AquaView Moist 2 weeks 6 szt.

Ilość w opakowaniu:

6 sztuk

Dostępność:

24 godziny

Ilość w opakowaniu:

6 sztuk

Nasza cena:

51,99 zł
Kupując więcej oszczędzasz!
Nie masz recepty? Umów się na badanie wzroku. Zarezerwuj wizytę
Zadzwoń i zamów: (+48 12) 371 10 41
Hit
Adrianna
5.0000
Polubiłam je od pierwszego założenia :) Są miękkie i cieniutkie, nie mam problemu z zakładanie, nie zsuwają się, a obraz jest wyraźny. Warto przetestować.
Krzysztof
5.0000
Soczewki noszę od niedawna i szukam jeszcze właściwych dla siebie. Te są faworytem do zostania jedynymi. Już mam mały zapas żeby mieć pewność, że kiedy inne nie spasują, to te będę miał pod ręką.Miękkie, dobrze się zakładają i układają, nie czuć ich/nie schną nawet po 10 godzinach pracy.
Mikołaj
5.0000
To mój drugi wybór i jednocześnie najlepszy. Soczewki bardzo wytrzymałe, wielokrotnie przekraczałem wskazany okres noszenia i spełniały swoją funkcję. Jestem zadowolony :)

Soczewki AquaView Moist 2 weeks to dwutygodniowe soczewki kontaktowe stworzone do korygowania krótkowzroczności lub dalekowzroczności.

 
Długotrwałe nawilżenie - soczewki wykonano z nowoczesnego materiału o nazwie Hioxifilcon A, charakteryzującego się wysokim stopniem uwodnienia i zdolnością do gromadzenia wody, dlatego są one długotrwale nawilżone i nie powodują suchości oczu.
Idealne dopasowanie do oczu - ultracienka budowa soczewek oraz intensywne nawilżenie odpowiadają za zdolność do błyskawicznego i dokładnego dopasowania do kształtu gałki ocznej. Soczewki są więc niewyczuwalne przez cały okres stosowania, nie podwijają się ani nie wypadają.
Ochrona przed promieniowaniem UV - soczewki skutecznie blokują szkodliwe promieniowanie słoneczne, dzięki kompleksowi nowoczesnych filtrów UVA/UVB.
Zabarwienie ułatwiające aplikację - każda z soczewek po jednej ze stron jest zabarwiona na jasny, błękitny kolor. To pomaga, szczególnie początkującym użytkownikom, w prawidłowej aplikacji i sprawia, że zakładanie oraz zdejmowanie soczewek jest niezwykle łatwe.
Tryb dzienny - AquaView Moist 2 weeks

 
Tryb dzienny - soczewki przeznaczone są do stosowania w trybie dziennym, co oznacza, że przed snem należy je zdjąć i umieścić w pojemniczku z płynem pielęgnacyjnym. Jednak z jednej pary można korzystać nawet przez 14 dni.
Wygodne opakowanie - w nim skryto sześć sztuk soczewek, co przy ich dwutygodniowym trybie stosowania daje zapas na półtora miesiąca. Opakowanie jest małe i poręczne, więc z łatwością mieści się w kieszeni torebki lub plecaka.
   

Charakterystyka soczewek AquaView Moist 2 weeks:

 

AquaView Moist 2 weeks to dwutygodniowe soczewki, które doskonale blokują promienie ultrafioletowe. Dzięki błękitnemu zabarwieniu są bardzo łatwe w użyciu, a ich zakładanie i zdejmowanie jest niezwykle proste. Materiał, z którego wykonane są AquaView Moist 2 weeks to Hioxifilcon A, wspomaga on gromadzenie się wody na powierzchni rogówki oraz zmniejsza tarcie oka. Dzięki swoim nawadniającym właściwościom soczewki AquaView Moist 2 weeks nie wysychają, a użytkownik nie odczuwa żadnego dyskomfortu.

Materiał Hioxifilcon A doskonale współgra z wysokim stopniem uwodnienia soczewki, który sięga poziomu 55%, a utrzymanie ciągłego nawilżenia oka, czyni z nich soczewki, które gwarantują doskonały komfort przez cały okres ich stosowania. Współczynnik Dk/t wynosi 25. Dodatkowo soczewki AquaView Moist 2 weeks zostały wyposażone w filtry UV, dzięki którym chronią oczy przed szkodliwym działaniem promieniowania UVA (85%) oraz UVB (40%).

 

Pielęgnacja soczewek:

 

Soczewki AquaView Moist 2 weeks wymagają codziennej pielęgnacji i dezynfekcji. Do pielęgnacji soczewek polecamy płyny z linii Clean Active, które są dostępne w ofercie naszego sklepu.

 

Parametry soczewek AquaView Moist 2 weeks:

 
Kategoria Soczewki dwutygodniowe
Marka Soczewki AquaView
Producent INTEROJO
Moc sferyczna -12,00 do -6,00 D (co 0,50 D)
-6,00 do +6,00 D (co 0,25 D)
+6,00 do +8,00 D (co 0,50 D)
Krzywizna 8,6
Średnica 14,2
Dk/t 25 x 10-9
Uwodnienie 55%
Materiał Hioxifilcon A
Filtry UV 85% UVA, 40% UVB
 

Soczewki dostępne są również w sprzedaży na sztuki:

Więcej informacji
ProducentINTEROJO
MarkaAquaView
Ilość w opakowaniu6 sztuk
Dostępność24 godziny

Jak dobrać soczewki AquaView Moist 2 weeks 6 szt.?

Soczewki AquaView Moist 2 weeks 6 szt. są łatwe do doboru, zarówno samodzielnie, korzystając z podanych parametrów produktu, jak i przy wsparciu optometrysty. Opakowanie zawiera aż 6 sztuk, co gwarantuje długotrwałe użytkowanie. Dzięki temu możesz cieszyć się wygodnym widzeniem przez dwa tygodnie bez konieczności częstej wymiany.

Czy soczewki AquaView Moist 2 weeks są bezpieczne?

Tak, soczewki AquaView Moist 2 weeks są bezpieczne w użytkowaniu, zapewniając komfort i bezpieczeństwo dla Twoich oczu. Wyprodukowane przez renomowaną firmę Interojo oraz spełniające standardy bezpieczeństwa, te soczewki są odpowiednie dla większości użytkowników.

Do jakiej wady wzroku AquaView Moist 2 weeks?

Soczewki AquaView Moist 2 weeks są przeznaczone do korekcji wad wzroku sferycznych, takich jak krótkowzroczność lub dalekowzroczność. Zapewniają wyraźne widzenie i komfort przez cały dzień.

Jak zakładać soczewki AquaView Moist 2 weeks?

Przed zakładaniem soczewek AquaView Moist 2 weeks należy dokładnie umyć i osuszyć ręce. Następnie należy delikatnie umieścić soczewkę na koniuszku palca wskazującego, otworzyć oko szeroko i umieścić soczewkę na gałce ocznej. Po zakładaniu zaleca się sprawdzenie, czy soczewka jest dobrze umieszczona na oku.

Jak zdejmować soczewki AquaView Moist 2 weeks?

Aby zdejmować soczewki AquaView Moist 2 weeks, należy umyć i osuszyć ręce. Następnie delikatnie pociągnąć dolną powiekę do dołu, patrząc do góry, i delikatnie usunąć soczewkę, przesuwając ją na białko oka. Po zdejmowaniu soczewki należy ją umieścić w odpowiednim płynie do przechowywania.