Crazy Lens - Szalone soczewki 2 szt.

Ilość w opakowaniu:

2 sztuki

Dostępność:

do 10 dni roboczych

Ilość w opakowaniu:

2 sztuki

Nasza cena:

49,96 zł
Kupując więcej oszczędzasz!
Nie masz recepty? Umów się na badanie wzroku. Zarezerwuj wizytę
Zadzwoń i zamów: (+48 12) 371 10 41Leszek
5.0000
BlackOut - świetne soczewki - wygodne, u mnie zero problemów.Efekt: Na początku wszyscy widzą, że coś dziwnego jest z oczami, ale nikt nie wie o co chodzi - trzeba przyznać że ma się czarne soczewki wtedy już wiadomo skąd ten dziwny wygląd. Ubaw po pachy :-)
Dawid
4.0000
Solar Blue wyglądały w opakowaniu niepozornie... ale daja zniewalajacy efekt ! Za to ze smutkiem swierdzam że hulg green sa zbyt żółte na środku ...

Soczewki Crazy Lens to łatwy sposób na kolosalną zmianę w twoim wyglądzie. To rozwiązanie świetnie sprawdzi się podczas różnorodnych imprez - odmienione w ten sposób oczy dopełnią twojej stylizacji i nadadzą jej tajemniczego i niezwykłego charakteru.

 
Hydrożelowy materiał - charakteryzuje się jeszcze większą elastycznością i aksamitną miękkością, dzięki czemu soczewki błyskawicznie dopasowują się do kształtu oka i są niezwykle wygodne nawet w codziennym stosowaniu.
Właściwości nawilżające - decydując się na stosowanie soczewek Crazy Lens, możesz mieć pewność, że Twoje oczy będą odpowiednio nawilżone przez cały czas stosowania. To zasługa materiału o wysokim stopniu uwodnienia.
30 kolorów do wyboru - z kolorowymi soczewkami Crazy Lens możesz stać się kimkolwiek chcesz - wampirem, zombie, a nawet smokiem, bo do wyboru masz aż trzydzieści różnorodnych kolorów.
Dokładne krycie - w przypadku kolorowych soczewek niezwykle ważne jest to, by wybrany kolor był widoczny i starannie pokrywał całe oko. Twórcy Crazy Lens o tym wiedzą, dlatego w trakcie tworzenia Szalonych Soczewek wykorzystali technologię nałożenia aż trzech kolorów i wdrukowania ich wewnątrz, a nie na zewnątrz soczewki.
Jedna para na trzy miesiące - Crazy Lens - Szalone soczewki
Jedna para na trzy miesiące - zakup zaledwie jednej pary kolorowych soczewek to inwestycja na całe trzy miesiące. Wystarczy, że będziesz pamiętać o ich odpowiedniej pielęgnacji.
2 sztuki w opakowaniu - to w sam raz, żeby wypróbować kolorowy gadżet, a w razie konieczności zrezygnować z soczewek bez zmarnowania choćby jednej pary.
 

Charakterystyka soczewek Crazy Lens:

 

Soczewki Crazy Lens stworzone zostały wykonane z materiału hydrożelowego. Wykorzystano technologię polegającą na nałożeniu na soczewkę warstw trzech kolorów; dzięki temu soczewka zapewnia doskonałe krycie, bez względu na naturalny kolor twojej tęczówki. W ofercie znajduje się wiele wersji kolorystycznych, więc z łatwością dobierzesz soczewki, które najlepiej trafią w twój gust.

Czas przydatności tego oryginalnego dodatku to aż trzy miesiące. Ich pielęgnacja nie różni się od tej, której poddajemy klasyczne soczewki kontaktowe. Crazy Lens to sposób na bezpieczną, całkowicie odwracalną i jednocześnie spektakularną odmianę twojego wyglądu.

 

Dla kogo soczewki Crazy Lens?

 

W naszym życiu zdarzają się okazje, że chcemy wyglądać inaczej niż na co dzień. Poszukując sposobu na zmianę, warto zapoznać się z ofertą kolorowych soczewek kontaktowych Crazy Lens. Często nie zdajemy sobie sprawy z tego, jak bardzo kolor oczu decyduje o naszym wyglądzie. Wystarczy jednak na chwilę założyć kolorowe soczewki, żeby przekonać się, że detal ten może w ogromnym stopniu odmienić naszą prezencję.

Soczewki Crazy Lens w jednej chwili pozwolą ci stać się kimś innym. Co ważne, do pierwotnego wyglądu możesz wrócić w każdej chwili, a cały proces zajmie jedynie kilka sekund. To rozwiązanie jest dużo mniej kłopotliwe niż skomplikowany makijaż lub zmiana fryzury czy koloru włosów.

 

soczewki kolorowe Crazy Lens Anaconda soczewki kolorowe Crazy Lens Black Out soczewki kolorowe Crazy Lens Blood Shot soczewki kolorowe Crazy Lens Blue Leopard
soczewki kolorowe Crazy Lens Blue Star soczewki kolorowe Crazy Lens Cat Eye soczewki kolorowe Crazy Lens Chequered soczewki kolorowe Crazy Lens Dragon Eyes
soczewki kolorowe Crazy Lens Hulk Green soczewki kolorowe Crazy Lens Red Devil soczewki kolorowe Crazy Lens Solar Blue soczewki kolorowe Crazy Lens Viper
soczewki kolorowe Crazy Lens White Zombie soczewki kolorowe Crazy Lens Whiteout soczewki kolorowe Crazy Lens Zebra soczewki kolorowe Crazy Lens Twilight

 

 

Parametry soczewek Crazy Lens:

 
Kategoria Soczewki roczne
Soczewki kolorowe
Marka Soczewki Crazy Lens
Producent MAXVUE VISION
Moc sferyczna 0,00 D - w wersji plano
Krzywizna 8,6
Średnica 14,0
Kolor Anaconda, Black Titan, BlackOut, Blizzard, Blue Leopard, Blue Star, Blue Streak, Cat Eye, Chequered, Dragon Eyes, Hellblazer, Hot Pink, Hulk Green, Mangekyu, Red Devil, Red Screen, Red Target, Solar Blue, Twilight, Vampire, Venus, Viper, Voldemort, Volturi, Vorms, White Screen, White Zombie, Whiteout, Zebra
Dk/t 26 x 10-9
Uwodnienie 45%
Materiał Hydrogel Terpolymer
Tryb wymiany Dzienny
 

Zobacz inne soczewki marki Crazy Lens

Więcej informacji
ProducentMAXVUE VISION
MarkaCrazy Lens
Ilość w opakowaniu2 sztuki
Kolor soczewkiAnaconda, Black Out, Blizzard, Blood Shot, Blue Leopard, Blue Star, Blue Streak, Cat Eye, Chequered, Dragon Eyes, Hot Pink, Hulk Green, Mangekyu, Red Devil, Red Screen, Red Target, Solar Blue, Space Blue, Spider, Twilight, Vampire, Viper, Voldermort, Volturi, White Screen, White Zombie, Whiteout, Zebra, Hellblazer, Venus, Vorms
Dostępnośćdo 10 dni roboczych