Soczewki Total30

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 6

na stronę
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 6

na stronę

Soczewki miesięczne Total30

Alcon Vision Care, wiodący producent soczewek kontaktowych wziął pod uwagę zróżnicowane potrzeby osób poszukujących najtrafniejszych rozwiązań w aspekcie korekcji wzroku. W ofercie znajdują się soczewki sferyczne oraz toryczne - zarówno osoby krótkowidzące i dalekowidzące, jak też astygmatycy mogą korzystać z nowatorskiej i perfekcyjnie dopracowanej technologii.

Dlaczego soczewki Total30 są unikalne?

Cechą wyróżniającą soczewki Total30 jest zastosowanie technologii gradientu uwodnienia, dzięki której zawartość wody wewnątrz soczewki wynosi 55%, a na jej powierzchni zbliża się aż do 100%. Korzystanie z takich soczewek gwarantuje niekwestionowany komfort oraz idealne nawilżenie oczu. Dzięki starannie dobranej metodzie korekcji wzroku aktywności podejmowane w ciągu dnia nie są w żaden sposób problematyczne, co przekłada się na świetną kondycję wzroku i rewelacyjny nastrój w każdych okolicznościach.

Drugą technologią o wyjątkowych właściwościach jest nowoczesna formuła Celligent, zbliżona do naturalnej struktury rogówki oka, ograniczająca do minimum wnikanie drobnoustrojów oraz innych zanieczyszczeń. Takie właściwości soczewek mogą przekonać nawet największych sceptyków, którzy mają obawy związane z korzystaniem soczewek i związaną z tym higieną oczu.

Nowoczesna konstrukcja soczewek Total30 zapewnia łatwą aplikację i komfortowe użytkowanie przez cały dzień - soczewki są praktycznie niewyczuwalne dla oczu, co docenią użytkownicy oczekujący najlepszych standardów pod względem jakości i funkcjonalności.

Podział miesięcznych soczewek kontaktowych Total30

W zależności od wady wzroku oraz indywidualnych predyspozycji polecane są:

  • Total30 - uwzględniające potrzeby krótkowidzów oraz dalekowidzów. Perfekcyjny poziom nawilżenia soczewek gwarantuje wygodę stosowania aż do 30-ego dnia. Za optymalny stopień uwodnienia odpowiada technologia Water Gradient, natomiast za ochronę przed zanieczyszczeniami technologia Celligent. Jasnoniebieskie zabarwienie soczewek po jednej ze stron wskazuje w jaki sposób prawidłowo i sprawnie założyć soczewki. Soczewki posiadają niezbędne filtry UVA/UVB.
  • Total30 for Astigmatism - stworzone z myślą o potrzebach astygmatyków, narażonych niejednokrotnie na dolegliwości związane z suchością i podrażnieniem oczu. Połączenie technologii Water Gradient i Celligent zapewnia wysoki komfort użytkowania, idealne nawilżenie oczu o każdej porze dnia i ryzyko wnikania zanieczyszczeń ograniczone do minimum. Soczewki zapewniają odpowiednią ochronę przed nadmiernym natężeniem promieni słonecznych, dzięki zastosowaniu filtrów UV.

Dla kogo polecane są soczewki Total30?

  • dla krótkowidzów i dalekowidzów,
  • dla astygmatyków,
  • dla osób podróżujących i prowadzących aktywny styl życia,
  • dla osób narażonych na co dzień na suche powietrze,
  • dla osób pracujących wiele godzin przy komputerze,
  • dla osób zmagających się z podrażnieniem oczu oraz alergiami,
  • dla ceniących sobie wysoki komfort w ciągu całego dnia, niezależnie od rodzaju podejmowanych aktywności;
  • dla osób spędzających czas na świeżym powietrzu – kompleks filtrów przeciwsłonecznych chroni przed szkodliwym działaniem promieniowania ultrafioletowego.

Markowe soczewki Total30

Soczewki kontaktowe Total30 znajdujące się w ofercie sklepu Kodano.pl to najwyższej jakości produkty markowe, stworzone przez Alcon, firmę optyczną o światowym uznaniu. Zobacz także inne produkty tej firmy: