęgnacja poprzez umieszczenie szkieł w specjalistycznym płynie higienizującym.
Duże i ekonomiczne opakowanie - zawiera aż 12 sztuk soczewek, co przy ich miesięcznym trybie użytkowania przekłada się aż na półroczny zapas szkieł - bez konieczności dodatkowych zakupów i z zaoszczędzonymi pieniędzmi w portfelu.
 

Charakterystyka soczewek Eyeye Bioxy:

 

Eyeye Bioxy to asferyczne soczewki miesięcznej wykonane z hypoalergicznego materiału Hioxifilcon A, idealnie sprawdzające się u alergików. Posiada on identyczne właściwości jak system naturalnego zwilżania filmu łzowego, dlatego też osiągnięcie wysokiego komfortu użytkowania jest możliwe przez okres całego miesiąca. Wysoki poziom uwodnienia soczewki (57%) wraz z dobrą przepuszczalnością tlenową do rogówki sprawiają, że soczewki Eyeye Bioxy trzymają oczy w bardzo dobrej kondycji, użytkownikowi zapewnia najwyższy komfort ich użytkowania.

 

Asferyczny kształt soczewek Eyeye Bioxy sprawia, że deformacja obrazu jest zmniejszona do minimum. Poza tym zaokrąglone krawędzie soczewki nie obciążają dodatkowo nabłonka rogówki, redukując ilość mikrourazów. Soczewki mają zabarwienie Light Blue, ułatwiające proces zakładania soczewek, niemniej nie zmienia ono koloru oka.

 

Dla kogo soczewki Eyeye Bioxy?

 

Eyeye Bioxy jako asferyczne soczewki kontaktowe zostały stworzone z myślą o osobach z krótkowzrocznością i dalekowzrocznością. Poleca się je głównie dla osób o wrażliwych oczach oraz podatnych na alergie.

 

Pielęgnacja soczewek:

 

Soczewki Eyeye Bioxy należy poddawać cyklicznemu codziennemu oczyszczaniu i dezynfekcji płynem do soczewek. Do pielęgnacji soczewek warto wybrać płyny z rodziny Clean Active lub każdy inny płyn z naszej ofercie.

 

Parametry soczewek Eyeye Bioxy:

 
Kategoria Soczewki miesięczne
Marka Eyeye
Producent BARNAUX
Moc sferyczna -12,00 do -6,00 D (co 0,50 D)
-6,00 do +6,00 D (co 0,25 D)
Krzywizna 8,6
Średnica 14,2
Dk/t 35 x 10-9
Uwodnienie 57%
Materiał Bioxy GMA-Hioxifilcon
Konstrukcja Asferyczna
Znacznik Light Blue
Tryb wymiany Dzienny
 

Soczewki dostępne są również w mniejszym opakowaniu:

Więcej informacji
ProducentBARNAUX
MarkaEyeye
Ilość w opakowaniu12 sztuk
Dostępnośćdo 15 dni roboczych